Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2018-10-18 14:32 korej
Rok je dlouhá doba a člověk občas zkrátka potřebuje pauzu. No nic, dost sentimentu. Vrací se enigmatická devítka, vrací se i váš (snad) oblíbený Slipknot portál. Bude to dobrý, přátelé, bude to moc dobrý! Tak tedy začínáme: Corey Taylor aktuálně prohodil pár slov s magazínem Metal Hammer, kterému exkluzivně prozradil, co mohou fanoušci od šesté řadové desky kapely z Iowy vlastně očekávat - a jsou to klasicky slova troufalá, která pod kotel očekávaní nepřidávají malá polínka, nýbrž hotové špalky. Corey na konto alba řekl:

"Sami jsme si tu desku popsali jako 'Co kdyby ti, co nahráli Iowu, získali zkušenosti? Co kdyby ty děti, co nahrály Iowu, vyrostly?' Takhle se na to díváme, protože je to kurevsky tvrdý, ale zároveň to nepostrádá ani melodii - dávku teskné melodie.

Některé věci jsou zkrátka tak špinavě tvrdý a rychlý, že je to kurevskej nářez. Je to zároveň náš nejvíce ambiciozní a experimentální počin. Užíváme si fakt, že kdykoliv si lidi myslí, že už nás odhadli, dáme jim přes xicht vším, co máme.

Zatímco ostatní kapely zpomalují, my jsme na tuhle desku napsali nejtvrdší song naší historie. Bude to šílený. Až uslyšíte nové album, poserete se z toho."Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]