Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Collaborators
KoRn

S legendárními KoRn mělo co do činění hned několik členů SlipKnoT. Nejvíce s nimi spolupracoval Joey Jordison, který s kapelou odehrál celé letní turné v roce 2007. To zahrnovalo celou řadu letních festivalů a také americké Family Values Tour. Spolupráci si užil i Corey Taylor, ten zaskočil v památném vystoupení za nemocného Jonathana Davise, kdy místo něj na Download Festivalu 2006 odzpíval písně "Clown" a "Freak On A Leash". Druhou jmenovanou píseň poté často zpíval společně s již uzdraveným Davisem na Family Values Tour 2006. Na tomto turné se s KoRn dostal do spojení i Paul Gray, který s kapelou odehrál píseň "Blind" na jednom z koncertů (možná jich bylo více, ale oficiální video existuje pouze z jednoho).


Rob Zombie

Joey Jordison byl potvrzen jako koncertní bubeník Zombieho ansámblu pro letní turné na podporu aktuální Zombieho desky Hellbilly Deluxe 2. Tato spolupráce by měla zahrnovat štaci "Gruesome Twosome" tour a následně i putovní Rockstar Mayhem Festival 2010!


Anthrax

Nedávno Corey Taylor oficiálně potvrdil, že napsal texty pro 8 až 9 písní, které by se mohly objevit na nové desce těchto thrash metalových veteránů. Samozřejmě se tím zvedla vlna diskuzí o tom, jestli se Corey Taylor stane novým zpěvákem Anthrax. Nakonec však bylo oznámeno, že kvůli časové vytíženosti Coreyho se Anthrax po novém zpěvákovi poohlédnou jinde. Kromě toho Taylor v roce 2003 s kapelou vystoupil na německém Whit Full Force Festivalu, aby s Anthrax odzpíval (kvůli vadnému mikrofonu jej nešlo vůbec slyšet) jejich song "Bring the Noise".


Ministry

Pauzu SlipKnoT v roce 2006 Joey Jordison vyplnil převázně koncertováním s americkou metalovou kapelou Ministry. Kromě několikaměsíčního turné nahrál na bicí i celou desku "Rio Grande Blood", která vyšla v téže roce.


Satyricon

I tentokrát je hlavním protagonistou Joey Jordison, který koncem roku 2004 odehrál sérii koncertů po USA s norskou black metalovou vichřicí Satyricon. Joey nahradil za bicí baterií Frosta (Kjetil-Vidar Haraldstad), který nemůže v USA koncertovat kvůli pracovnímu povolení.


John 5

Jim Root pomáhal tomuto kytarovému fantomovi na jeho zatím poslední řadové desce "The Devil Knows My Name". Konkrétně si Jim zahrál s Johnem v písni "Black Widow of La Porte". Tento čistě instrumentální song má mimochodem přes sedm minut!


Metallica

Joey Jordison pomáhá ostatním skupinám opravdu velmi rád, o čemž svědčí i jeho spolupráce s Metallicou, které pomohl ve svízelné situaci, kdy byl bubeník Lars Ulrich kvůli nemoci odvezen před vystoupením na Download Festivalu 2004 do nemocnice.


Soulfly

Corey Taylor si zazpíval v písni "Jumpdafuckup", která se nachází na desce "Primitive" z roku 2000. Kromě toho, že v písni zpívá, je i autorem textu. Několikrát se Soulfly tuto píseň odzpíval i živě, naposledy na festivalu Graspop Metal Meeting 2006.


Apocalyptica

Corey Taylor nezahálel ani v roce 2007 a zazpíval si v písni "I'm not Jesus", která se stala prvním singlem z desky "Worlds Collide" a dočkala se i videoklipu. I v tomto případě je Corey autorem textu.


3 Inches of Blood

Joey Jordison si odbyl s kanadskou kapelou 3 Inches of Blood svůj producentský debut na jejich zatím poslední řadové desce Fire up the Blades (vyšla u Roadrunner Records) a na jednom z koncertů v roce 2007 skupinu doprovodil i na bicí.


