Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-06-26 17:29 Corey(8)
Pro metalistu dosti prekérní situace, a pro Coreyho Taylora, jehož krční ekvilibristika patří mezi hlavní poznávací znaky Slipknot, obzvlášť. Coreyho nedávná operace páteře každopádně neproběhla bez následků, respektive dlouhodobé rekonvalescence, jejíž součástí je také nezbytný klidový režim. Ten si Corey s sebou přenese i na aktuální turné, které začíná už pozítří. Zpěvák uvedl na Twitteru:


"Novinky o krku: Kontrola u doktora proběhla skvěle! Nějakou dobu žádné házení hlavou ani skákání. Vyzpívám si ale duši. Zpátky na 90 % za 4 až 6 měsíců, kompletní uzdravení za rok."


2016-06-21 10:25 Corey(8)
Ano, opět tady máme povídání z perspektivy Joeyho Jordisona. Ano, opět jde o úryvek jeho exkluzivního rozhovoru s magazínem Metal Hammer. Ne, nikdo jiný z kapely se zatím nevyjádřil. A teď k samotné věci:

Joey Jordison trvá na tom, že si svůj vyhazov ze Slipknot nezasloužil a označuje jej za zbabělý. Údajně šlo o "bolestivý" zážitek, který navíc přišel prostřednictvím "zkurveného emailu".

Jordison pokračuje: "Setkání uvnitř kapely? Nic. Něco od našeho managementu? Taky nic. Vše, co jsem dostal, byl zkurvený email se vzkazem, že končím v kapele, pro kterou jsem obětoval celý svůj život. Přesně takhle to bylo a bylo to bolestivé. Takovou sračku jsem si po všech těch letech fakt nezasloužil."

Joey následně rázně popřel, že by měl jeho odchod co do činění s jakoukoliv závislostí na návykových látkách:

"Ostatní v kapele netušili, co mi je, což jsem v tu chvíli nevěděl ani já. Mysleli si, že mě dojebaly drogy, což naprosto odmítám. Prošli jsme si mnohým a já je pořád miluju. Celý můj konec ve Slipknot ale proběhl bolestivě a špatně. Nic víc nechci říkat. Způsob, jakým to udělali, byl zbabělý. Totální sračka."


2016-06-20 10:02 Corey(8)
Přátelé, věci začínají nabírat na obrátkách! Pokud jste dosud pochybovali o comebacku Joeyho Jordisona a síle jeho přesvědčení, nyní už nemusíte. Joey je totiž připraven opět nastoupit do šíleného kolotoče s názvem Slipknot. Bubeník tuto informaci potvrdil exkluzivně v rozhovoru s magazínem Metal Hammer, kterému odhalil, že ačkoliv jej stále mrzí způsob, jakým byl vyhozen z kapely (údajně tuto informaci zjistil prostřednictvím e-mailu), pokud by ostatní členové souhlasili s osobním setkáním, Joey je připraven diskutovat o čemkoliv - včetně svého comebacku na plný úvazek!

"Nechci být zbytečně melodramatický, ale pokud by tady byla byť jen malá možnost, určitě bych se rád vrátil. Rád bych je viděl, rád bych se s nimi objal a cítil zase tu energii, kterou jsme měli kdysi, když jsme byli mladí. Jsou to mí bratři. Určitě by došlo k objetí, pokecali bychom a dělali všechny ty věci jako v minulosti. Sedávali jsme celé noci a spřádali velké plány. Takhle bych to rád viděl.

Muselo by to být ale osobně. Pokud by k tomu došlo, bylo by to senzační. Ale jestli k tomu opravdu dojde, ukáže až čas."

Joey zároveň přiznal, že páté řadové album Slipknot, které vznikalo už bez jeho přítomnosti, považuje za "skvělé":

"Poslouchal jsem tu desku několikrát. Myslím, že je fakt skvělá, je fakt kurevsky senzační a mám radost, že se zase posunuli dál. Jsem rád, že dál pokračují, protože tady jde hlavně o naše fanoušky."

2016-06-19 15:55 Corey(8)
Tohle je znovuzrození.
Konečně můžu říct všem pravdu.

Pokud jste někdy měli chuť utrácet za kus papírového čtiva, teď je ta pravá chvíle. Magazín Metal Hammer cestoval z Anglie až do dalekého Des Moines v Iowě, kde mu Joey Jordison poskytl exkluzivní interview, v němž konečně rozplétá tajemné zákoutí jeho odchodu ze Slipknot. Chcete opravdový příběh? Dostanete opravdový příběh!

Metal Hammer vychází v úterý 21. června.


.: Levé myšítko na obálku pro zvětšení :.
2016-06-19 14:00 Corey(8)
Joey Jordison si prošel peklem. Teď je ale zpátky a má chuť světu konečně prozradit, co stálo za jeho bolestivým odchodem ze Slipknot. V rozhovoru s magazínem Metal Hammer slavný bubeník přiznal, jak náročný fyzický teror prožíval během svých posledních týdnů ve Slipknot. Joey pokračuje:

"Stalo se to během těch několika posledních koncertů vzpomínkového turné na Paula Graye. Byli jsme v Kanadě, šlo o poslední část toho turné, načež se mi něco stalo a já vůbec nevěděl, co to je. Prostě mi bylo neskutečně zle.

