Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2017-11-04 18:26 Corey(8)
Když mluví o filozofii, objevuje vrstevnatost lidství a rozdává životní moudra, rozumí mu málokdo. Dojde-li ale na muziku, je právě Shawn Crahan (po boku Jima Roota) hlavní hybnou silou, k níž se po smrti Paula Graye upírají zraky většiny fanoušků Slipknot. A právě Clown se nyní v exkluzivním rozhovoru pro magazín Metal Hammer rozpovídal o progresu příprav nové studiové nahrávky maskované kapely z Iowy:

"The Gray Chapter bylo posledním obdobím naší kariéry, kdy jsme se toho museli spoustu naučit. Museli jsme nahradit baskytaristu i bubeníka - jeden z nich stále kráčí po zemi, ten druhý je v ní pohřbený. Bylo to velmi složité období. Lidi se nás ptali: 'Jak budete skládat bez Paula a Joeyho?' Jděte do píči. Napsali jsme perfektní album, které milujeme. A přesně v tom hodláme pokračovat. Mám už dokonce i konkrétní datum, kdy jdou někteří z nás do studia a začneme společně chystat další album.

S Jimem a Jayem jsme šli začátkem roku do studia v Los Angeles a protřídili tam všechny nápady, které jsme napsali na tour. Měli jsme dobrých 50 nápadů. Dva týdny jsme se tím probírali a přidali i něco, co jsme napsali už rok zpátky. Vzešlo nám z toho 27 kompletnějších vizí - sedm či osm z nich jsou už hotové písně. Tyhle songy se ještě možná změní, možná něco přepíšeme, nic zatím není definitivní. Je ale super, že už máme konkrétní materiál. Budoucnost pro nás nikdy nevypadala pozitivněji. Nevím, co má v hlavě Corey, protože i on určitě přinese svoje vlastní songy, my se teď hlavně soustředíme na naše vlastní nápady, muziku, nálady a hudební témata."

Zdá se tedy, že osa nové desky i tentokrát leží na bedrech tria Root, Crahan, Weinberg, tedy stejné trojice muzikantů, která ve studiu zosnovala i zatím poslední album ".5: The Gray Chapter".

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]