Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


M-L History
Zde najdete malé nakouknutí do historie největší české SlipKnoT fanstránky. Děkujeme za dlouholetou podporu, kterou se Vám snažíme oplácet tím nejlepším informačním servisem ze světa této metalové bestie. Omluvte absenci obrázku u popisku první verze, ale žádný screenshot jsem nenašel, čemuž se snad ani nedá divit, protože v době spuštění webu jsem neměl ani tušení, že někdy budu psát článek tohoto typu. Nejdřív tady pro vás mám několik zajímavých údajů:


Datum vzniku stránky - 25.12.2004
Zakladatelé stránky - Venom & Corey(8)
Počet verzí - 41. verze (2004-2005)

Vánoce roku 2004 jsou v plném proudu a v hlavách dvou lidí se rodí nápad na vytvoření nového webu. Velmi rychle tedy vzniká stránka zaměřující se na témata Slipknot, Tapety, Hry a Software. Už její vznik je nesmírným úspěchem, protože zmíněná dvojce má v té době na svém triku asi 20 nepovedených projektů, které skončily ještě dřív, než vůbec začaly. Web se tedy poměrně úspěšně rozjíždí a návštěvnost začíná dosahovat závratných dvaceti unikátních návštěv za den. Jak už jsem se zmínil v ůvodu, screenshot první verze nemám k dispozici, ale vesměs se velmi podobala verzi druhé, s tím rozdílem, že byla vyvedena v oranžové barvě a celkově byla méně detailní. Tuto záležitost si pamatují jen ti největší Maggots-Lair pamětníci. Čest jim!


2. verze (2005)

První verze dosáhla pro nás až nečekaného úspěchu, což jenom urychlilo práci na verzi s pořadovým číslem dvě.Druhá verze našeho webu tedy byla zahalena do krvavě červeného kabátu, který si někteří pochvalovali a jiní na něj neustále nedávali. Stránka se stále zaměřovala na témata SlipKnoT, Software, Hry a Tapety, ale později byla aktualizována již jenom sekce SlipKnoT, a tak jsme se vlastně stali SlipKnoT fanstránkou. V tuto chvíli už bylo jasné, že web se uchytil, takže jsme začali pracovat na nové verzi, kterou jsme chtěli pojat velmi odlišně.

...:: DRUHÁ verze naší stránky s názvem RP Soft ::...3. verze (2005-2007)

Přípravy třetí verze trvaly mnohem déle, než tomu bylo u těch předchozích, což jde poznat i na celkovém výsledku. Stali jsme se výhradně Slipknot fanstránkou, přibylo velké množství informací o kapele a hlavně jsme změnili jméno, protože RP Soft bylo, uznejte sami, pro Slipknot fanpage trochu ujeté. K tvorbě webu ještě zbývá dodat, že celý design vytvořil Venom a obsah dodal Corey(8). Nás samotné pak překvapily opravdu mimořádně příznivé ohlasy na celkový výsledek. V průběhu chodu této verze se návštěvnost vyšplhala až k průměrnému číslu 650 návštěv za den! Nic však není věčné, a ani tato verze nebyla výjimkou, rozhodli jsme se totiž posunout web znovu do trochu jiné dimenze.

...:: TŘETÍ verze naší stránky již s názvem Maggots-Lair.com ::...4. verze (2007-????)

Tvorbu nové verze provázely velké průtahy, které zapříčinily její odpálení až v červnu roku 2007. I tentokrát design stvořil Venom a celé kvantum nového obsahu přidal Corey(8). Tuto verzi nemusím více popisovat, protože si ji můžete projet sami. Dodám jen, že nezůstal kámen na kameni a snažili jsme se vylepšit všechno, co se dalo.

...:: ČTVRTÁ verze naší stránky s názvem Maggots-Lair.com ::...

Zde tedy historie naší bárky prozatím končí. Pomozte nám psát její další průběh! :)
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]