Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2017-01-23 17:20 Corey(8)
Zatímco Slipknot dočasně odpočívají po dalším náročném tour cyklu, Corey Taylor jako správná motorová myš na nic nečeká a v nahrávacím studiu už zvesela rube další album Stone Sour, které bude muset chtě nechtě rvát koule, aby si tak frontmanova druhá kapela udobřila fans Slipknot po bolestivém vyhazovu Jamese Roota.

A teď k tomu nejdůležitějšímu. Nová deska Stone Sour ponese dle aktuálních slov Coreyho Taylora název "Hydrograd" a vyjde v průběhu léta u Roadrunner Records. Jméno producenta ani žádné další detaily zatím nebyly zveřejněny, album ale vzniká uvnitř Sphere Studios v Kalifornii.

"Všechno tentokrát děláme old school. Nahráváme vše živě a pak jenom doplňujeme jednotlivé vrstvy. Každý den děláme na jednom songu a už jich máme devět, což znamená, že jsme zhruba v polovině procesu. A ano, je to neskutečné, je to nejlepší materiál, jaký jsme kdy měli," říká na adresu desky Corey.

2016-10-11 10:16 Corey(8)
Pokud sledujete Maggots-Lair Facebook, asi vám neuniklo, že Korn mají venku svůj třetí singl k nadcházející desce "The Serenity Of Suffering", kterému shodou okolností propůjčil svůj vokál a slavné jméno taky náš chrabrý bojovník za lepší svět (vidíte tu narážku na název songu? vidíte? ehm) Corey Taylor. "A Different World" je bomba. Možná neútočí na první signální a vyžaduje trochu důkladnějšího náposlechu, když se ale její chuť rozvine, bohatě vás za trpělivost odmění, přičemž Coreyho frenetické Harder! Harder! může u citlivějších z vás způsobit změny tepu či další fyzické projevy. Třeba vyrážku. Ale daleko spíš husí kůži v zadních partiích. Korn krom oficiálního - animovaného - videa nyní zveřejnili i live verzi, k jejímuž pořízení došlo na nedávném fesťáku Louder Than Life. Obě videa streamujte zde:


2016-10-10 14:32 Corey(8)
Ačkoliv Slipknot pokračují v koncertování, studiové aktivity Coreyho Taylora se v nadcházejících měsících budou upínat výhradně k jeho druhé kapele Stone Sour, která by v příštím roce ráda vydala své šesté dlouhohrající album. Corey v jednom z aktuálních rozhovorů potvrdil, že bude rozhodně z čeho vybírat:


"Je to super. Máme 18 songů, které jsou fakt solidní, pravděpodobně jedny z nejlepších věcí, co jsme kdy složili. Uvidíme, kolik toho umístíme na album, ale nahrajeme to určitě všechno. Chceme mít co nejvíce obsahu, abychom s tímhle albem mohli dělat fakt speciální věci. Aby si lidi prostě řekli: 'Wow! Vydávají tolik skvělé muziky, že se už nemůžu dočkat, až přijdou s další!'. A my jim tu další dáme."


2016-09-22 18:00 Corey(8)
Pokud se mezi vámi čirou náhodou najde ostuda, která nestihla zavítat na jeden z koncertů v rámci letošního severoamerického tour Slipknot s Marilynem Mansonem a Of Mice and Men, může tenhle rest alespoň částečně napravit zhlédnutím následujícího live klipu "Skeptic", který připomíná a sumarizuje to nejlepší, co nedávno ukončená šňůra přinesla. Sledujte zde:

2016-09-19 20:14 Corey(8)
Kdysi by na to Slipknot stačilo pár týdnů. Nyní potřebovali takřka dva roky. Ocenění zlatou deskou bylo pro velké kapely ještě pár let zpátky jenom povinným základem, nutným políčkem, které bylo nutné odškrtnout v cestě za kýženou platinou. Jenže časy se mění a - obzvlášť pro metalové kapely - je dnes zlatá deska skutečně výjimečným počinem, na nějž dosahují jen ti nejlepší.

Přesně to se nyní povedlo i Slipknot, jejichž poslední album ".5: The Gray Chapter" v USA obdrželo zlatou desku za prodeje přesahující hranici 500.000 kusů. Alba se za oceánem prodalo 132.000 kusů hned po prvním týdnu na trhu a startovalo z 1. místa prodejního žebříčku Billboard 200.

Minimálně jedním platinovým oceněním se pak honosí každá z předchozích čtyř nahrávek Slipknot.

