Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Facts
>> Kdysi Slipknoti koncerty začínali samplem "You have nothing to contribute to this so stay the fuck out!" a ten je z filmu The Negotiator.

>> Corey je velký fanda wrestlingu a Elvise Presleyho. Mezi jeho další záliby patří porno a The Osbournes. Joeyho největší záliba je hudba. Prý, když se ve škole cítil odstrčený, tak si prostě pouštěl do sluchátek na plné pecky KISS a Slayer. Shawn se zase víc zajímá o výtvarné umění a fotografii, navrhl booklet IOWY. Také má strašně rád svoji rodinu a kdysi dávno vedl klub. Craigh má nejradši techniku, flash a mixování. Mick zase rád rybaří, a kdysi chodíval na ryby s Andersem. Chris miluje golf a je to úplný sportovní maniak.

>> Slipknot odehráli s kapelou American Head Charge dvě turné a Shawn pro ně mixoval nějaké songy a taky se obejvil v jejich videu Just So You Know.

>> Ten zvuk rozbitého skla na konci The Herethic Anthem je mikrofon, který Shawn prohodil oknem.

>> Když byl Joey malý, vyhrával všechny celostátní jazzové soutěže. Mimochodem, jeho první hudební nástroj nebyly bubny, ale kytara.

>> "Hymnu Slipknot" (Refrén ze Surfacing) napsal Joey. Ten taky napsal refrén k Spit It Out a napsal všechnu hudbu ve Wait And Bleed.

>> Jediné rozhovory, který je Mick ochotný dělat, jsou do časopisů o kytarách. Zato Craig rozhovory nedělá vůbec. Jediná věta, kterou kdy řekl v interview byla: "Kdybych nebyl v týhle kapele, asi bych tam venku zabíjel lidi."

>> Joey si odstřihl rukávy a nohavice ze svý kombinézy - hraje se mu tak lépe na bicí.

>> V songu Eyeless Corey opakuje : "You can´t see California without Marlon Brando's eyes !!" Je to z události, kdy šli Slipknot podepsat smlouvu s Roadrunner Records a viděli na ulici bezdomovce, který tuto větu stále opakoval.

>> Za funkové a disco elementy které se v MFKR i jinde občas objevují může Paul, toho to všechno napadlo a taky to tam prosazoval, protože má slabost pro funky. A taky pro disco.

>> Maska Craiga Jonese byla kdysi závodní helmou. Craig si na ni potom připenvnil 9-ti palcové hřebíky. Zajímavý výrok: "Nechápu, proč lidé utíkají, když začnu potřásat hlavou."

>> Píseň Purity je o dívce jménem Purity Knight, kterou vystopoval a unesl cizí muž. Tento muž poslal stopu policii, aby se pokusili ji nalézt. A nakonec ji zaživa zakopal a ona se udusila. Slipknot si mysleli, že je to pravdivý příběh, ale není. Aby neměli problémy s autorskými právy, nahradili Purity a Frail Limb Nursery písní Me Inside z Digipacku. To prakticky znamená, že jsou dvě verze alba Slipknot. Corey ale stále věří, že to, co se stalo s Purity, je pravda.

>> Kozel, co se objevuje v klipu Left Behind je Shawnův.

>> Joey navrhl známé Tribal-S logo.

>> Slipknot byla první skupina u Roadrunner Records, která získala platinu.

>> Paul je napůl černoch.

>> Corey pracovával v sex-shopu, Joey na benzínové pumpě, Shawn jako svářeč.

>> V bookletu alba III od Soulfly Max Cavalera děkuje Coreymu + Slipknot.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]