Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Jumpsuits
SlipKnoT

První kombinézy, jak určitě víte, byly červené a lze je například vidět na obalu alba SlipKnoT. Shawn Crahan nechtěl oranžové, protože by vypadali jako vězni. Nosili mnoho barev kombinéz - modré, červené, bílé, zelené a dokonce i zlaté. Kombinézy, které používali na albu SlipKnoT měly na zádech velký čárkový kód a na prsou čarkový kód malý. Logo skupiny, Tribal-S, bylo na levé ruce a jejich čísla "0,1,2,3,4,5,6,7 a 8" byla na pravé ruce. Pod čárkovým kódem bylo napsáno číslo "742617000027", což je číslo čárkového kódu jejich prvních kombinéz, které používali v dobách alba Mate. Feed. Kill. Repeat. "742617000027" je mimochodem i název první skladby na albu SlipKnoT.

.:Bílá kombinéza SlipKnoT (1999-2000):.

Iowa

Kombinézy z dob alba Iowa nejsou až tak odlišné od těch starších. Místo čárkového kódu byl na prsou kozel. Na zádech bylo velké Tribal-S. Na pravé ruce je červený pás a uvnitř malé Tribal-S. Kozel měl dvě barvy, někdy byl červený a někdy černý. Kombinézy byly taktéž vyvedeny v několika barvách - šedé, červené a později i modré.

.:Černá kombinéza Iowa (2001-2002):.

VOL.3:(The Subliminal Verses)

Nejnovější kombinézy (vlastně už to kombinézami ani nejsou, protože jsou složeny ze dvou částí) vypadají opravdu skvěle! Kombinézy jsou vyráběny z bavlny a polyesteru. Jsou černé a na zádech je velké Tribal-S. Na levé ruce je číslo člena, který kombinézu nosí, a na pravé ruce je pentagram. Někteří členové navíc ke kombinézám nosí i kravatu. Všechny kombinézy nejsou stejné, každý si svou kombinézu upravili. Například Sid nosí jakýsi kabát a Mick má kombinézu stále pouze z jednoho dílu. Skupina přešla na dvoudílné kombinézy, protože v těch starších bylo nesnesitelné horko.

.:Černá kombinéza Vol.3 (2004-2005):.

All Hope Is Gone

Myšlenka jakýchsi stejnokrojů a kombinéz byla definitivně pohřbena s albem All Hope Is Gone, kde každý člen přišel s vlastním návrhem a provedením svého pracovního úboru, a tak můžeme slova jako "kombinéza" (vše je totiž tentokrát dvojdílné) nebo "overal" naprosto vypustit. Každý oblek vypadá trochu jinak a každý člen navíc používá více variant svého oblečení, tudíž je jakýkoliv popis velice obtížný. Corey například nosí mírně upravené sako, James kabát, Joey jakousi otrhanou bundu a pod ní košili s krátkým rukávem a kravatou atd.

Každou "kombinézu" však zdobí číslo člena na jeho levé ruce a velké Tribal-S přes zadní část jeho úboru.

.:Černý oblek All Hope Is Gone (2008-????):.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]