Můžeš být nemocný a stejně zvládneš odehrát koncert, tohle ale bylo něco jiného, šlo o něco, co jsem nikdy předtím nezažil. Zjistili jsme, že trpím transverzální myelitidou - neurologickým onemocněním postihujícím páteř. Naprosto mi to odrovnalo nohy. Vlastně jsem měl pocit, že žádné nohy nemám.

Ty koncerty jsem odehrál, ale byl jsem naprosto zděšený. Neměl jsem tušení, co se to se mnou děje. Někteří si mysleli, že jsem na drogách, ale já v tu dobu ani nepil. Všechno bylo čisté, všechno fungovalo a nebyl žádný problém.

Pak mě museli začít na koncerty nosit. Podobnou bolest jsem nezažil nikdy v životě a nepřál bych ji ani svému nejhoršímu nepříteli."

2016-06-14 17:06 Corey(8)
Ačkoliv mezi nejčastější témata twitterového účtu Coreyho Taylora patří jeho aktuální selfie mánie nebo velikost zpěvákova obrovského p....... alce na noze, kterému mimochodem říká Hugo, občas se i na tomto bizarním písečku zrodí něco opravdu hodnotného.

Právě na Twitteru totiž Corey před pár dny potvrdil, že Stone Sour oficiálně naplánovali svůj pobyt v nahrávacím studiu k lednu příštího roku. Samotné nahrávání by mělo trvat zhruba 2 měsíce, další měsíc pak dostane práce na mixu. Půjde-li vše dle aktuálního harmonogramu, výsledný produkt uslyšíme v průběhu léta 2017 a Stone Sour jej samozřejmě podpoří i přísedícím koncertováním.

Zároveň to pochopitelně znamená albový utrum pro Slipknot, jejichž studiová šestka dorazí nejdříve v roce 2018. Spíš ale později.

2016-06-14 09:39 Corey(8)
Joey Jordison byl včera magazínem Metal Hammer ocejchován titulem "Golden God", tedy nejvyšším metalovým oceněním, které tento slavný měsíčník v rámci svých Metal Hammer Golden Gods Awards každoročně rozdává. Joey se tak po dlouhých měsících vrátil zpátky na pódium a poskytl velice emotivní děkovací řeč, v níž zmínil i možný důvod svého šokujícího konce ve Slipknot. Joey během ceremoniálu řekl:

"Když jsem končil ve Slipknot - a teď chci, abyste jim zatleskali, protože si to zaslouží. Dokázali jsme toho hodně, každý z nás, takže jim přeji jen to nejlepší a spoustu dalších úspěchů. Co jsme dokázali vytvořit ze sklepa v Des Moines, to už nikdy nikdo nepřekoná. Je to naprosto nedosažitelné. Všechny ty kluky moc miluju. Když jsem končil ve Slipknot, vážně jsem onemocněl - jde o hroznou chorobu s názvem transverzální myelitida. Přišel jsem o své nohy. Nemohl jsem už dál hrát. Jednalo se o formu roztroušené sklerózy, kterou nepřeju ani svému nejhoršímu nepříteli. Dostal jsem se ale z toho, šel do posilovny a začal s terapií, abych tuhle sračku mohl porazit. A pokud jsem to dokázal já, dokážete to i vy. Byla to ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy musel udělat.

Chtěl bych vzkázat lidem s roztroušenou sklerózou nebo transverzální myelitidou: Já jsem důkazem, že tohle svinstvo můžete porazit. Metal a jeho fanoušci stojí za vámi. Tohle je náš svět. Nedělám si legraci. Pokud máte metal v srdci, dokážete cokoliv," uzavřel Joey.

Transverzální myelitida je neurologické onemocnění způsobené abnormální zánětlivostí míchy, jež následně vyvolává blokaci nervových impulzů a širokou škálu neurologických problémů. V současnosti tímto nesmírně vzácným onemocněním trpí asi jenom 5 pacientů na milion obyvatel.

Joeyho řeč začíná zhruba v čase 16:30.

UPDATE: Joeymu na svém Twitteru pogratuloval i Corey Taylor: "Gratuluju ti k ceně, kámo. Je super tě tam dneska vidět."

2016-06-11 14:00 Corey(8)
Nahrávat desku není žádná sranda. Jste pod tlakem nedočkavých fanoušků, bojujete s přebujelými egy svých spoluhráčů a aby toho nebylo málo, občas s sebou v tomhle stresovém prostředí máte tolik hraček, že je prostě nemáte kam naskládat. Jim Root vám v následujícím klipu z jeho nejnovějšího DVD "The Sound And The Story" poví, kterak do prostorově skromného - ehm, tedy pro devítičlennou kapelu skromného - studia v Los Angeles mamutí soubor s tunami výbavy přišel:

<< < | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]