Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


To My Surprise
To My Surprise je experimentální rocková kapela, ve které působí i Shawn Crahan. Původně nesla jméno The Ornge, ale pro potřeby vydavatelství změnila jméno na To My Surprise. Zakládající sestava vypadala takto - Brandon Darner (kytara), Stevan Robinson Jr. (baskytara) a Shawn Crahan (bicí). Hlavním tahounem kapely byl samozřejmě Shawn, jenž napsal velkou část textů, navrhl artwork alba a také jej produkoval. Placka nakonec vyšla v roce 2003 u Roadrunner Records, ale rozhodně nedosáhla úspěchu debutových alb od Murderdolls a Stone Sour. Všechno to skončilo tím, že To My Surprise odešli (spíš byli vyhozeni) od Roadrunner Records a přišla dlouhá pauza, kterou Shawn vyplnil působením ve SlipKnoT.

V únoru roku 2006 se kapela znovu dala dohromady, aby nahrála nové CD. Sestava se výrazně změnila, takže nyní vypadá následovně - Dorothy Hecht (zpěv), Jarrod Brom (klávesy & kytara), Paul Thompson (kytara & zpěv), Wade Thompson (baskytara & zpěv) a M. Shawn Crahan (bicí & zpěv). Skupina v této době hledala nové vydavatelství, a také producenta pro novou desku. Dokonce byly vydány 3 písně, včetně songu Sad Fingers, kde poprvé zazpívala i nová zpěvačka Dorothy Hecht. Kapela je ale bohužel nechvalně známá svým postojem k nahrávání a koncertování. To se projevilo i tentokrát, protože kapela z neznámých důvodů přestala nahrávat, stáhla zmiňvaných několik písní z jejich MySpace stránky a odehrála pouze zlomek z naplánovaných koncertů. Objevila se pouze na SWSX festivalu 2006 a na několika koncertech v Iowě. Nakonec vůbec nedošlo na plánované turné po Evropě, kde se měla například objevit na Download Festivalu 2006. V tuto chvíli to tedy vypadá, že dny TMS jsou sečteny, ale jestli to je pravda, to ukáže až čas.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]