Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-06-05 19:28 Corey(8)
Corey Taylor se v rozhovoru pro magazín Metal Hammer rozpovídal o šesti nejtemnějších momentech své dosavadní kariéry. Celou věc najdete tady. Níže pak Corey krátce komentuje šílenství, jež provázelo tour cyklus k desce Iowa:


"Když jsme šli dělat Iowu, neměli jsme tušení, do čeho vlastně jdeme. Chtěli jsme prostě udělat tu nejhnusnější, nejtemnější, nejnasranější a nejsmutnější desku všech dob. A to se nám taky kurva povedlo. Mysleli jsme, že nahrát tu desku bude obtížné, ale nebylo to nic proti samotným koncertům. Málem jsme umřeli. Byly to doby, kdy eskalovaly problémy s drogami a pitím. Chlastal jsem fakt moc. Bylo to špatné, z působení ve Slipknot šel strach, protože jsme měli všechno na háku a ne v dobrém smyslu. Bylo nám u prdele, jestli nás lidi milují nebo nenávidí. Byli jsme unavení a nenáviděli se navzájem. Nikdo neměl radost a každý z toho obviňoval ty ostatní. Z některých se stávali trochu egomaniaci a to nikdy není fajn. Myslel jsem, že je konec. Myslel jsem, že je Iowa naše poslední album. Vlastně jsme se o tom kdysi i bavili. Chtěli jsme nahrát jenom jedno album a pak všechny poslat do prdele, protože by to bylo naprosto unikátní."


2016-06-03 21:29 Corey(8)
Corey Taylor musel v uplynulých dnech podstoupit neplánovaný operační zákrok, v jehož důsledku nebude schopen dalších několik týdnů vystupovat. Slipknot proto zahájí své US turné s Marilynem Mansonem až 28.6. v Nashvillu (původně mělo odstartovat už příští čtvrtek). Více už Coreyho krátké prohlášení na Facebooku:


"S politováním musím naše fanoušky informovat o tom, že budeme posouvat termíny několika prvních týdnů našeho nadcházejícího turné po Státech. Bohužel jsem musel podstoupit neplánovanou operaci páteře. Vše se hojí a operace proběhla bez problémů! Než ale zase vyběhnu na pódium, potřebuju trochu času. Naše tour začne 28. června v Nashvillu a dále bude pokračovat dle plánu. Další detaily o přesunutých koncertech zveřejníme brzy. Doufám, že to chápete, a díky, že jste tady vždy se mnou!".: Levé myšítko na obrázek pro zvětšení :.
2016-06-03 16:46 Corey(8)
Popisek ve výrobě...

2016-06-02 21:38 Corey(8)
Joeyho Jordisona čeká hektické léto, které zatím sice neskýtá jediný koncert, zato je ale opředeno hned dvojicí nových kapel, jež plánují do fanoušků svorně futrovat svůj nový materiál. Dnešek patří extrémnější z nich, nazvané Sinsaenum, která už v pondělí vydá dvojskladbové eponymní EP. V pondělí je mimochodem 6.6.2016, takže snad chápete tu symboliku. Satan, extrémní kapela, tři šestky, bububu - rozumíš?

Track list EP "Sinsaenum" bude vypadat takto:

01. Death Is The Beginning (exkluzivní EP song)
02. The Forgotten One (song z desky)


Plnohodnotná deska "Echoes Of The Tortured" pak dorazí 29. července a její obálku najdete v miniatuře níže (větší obrázek zatím není skladem, sorry).


.: Levé myšítko na obrázek pro zvětšení :.

2016-05-31 20:39 Corey(8)
Slipknot sice letos festivalovému dění příliš pozornosti nevěnují - raději si piplají svůj vlastní Knotfest a v podstatě celé léto stráví na velkém turné s Marilynem Mansonem -, pár výjimek na jejich koncertním programu ale přece jenom najdeme. Aktuálně byli Slipknot potvrzeni pro Louder Than Life festival, jenž proběhne ve dnech 1. a 2. října v Louisville, Kentucky. Plakát si můžete prohlédnout níže. Při jeho bližším studiu zjistíte, že třeba takové Sabaton čeká za oceánem ještě zatraceně dlouhá cesta. :)


