Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-09-22 18:00 Corey(8)
Pokud se mezi vámi čirou náhodou najde ostuda, která nestihla zavítat na jeden z koncertů v rámci letošního severoamerického tour Slipknot s Marilynem Mansonem a Of Mice and Men, může tenhle rest alespoň částečně napravit zhlédnutím následujícího live klipu "Skeptic", který připomíná a sumarizuje to nejlepší, co nedávno ukončená šňůra přinesla. Sledujte zde:

2016-09-19 20:14 Corey(8)
Kdysi by na to Slipknot stačilo pár týdnů. Nyní potřebovali takřka dva roky. Ocenění zlatou deskou bylo pro velké kapely ještě pár let zpátky jenom povinným základem, nutným políčkem, které bylo nutné odškrtnout v cestě za kýženou platinou. Jenže časy se mění a - obzvlášť pro metalové kapely - je dnes zlatá deska skutečně výjimečným počinem, na nějž dosahují jen ti nejlepší.

Přesně to se nyní povedlo i Slipknot, jejichž poslední album ".5: The Gray Chapter" v USA obdrželo zlatou desku za prodeje přesahující hranici 500.000 kusů. Alba se za oceánem prodalo 132.000 kusů hned po prvním týdnu na trhu a startovalo z 1. místa prodejního žebříčku Billboard 200.

Minimálně jedním platinovým oceněním se pak honosí každá z předchozích čtyř nahrávek Slipknot.

2016-09-13 18:11 Corey(8)
Metal Hammer, nejslavnější metalový magazín modré planety, slaví v průběhu září své 30. narozeniny a právě dnes na pulty trafik míří speciální výroční číslo, jehož součástí je mimo jiné i kompletní cover album s názvem "Decades Of Destruction". Své předělávky se dočkali i Slipknot, které do svých rukou a nástrojů uchopili mladíci z Asking Alexandria. Úryvek jejich podání legendárního hitu "Duality" můžete streamovat níže. Kompletní track list pak vypadá následovně:

* KORN - "We Care A Lot" (FAITH NO MORE cover)
* ASKING ALEXANDRIA - "Duality" (SLIPKNOT cover)
* DEVIN TOWNSEND - "Fast As A Shark" (ACCEPT cover)
* NEW YEARS DAY - "mOBSCENE" (MARILYN MANSON cover)
* SABATON - "Kingdom Come" (MANOWAR)
* KATATONIA - "Night Comes Down" (JUDAS PRIEST cover)
* CANE HILL - "We Die Young" (ALICE IN CHAINS cover)
* HACKTIVIST - "Break Stuff" (LIMP BIZKIT cover)
* WILSON - "Sleep Now In The Fire" (RAGE AGAINST THE MACHINE cover)
* THE QEMISTS - "Blind" (KORN cover)
* EMPLOYED - "Memphis Will Be Laid To Waste" (NORMA JEAN cover)
* COUNTING DAYS - "Disciple" (SLAYER cover)
* STONEGHOST - "I Disappear" (METALLICA cover)
* MAMMOTH WEED WIZARD BASTARD - "Scum" (NAPALM DEATH cover)
* NO CONSEQUENCE - "The Pot" (TOOL cover)


2016-08-29 15:32 Corey(8)
Včera uplynulo přesně 15 let od vydání desky, která bez nadsázky redefinovala metal a navždy změnila povědomí o tom, jak i - v očích většiny - extrémně tvrdá hudba může dosahovat obrovských komerčních úspěchů. Přesně před patnácti lety vyšla "Iowa" a nic už nebylo jako předtím.

Právě na počest tohoto milníku Slipknot odehrají svou druhou řadovku v její celistvosti, a to 25. září v rámci festivalu Ozzfest Meets Knotfest. Oficiální tiskovka zní následovně:

"Před patnácti lety došlo k něčemu výjimečnému. Devítka kluků z Iowy se zavřela v nahrávacím studiu v Kalifornii a dala život jedné z nejchaotičtějších a nejničivějších desek hudební historie. Byla to, a stále je, nesmírně fyzická a zuřivá nahrávka.

Až dodnes toto album nikdy nezaznělo živě v jeho celistvosti.

To se ale změní.

25. září bude v San Bernardinu přes 30.000 lidí svědkem události, k jaké ještě NIKDY nedošlo. Půjde o hudební a vizuální spektákl.

A vy si pak řeknete 'Byl jsem u toho.'

Takže... budete u toho?"

Zazní-li během Ozzfest Meets Knotfest opravdu celá "Iowa", dojde zároveň k live debutu písně "The Shape" - poslednímu zbývajícímu songu z "Iowy", který dosud Slipknot nikdy neprezentovali živě.