Malevolent Creation

Mick Thomson si zahrál kytarové sólo v písni "Deliver My Enemy", ta se nachází na albu Doomsday X, což je už desátá řadová deska této legendární death metalové skupiny z Buffala.


Papa Roach

O této spolupráci se příliš neví, což je při podobnosti SlipKnoT s Papa Roach docela pochopitelné, nicméně Joey Jordison odehrál před několika lety s Papa Roach jednu show v Londýně.


Lupara

Mick Thomson si v roce 2007 zahrál vraha (herecký debut) ve videoklipu k písni "No Pity On the Ants". Klip je to vcelku podařený, což se nedá říct o samotné písni.


Roadrunner United

Joey Jordison se stal jedním ze čtyř kapitánů, kteří řídili celý tento unikátní projekt, uspořádáný k 25. výročí založení labelu Roadrunner Records. Ze Slipknot se na projektu podíleli - Joey Jordison (písně Annihilation by the Hands of God, Tired 'N Lonely, No Way Out, Constitution Down, a Enemy of the State), Corey Taylor (píseň The Rich Man), Paul Gray (píseň The Enemy) a James Root (píseň Tired 'N Lonely). Všichni se pak účastnili i následného koncertu, na kterém byly všechny songy z desky zahrány živě.


Slitheryn

Tato parta kluků (v době nahrávání desky byla většina členů v období puberty) nahrála před svým rozpadem pouze jednu desku, nazvanou jednoduše Slitheryn, kterou shodou náhod produkoval Corey Taylor. Ten si také zazpíval v písni "Lost", ke které později vznikl i videoklip.


Marilyn Manson

Joey Jordison se stal autorem vcelku povedeného remixu Mansonova hitu "The Fight Song" z desky Holy Wood. Joey se také objevil v klipu "Tainted Love", což mu Manson oplatil tím, že vystoupil v klipu k songu "Dead In Hollywood" od Murderdolls.


Mudvayne

Shawn Crahan pomáhal této čtyřce z Illinois produkovat jejich velmi úspěšný debut L.D. 50 z roku 2000. Slipknot mají celkově s Mudvayne velmi dobré vztahy.


Snot

Corey Taylor nazpíval song "Requiem", který pochází z desky Strait Up, což je album, které vzniklo na počest zesnulého zpěváka Snot, Lynn Straita, a na jeho tvorbě se podílelo mnoho známých muzikantů. Deska vyšla v roce 2000.


American Head Charge

Joey Jordison se ke kapele připojil na jednom z koncertů v rámci Pledge of Allegiance tour 2001, kde American Head Charge vystupovali před Slipknot, aby s nimi odehrál song "seamless".


Alice In Chains

Corey Taylor si v roce 2006 na jednom z koncertů zazpíval s Alice In Chains jeden z jejich známých hitů "Again". Stalo se tak při příležitosti společného turné, na kterém v tom roce Alice In Chains a Stone Sour byli.


Facecage

Corey Taylor se stal producentem jejich zatím posledního alba, nazvaného jednoduše "III". Facecage jsou zároveň první skupinou, která se upsala vydavatelství "Great Big Mouth Records", jehož je Corey vlastník.


Walls of Jericho

Další spolupráce a další zářez na producentské pažbě Coreyho Taylora, tentokrát se stal producentem nového EP detroitské smečky Walls of Jericho, které nese název "Redemption". Kromě toho si Corey zazpíval i na třech písních - Ember Drive, My Last Stand a Addicted. Nahrávalo se v Coreyho studiu v Iowě a celý proces trval zhruba dva týdny.


Damageplan

Corey Taylor zpívá v písni "Fuck You" z desky New Found Power, která vyšla v roce 2004.


Jonathan Davis

James Root si zahostoval v písni "Got Money", kterou Jonathan Davis zveřejnil v září roku 2008 skrze svůj oficiální web. Píseň je to poněkud zvláštní, ale James odvedl svou práci skvěle!Víte o nějaké další spolupráci? Své horké informace pošlete na e-mail corey8maggots-lair.com!
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]