Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2017-11-04 18:26 Corey(8)
Když mluví o filozofii, objevuje vrstevnatost lidství a rozdává životní moudra, rozumí mu málokdo. Dojde-li ale na muziku, je právě Shawn Crahan (po boku Jima Roota) hlavní hybnou silou, k níž se po smrti Paula Graye upírají zraky většiny fanoušků Slipknot. A právě Clown se nyní v exkluzivním rozhovoru pro magazín Metal Hammer rozpovídal o progresu příprav nové studiové nahrávky maskované kapely z Iowy:

"The Gray Chapter bylo posledním obdobím naší kariéry, kdy jsme se toho museli spoustu naučit. Museli jsme nahradit baskytaristu i bubeníka - jeden z nich stále kráčí po zemi, ten druhý je v ní pohřbený. Bylo to velmi složité období. Lidi se nás ptali: 'Jak budete skládat bez Paula a Joeyho?' Jděte do píči. Napsali jsme perfektní album, které milujeme. A přesně v tom hodláme pokračovat. Mám už dokonce i konkrétní datum, kdy jdou někteří z nás do studia a začneme společně chystat další album.

S Jimem a Jayem jsme šli začátkem roku do studia v Los Angeles a protřídili tam všechny nápady, které jsme napsali na tour. Měli jsme dobrých 50 nápadů. Dva týdny jsme se tím probírali a přidali i něco, co jsme napsali už rok zpátky. Vzešlo nám z toho 27 kompletnějších vizí - sedm či osm z nich jsou už hotové písně. Tyhle songy se ještě možná změní, možná něco přepíšeme, nic zatím není definitivní. Je ale super, že už máme konkrétní materiál. Budoucnost pro nás nikdy nevypadala pozitivněji. Nevím, co má v hlavě Corey, protože i on určitě přinese svoje vlastní songy, my se teď hlavně soustředíme na naše vlastní nápady, muziku, nálady a hudební témata."

Zdá se tedy, že osa nové desky i tentokrát leží na bedrech tria Root, Crahan, Weinberg, tedy stejné trojice muzikantů, která ve studiu zosnovala i zatím poslední album ".5: The Gray Chapter".