2016-08-08 15:55 Corey(8)
Nuže, některé příběhy a bulvární nadpisy se píší samy. Pekelník Glen Benton z death metalových Deicide nikdy nešel pro ostré slovo nebo kontroverzní skutek daleko, a když k tomu připočteme fakt, že mu teď na stará kolena nejspíš definitivně jeblo, vyjde vám z toho následující povídání, kterým se prezentoval v jednom z aktuálních rozhovorů:

"Slipknot vždycky říkali 'Jo, určitě vás vezmeme na turné. Určitě vás vezmeme na turné, kámo!'. Jo, vykuřte mi. To vám na to řeknu. Corey Taylor a zbytek těch buzíků mi může akorát vykouřit. 'Vezmeme s sebou Deicide na turné a blablabla', lezli nám tehdy do prdele. A já si říkám: Víte co?! Nakonec jste pro nás nic neudělali. Jednou jste o nás něco řekli na vašem koncertu. Super, díky. Ale co takhle společné turné? Co nám takhle zkusit maličko píchnout? Tyhle kapely většinou říkají 'Díky nim jsme začali jako mladí s metalem'. Tak víte co? Zkuste nám tu laskavost třeba vrátit! Stává se to často. Pak najednou začnou říkat něco jako 'Takovou konkurenci nepotřebujeme'. No, aspoň jim to dochází.

Tyhle velké kapely to mají dobře promyšlené a dokáží se vás hezky zbavit, protože vám za společné turné většinou nabídnou zkurvenou almužnu, takže vlastně ani není možnost, jak to udělat. Pak jste na tour, a protože nemáte prachy, musíte rušit koncerty, takže vypadáte jako parta debilů. 'Nabídli jsme vám turné. Můžete si nechat prachy z prodeje triček'. Jo, jasně. Musíme si vydělat aspoň tolik, abychom si mohli zaplatit dopravu. Nebo máme jezdit zkurvenou MHD?

Jinak ale oceňuju, že nás takové kapely citují jako své vzory. Je to fakt super."

2016-08-05 15:49 Corey(8)
Pokud vám není 12, nežijete v betonové kobce a vyznáte se v politice víc než běžný redaktor TV Hovna, nejspíš víte, že celoročním tématem číslo jedna v USA je listopadová volba nového šéfa planety (zalez, Vladimíre). Ať už vyhraje Hillary Clintonová nebo Donald Trump, jedno je už nyní takřka jisté - hodně lidí to pořádně nasere. A pokud jde o Coreyho Taylora, ten je nasranej už teď:

"Většina lidí z kapel, s nimiž se bavím, je samozřejmě na té progresivnější stránce. Přikláníme se spíš k liberálnímu proudu, protože je otevřenější. Ale mám i známé z jiných kapel, kteří podporují Trumpa, takže s nimi akorát na tohle téma nediskutuju.

Myslím, že styly jako heavy metal a hard rock byly vždy baštou svobody pro všechny vyvrhele, kterým se předhazovalo, že žijí mimo "běžnou" společnost. Takže se tam sešly děti všech etnicit, ale i děti, které vyrůstaly v chudobě, jako jsem byl třeba já. Metal za mě dokázal promluvit, protože mi trvalo velmi dlouho, než jsem si vůbec uvědomil, že mám nějaký vlastní hlas.

Trumpovo poselství je tak anti-Slipknot, až je to k pláči, protože zatímco my jsme se lidi vždy snažili stmelovat, on usiluje o jejich maximální rozdělení. Snaží se, aby lidi uvěřili, že mezi muslimy a terorismem je rovnítko, a tak získá celou jednu skupinu voličů pod svůj vliv. Jeho přístup k muslimům a hispáncům a absolutní ignorace hnutí Black Lives Matter dokazuje, že rozhodně není připravený lidi spojovat. Chce je roztrhat, aby je mohl ovládat."

2016-08-03 17:14 Corey(8)
Numetaloví veteráni z Korn vydají 21. října tohoto roku u labelu Roadrunner Records svou dvanáctou řadovku "The Serenity of Suffering", na níž se podílel, jakožto jediný oficiálně potvrzený host, i Corey Taylor, který zazpívá v písni "A Different World". Corey nyní v rozhovoru pro magazín Billboard odhalil, jak k celé spolupráci dvou veličin metalové scény vůbec došlo:

"Bylo to skvělé. Fakt jsem nečekal, že by mi vůbec zavolali. Věděl jsem, že na tom dělají s Nickem (Raskulinecz - producent desek "Come What(ever) May" a "Audio Secrecy" od Stone Sour pozn. korej), načež mi Nick volá a povídá něco ve stylu 'Kámo, zatím to zní fakt super... máme tady jede song, nad kterým teď uvažujeme a možná tě budeme potřebovat' a já na to 'Kdy mě budete potřebovat? Hned běžím do letadla!' A to jsem taky udělal - hned druhý den jsem nasedl do letadla a letěl za nimi. S ničím jsem se nesral a šli jsme po výsledku. Fakt super věc."

Corey měl zároveň možnost slyšet zbytek alba, o kterém prohlásil:

"Má to pořádný koule. Má to náboj prvních dvou desek Korn, které jsem naprosto zbožňoval. Těším se, až to lidi uslyší. Patří to rozhodně mezi to nejsilnější, co napsali za dlouhé roky. Lidi se z toho zblázní."

2016-08-01 19:51 Corey(8)
Nuže, jaké jsou novinky? Slipknot pokračují ve svém letním turné, vyprodávají haly i amfiteátry, headlinují festivaly, Marilyn Manson v roli předkapelníka zápolí s gravitací víc než Zeman u korunovačních klenotů, Corey má na krku pořád rolák a protřelý nemotora Sid Wilson si už asi po milionté v kariéře přivodil bebí, a tak zase jednou chodí o holi. Takžeee... vlastně žádné novinky nejsou. Čekujte kvalitní videa z aktuálních koncíků:< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]