2016-09-13 18:11 Corey(8)
Metal Hammer, nejslavnější metalový magazín modré planety, slaví v průběhu září své 30. narozeniny a právě dnes na pulty trafik míří speciální výroční číslo, jehož součástí je mimo jiné i kompletní cover album s názvem "Decades Of Destruction". Své předělávky se dočkali i Slipknot, které do svých rukou a nástrojů uchopili mladíci z Asking Alexandria. Úryvek jejich podání legendárního hitu "Duality" můžete streamovat níže. Kompletní track list pak vypadá následovně:

* KORN - "We Care A Lot" (FAITH NO MORE cover)
* ASKING ALEXANDRIA - "Duality" (SLIPKNOT cover)
* DEVIN TOWNSEND - "Fast As A Shark" (ACCEPT cover)
* NEW YEARS DAY - "mOBSCENE" (MARILYN MANSON cover)
* SABATON - "Kingdom Come" (MANOWAR)
* KATATONIA - "Night Comes Down" (JUDAS PRIEST cover)
* CANE HILL - "We Die Young" (ALICE IN CHAINS cover)
* HACKTIVIST - "Break Stuff" (LIMP BIZKIT cover)
* WILSON - "Sleep Now In The Fire" (RAGE AGAINST THE MACHINE cover)
* THE QEMISTS - "Blind" (KORN cover)
* EMPLOYED - "Memphis Will Be Laid To Waste" (NORMA JEAN cover)
* COUNTING DAYS - "Disciple" (SLAYER cover)
* STONEGHOST - "I Disappear" (METALLICA cover)
* MAMMOTH WEED WIZARD BASTARD - "Scum" (NAPALM DEATH cover)
* NO CONSEQUENCE - "The Pot" (TOOL cover)


2016-08-29 15:32 Corey(8)
Včera uplynulo přesně 15 let od vydání desky, která bez nadsázky redefinovala metal a navždy změnila povědomí o tom, jak i - v očích většiny - extrémně tvrdá hudba může dosahovat obrovských komerčních úspěchů. Přesně před patnácti lety vyšla "Iowa" a nic už nebylo jako předtím.

Právě na počest tohoto milníku Slipknot odehrají svou druhou řadovku v její celistvosti, a to 25. září v rámci festivalu Ozzfest Meets Knotfest. Oficiální tiskovka zní následovně:

"Před patnácti lety došlo k něčemu výjimečnému. Devítka kluků z Iowy se zavřela v nahrávacím studiu v Kalifornii a dala život jedné z nejchaotičtějších a nejničivějších desek hudební historie. Byla to, a stále je, nesmírně fyzická a zuřivá nahrávka.

Až dodnes toto album nikdy nezaznělo živě v jeho celistvosti.

To se ale změní.

25. září bude v San Bernardinu přes 30.000 lidí svědkem události, k jaké ještě NIKDY nedošlo. Půjde o hudební a vizuální spektákl.

A vy si pak řeknete 'Byl jsem u toho.'

Takže... budete u toho?"

Zazní-li během Ozzfest Meets Knotfest opravdu celá "Iowa", dojde zároveň k live debutu písně "The Shape" - poslednímu zbývajícímu songu z "Iowy", který dosud Slipknot nikdy neprezentovali živě.

2016-08-08 15:55 Corey(8)
Nuže, některé příběhy a bulvární nadpisy se píší samy. Pekelník Glen Benton z death metalových Deicide nikdy nešel pro ostré slovo nebo kontroverzní skutek daleko, a když k tomu připočteme fakt, že mu teď na stará kolena nejspíš definitivně jeblo, vyjde vám z toho následující povídání, kterým se prezentoval v jednom z aktuálních rozhovorů:

"Slipknot vždycky říkali 'Jo, určitě vás vezmeme na turné. Určitě vás vezmeme na turné, kámo!'. Jo, vykuřte mi. To vám na to řeknu. Corey Taylor a zbytek těch buzíků mi může akorát vykouřit. 'Vezmeme s sebou Deicide na turné a blablabla', lezli nám tehdy do prdele. A já si říkám: Víte co?! Nakonec jste pro nás nic neudělali. Jednou jste o nás něco řekli na vašem koncertu. Super, díky. Ale co takhle společné turné? Co nám takhle zkusit maličko píchnout? Tyhle kapely většinou říkají 'Díky nim jsme začali jako mladí s metalem'. Tak víte co? Zkuste nám tu laskavost třeba vrátit! Stává se to často. Pak najednou začnou říkat něco jako 'Takovou konkurenci nepotřebujeme'. No, aspoň jim to dochází.

Tyhle velké kapely to mají dobře promyšlené a dokáží se vás hezky zbavit, protože vám za společné turné většinou nabídnou zkurvenou almužnu, takže vlastně ani není možnost, jak to udělat. Pak jste na tour, a protože nemáte prachy, musíte rušit koncerty, takže vypadáte jako parta debilů. 'Nabídli jsme vám turné. Můžete si nechat prachy z prodeje triček'. Jo, jasně. Musíme si vydělat aspoň tolik, abychom si mohli zaplatit dopravu. Nebo máme jezdit zkurvenou MHD?

Jinak ale oceňuju, že nás takové kapely citují jako své vzory. Je to fakt super."

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]