Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2017-07-11 17:52 Corey(8)
Je dobojováno. Tedy... pouť desky "Hydrograd" hudebním éterem vlastně teprve začíná, co do poměřování komerčních pindíků ale svůj hlavní křest ohněm prodělala již v průběhu minulého týdne, kdy se po měsících neúnavného hajpování nejen ze strany Coreyho Taylora dočkala konečně nasazení do široké distribuce. A nevedla si vůbec špatně!

Největší úspěchy "Hydrograd" zaznamenal bezesporu ve Velké Británii, kde odstartoval na pěkné 5. pozici, a v Austrálii, kde z toho dokonce bylo stříbro. V obou případech jde o velké trhy, na nichž si povětšinou kapely Coreyho Taylora vedou velmi solidně (přičemž Slipknot obvykle startují na absolutním vrcholu). V obou případech šlo o nejlepší umístění v kariéře Stone Sour, což je pro kapelu před začátkem jejího celosvětového tour, které tyhle dvě destinace rozhodně protne, zatraceně důležitý doping. Velmi silně (na čtyřce) "Hydrograd" odstartoval i v další klasické metalové baště - v Německu.

Jdeme na trh nejdůležitější, tedy do Spojených států. Stone Sour si tam připsali velmi solidní debut na 8. pozici Billboardu, k čemuž je dovedlo 33.000 prodaných nosičů - čistá třicítka z toho ve fyzické podobě. A ano, ještě měsíc zpátky by srovnání s Nickelback bylo každému u zadku, vzhledem k aktuálnímu dění se ale sluší přiznat, že Nickelback tuhle, byť lokální, bitvu vyhráli - jejich "Feed The Machine" startovalo před týdnem na pětce a rozprodalo 47.000 jednotek.


Jenže. Jenže zatímco pro Nickelback šlo o jejich, vyjma debutu, zdaleka nejhorší první týden v kariéře, Stone Sour si například oproti předchozímu "House of Gold & Bones – Part 2" o dvě pozice polepšili, a připsali si tak své již páté po sobě jdoucí album v TOP 10 Billboardu. Nehledě na skutečnost, že mají v zádech již několik týdnů nejhranější rockový singl v USA, a i na Youtube jejich aktuální zářezy vykazují lepší čísla než singly Nickelback.

Výhra Nickelback tak nabývá - s přihlédnutím k výše zmíněným okolnostem - pro Kanaďany poměrně trpké příchuti.

A co naše domovina? Žádná ostuda se nekoná, přátelé. Ba naopak: Konečná 16. pozice hovoří o velmi zdravém fanouškovském podhoubí a jistě bude dalším kamínkem na misce vah při rozhodování kapely o potenciálních návštěvách ČR. Jelikož se mi nechce hledat přesná čísla, empiricky vám to nedoložím, troufám si ale tvrdit, že Stone Sour u nás nikdy na vyšším stupínku nestartovali. Nickelback u nás mimochodem otevřeli až na 26. pozici. Našinec se holt zblbnout nenechá.

"Máme z reakcí na album obrovskou radost. Obzvlášť nás pak těší velký nárůst streamů. Do téhle desky jsme vložili svá srdce a toto je odměna. Odpověď fanoušků nám říká dvě věci: Lidi milují naše nové písně a rock je stále naživu. Děkujeme všem fanouškům a uvidíme se brzy," vzkazuje Corey Taylor.

"Hydrograd" a jeho vybraná světová čísla:

Austrálie - #2
Skotsko - #3
Německo - #4
Velká Británie - #5
Nový Zéland - #6
Kanada - #7
USA - #8
Finsko - #14
Česko - #16
Belgie - #22
Švédsko - #34
Irsko - #42
Itálie - #87
Francie - #97

.: Stone Sour ve vybrané (sick!) společnosti - Český albový žebříček :.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]