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Mauthausen | 2017-11-28 16:55 | Mauthausen
 #10 
Mauthausen1
Mauthausen
Mauthausen | 2017-11-28 16:55 | Mauthausen
 #9 
Mauthausen1
Mauthausen
Mauthausen | 2017-11-28 16:55 | Mauthausen
 #8 
Mauthausen1
Mauthausen
vendiseksek | 2017-11-27 04:34 |
 #7 
vendiseksek1
Přesně...ty fandové jsou taky takový divný, jasný když potkáš hvězdu co celej život obdivuješ tak jsi z toho na větvi, ale stejně:-D...žejo že je to všechno nějaký zrychlený, já sem si řikal:-)...to dělaj proč, aby to měli rychlejc za sebou či co?
vendiseksek | 2017-11-27 04:34 |
 #6 
vendiseksek1
Přesně...ty fandové jsou taky takový divný, jasný když potkáš hvězdu co celej život obdivuješ tak jsi z toho na větvi, ale stejně:-D...žejo že je to všechno nějaký zrychlený, já sem si řikal:-)...to dělaj proč, aby to měli rychlejc za sebou či co?
maggot(9) | 2017-11-25 07:41 |
 #5 
maggot(9)1
Souhlas, distribuce Gusana je otřesná. Verze alb, dělené na japonské edice atp., to je prostě klasický prachohoničský marketing. Nakonec jde vždy víc o peníze než o fanoušky. Jinak ten celistvý koncík Gusano jsem už viděl a... Nebylo to nejhorší, ale tamní fandové, ač jich bylo vskutku pořádnej dav, tak se podle mě moc neangažovali. Nejvíc akční byl asi song Duality, jinak mi to přišlo na to, jaká to měla být sláva, dost mrtvé. Samozřejmě jsem byl taky hodně zvědav na "jump the fuck up" v Spit It Out a bylo to asi nejslabší džamp, co jsem kdy viděl. Jo a to, jak kapela všechny songy vč. balad naživo zrychlila bylo úplně nanic. Vůbec to nesedlo u spousty songů, navíc to takhle rychle při hraní krapet ošidili. U mě celkově ždy vítězí Disasterpieces ve všech ohledech. :)
vendiseksek | 2017-11-24 14:28 |
 #4 
vendiseksek1
Tyjo tak to jo. Nevím teda proč neudělaj jednu verzi a nazdar. To je to samý jako když se vydávaj céda jedna US verze, Eu verze, Japonská verze, pak delux...se divim že to všechny baví...
jinak za mě teda nic moc, na to co z toho dělaj. Starší živáky se mi líbily víc a ty rozhovory jsou takový o ničem mi přijde, takže já se po tom ani nesháním...celej koncík by měl určitě lepší grády když je právě v kuse (a taky by pustili lepší zvuk:-D)
maggot(9) | 2017-11-19 09:34 |
 #3 
maggot(9)1
Čáu, ještě jsem to na netu hloubkově študoval a tady jsou mý poznatky. Původně zamýšlené pouze pro kina byla verze 1h 30min, podle tvého popisu přesně to, co má být oním dokumentem. Druhá verze je samostatný koncík bez těch "kecaček". Tam jsou songy nezkrácené a celé je to jako regulérní koncert. Verze s kecačkama (dokument) má nějak zkrácenější songy (někdy i třeba celá píseň chybí). Tato verze se nakonec na domácí nosiče také dostala, ale zřejmě pouze v USA. Ona je prý celá ta distribuce Gusano poněkud chaotická. Např. regulérní Blu-Ray v USA obsahuje pouze onu dokumentární verzi, kdežto evropské Blu-Ray naopak obsahuje pouze koncertovou verzi. Existují ještě ultra deluxe edice, kde jsou obě verze a navíc nějaká knížka. Takže asi tak. A díky za reakci! :).. Škoda, že se zde nedají pořídit edice s oběma. Ale kdybych si měl vybrat s pistolí u hlavy jen jedno z toho, jsem nejspíš radši za celistvej, nekrácenej koncík. :)
vendiseksek | 2017-11-18 18:16 |
 #2 
vendiseksek1
Ahoj, já byl v kině v Kolíně (mimochodem strašnej zvuk, hrálo jen stereo, vůbec jsem to nepochopil, jinak tam maj dobrej zvuk)
A to bylo hodinu a pul tuším a byla vždycky písnička, rozhovor, písnička, rozhovor s fanouškama, písnička, ukázka jak couraj po mexiku, písnička, rozhovor atd...něco jako dvd disasterpieces...tak sem myslel že to je jako ten dokument :-)
maggot(9) | 2017-11-17 09:16 |
 #1 
maggot(9)1
Zdravím! Malinko off-topic, ale mám dotaz ke koncíku Gusano. Kromě záznamu vystoupení (1h 23min) by měl být součástí i související dokument (cca 1h 30min). Koupil jsem si DVD verzi a tam je jen koncert. Podle všeho se ještě prodává také CD/DVD set, ale tam je asi jen jedno DVD opět pouze s koncertem, že? A nakonec zbývá Blu-Ray verze. Tam je koncík i s dokumentem nebo se na tuzemským trhu prostě nedá sehnat set kde by ten dokument mohl být? Má někdo Blu-Ray? Je tam i dokument? Nebo je nějak schovanej v tom CD/DVD boxu? Snad se najde někdo, kdo to třeba má a ví. Díky moc kdyžtak. A sorry Koreji8 za.. tenhle spam?.. x/ FB nevedu tak jsem šel na první místo, kde by snad někdo pomoct mohl.. :)
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]