.: Levé myšítko na plakát pro zvětšení :.
2016-05-29 21:43 Corey(8)
Japonců je hodně a docela hodně z tohoto hodně poslouchá metal. Kupní síla je tedy obrovská, a není proto divu, že letos japonský Knotfest opět buduje velikášskou soupisku, která může směle konkurovat nedávno potvrzenému Ozzfest Meets Knotfest. Black Sabbath tady sice nebudou, zato se ale Japonci dočkají svaté pětice moderního metalu ve složení Slipknot, Disturbed, Deftones, Marilyn Manson a Lamb of God. Slipknot vystoupí jako headlineři 5. i 6. listopadu a pro oba koncerty slibují výrazně odlišné setlisty. Stylovou upoutávku můžete zhlédnout tady:

2016-05-26 21:33 Corey(8)
Rob Zombie v jednom z nedávných rozhovorů pochválil Slipknot a označil je jediným přeživším zástupcem dob, kdy termín rocková hvězda větší než samotný život nebyl jen bohapustým plácnutím do větru. Corey nyní v rozhovoru s Loudwire.com na tato slova zareagoval:


"To fakt řekl? Hahah! Super! Díky, Robe! To je šílené, vůbec jsem nevěděl, že něco takového řekl. Celkem tomu ale rozumím. Teď rock každopádně prožívá docela zvláštní časy, protože s rockem to máte jako na houpačce, kdy se každých 15 let opakují jednotlivé cykly. Takže teď se rock po relativně slabším období pomaličku zase vrací na vrchol a bude rozhodně zajímavé sledovat, kdo z nových jmen na scéně se ujme žezla. Bude to super, půjde o zcela novou generaci rockových kapel, která ponese vlajku. Takže oceňuju Robova slova a zatím tu vlajku nechci pouštět, ale už se blíží doba, kdy budu muset, protože moje kolena už to nedávají."


2016-05-24 09:19 Corey(8)
...

Corey Taylor: "Byl vším, co je nádherné na této kapele a této skupině lidí. Jediné slovo, kterým bych mohl správně definovat Paula, je láska. Všechno, co dělal, dělal pro lidi okolo, ať už vás znal, nebo ne... a to je to, co tady za sebou nechal - naprostá láska. Bude chybět každičkému kousku mého srdce, stejně jako všem okolo a každému, kdo jej znal. Byl z nás tím nejlepším. Chybíš nám, strašně nám chybíš."

Shawn Crahan: "Je velmi důležité, aby si každý tam venku uvědomil, že Paul Gray byl skutečnou esencí Slipknot. Paul stál u zrodu kapely a nikdo z nás by bez něj nebyl tam, kde je teď. Miloval fanoušky. Byl tím z nás, který vždy chtěl, abychom spolu navzájem vycházeli a soustředili se na kapelu. Byl skvělým přítelem a člověkem. Bude nám neskutečně chybět a svět bez něj bude jiným místem."

Sid Wilson: "Potkal jsem tuto rodinu skrze Paula. Tehdy jsem si to ještě neuvědomoval, ale můj život se od doby, co jsem ho poznal, změnil. A to je podle mě to nejdůležitější - kohokoliv potkal, tomu dokázal změnit život, ať už to ten dotyčný věděl, nebo ne. Miluji jej za to, že mě tady dostal. Bude mi chybět. Miluji tě, Paule."


Chris Fehn: "Byl to prostě ten chlápek, kterému když zavoláte a on to zvedne, hned se cítíte lépe. Dokázal vás rychle uklidnit. Dal vám pocit, že jste součástí jeho rodiny. Kdybyste neměli kde bydlet, klidně můžete zůstat u něj doma, takový on byl. Dokázal vás obejmout jako nikdo jiný. Když vás popadl, okamžitě jste cítili tu lásku, která v něm je. Naučil jsem se díky němu hodně věcí o sobě samém. Pokaždé vám kryl záda, což je něco, co jsem se od něj snažil naučit."

Tony Gray: "Moc nám chybíš. Děkuji všem fanouškům, kteří jej učinili tím, čím byl, a dostali Slipknot tam, kde dnes jsou. Bude nám chybět."

Joey Jordison: "Moc mi můj bratr chybí. Je to teď pro mne velmi složité. Chci jenom říct, že tě moc miluji, Paule. Celému světu budeš chybět. Díky za všechny úžasné chvíle, které jsme spolu prožili."

Brenna Gray: "Paul byl mým manželem i skvělým člověkem a chci, aby si ho lidé takto pamatovali. Jeho dcera si jej bude pamatovat takového, jaký byl."

...


Paul Gray odešel příliš brzy, zanechal však za sebou velké množství úžasné hudby, díky níž mezi námi zůstane navždy. Nikdy na tebe nezapomeneme.

Paul Dedrick Gray
1972-2010
R.I.P.


<< < | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]