Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Ex-Members
Kun Nong - EX-KYTARISTA

Kun Nong je asijské dítě a působil v první Shawnově skupině HEADS ON THE WALL jako kytarista. Později začal hrát na kytaru a částečně i zpívat ve Slipknot. Nicméně po šesti zkouškách kapelu opustil. Kun neměl ani masku, takže se Slipknot ani nikdy nevystoupil na žádném koncertě. Kapelu opustil, protože to nebyl jeho styl. On sám se orientuje spíš na alternative/punk.

Patrick M. Neuwirth - EX-KYTARISTA

Patrick byl v originální Slipknot sestavě v letech 91-93 (Anders - zpěv, Shawn - bubny, Paul - basa, Patrick - kytara). Patrick vypomáhal Shawn-ovi už v jeho první skupině HEADS ON THE WALL (podobně jako Kun Nong). Patrick hrál se Slipknot jen pár měsíců na jaře roku 1992. Momentálně se věnuje Metal designu, atd.

Greg "CUDDLES" Welts - EX-PERKUSIONISTA

Narozen 17. srpna roku 1965. Hrál ve skupině na perkuse. Greg byl podobný typ jako Sid. Prostě blázen, který na koncertech skákal, kam se mu zachtělo. Skupinu opusil v období mezi MFKR a SLIPKNOT. Jeho maska je velmi jednoduchá, tvoří ji nějaká dětská maska, která se dala koupit v každém hračkářství. Greg vytetoval Andersovi na nohu Tribal-S. Svojí poslední show odehrál v roce 1998. Kapelu opustil údajně z rodinných důvodů, ale po internetu kolují zvěsti, že pravým důvodem byly jeho rozepře s bubeníkem Joeym Jordisonem.


Donie Steele - EX-KYTARISTA

Donie Steele byl původním kytaristou skupiny, ve skupině hrál ještě před Joshem. Nahrál všechny písně na MFKR cd. Ze skupiny odešel z osobních důvodů. V roce 2001 založil skupinu FROM THE MOUTH OF DONNIE STEELE. Tato skupina hraje mix death metalu a trash metalu 80.let. Tvrdí, že 99% toho, co se tvrdí o Slipknot, jsou blbosti. Ve skupině vystupoval bez masky.

Josh Brainard - EX-KYTARISTA

Narodil se 6. srpna roku 1974 v Iowě. Ve skupině působil jako kytarista. Byl to velký nervák, proto dostal prezdívku Gnar. Jeho masku tvořila jakási černá bandáž. Působil v kapelách Vexx, Inveight Catharsis, Modifidious, Slipknot a momentálně v kapele Deadfront. Kapelu opustil po nahrání alba Slipknot.


Brandon Darner - EX-PERKUSIONISTA

Brandon nahradil Grega Weltse. Byl totiž Joeyho technikem, takže měl ke skupině velmi blízko. Brandon ale nikdy neměl v plánu zůstat ve skupině delší dobu. Hned, když přišel do skupiny Chris, byl ze skupiny vyhozen. Jeho maska byla docela podobná masce Shawna. Takový zvláštní klaun. Ty dva také spojovalo to, že společně založili kapelu To My Surprise, kterou ale později Darner opustil.
Anders Colsefini - EX-ZPĚVÁK

Tento původní zpěvák skupiny se narodil v Des Moines v roce 1972. V roce 1991 se ho Shawn zeptal, jestli by nechtěl vstoupit do skupiny s názvem Slipknot a Anders jeho nabídku přijal. Málokdo ví, že jméno Anders Colsefini bylo jen jeho pseudonymem - jeho pravé jméno zní Andrew Rouw. Jeho "maska" byla velmi jednoduchá - okolo hlavy si omotával pásku z kazety. Anders byl najradši, když měl toho na sobě co nejmíň a podle toho to na pódiu i vypadalo. Po vydání alba M.F.K.R. ale hledali Slipknot někoho, kdo umí i zpívat, což Andersovi příliš nešlo. Do kapely tedy přišel Corey Taylor a Anders byl přeřazen do pozice vokálisty a občas hrál i na perkusích. Pro Anderse to bylo strašně nudné, a tak si krátce po vydání alba MFKR založil vlastní skupinu Painface. Anders je do dnešní doby velký kamarád se Sidem Wilsonem.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]