Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Murderdolls

Murderdolls jsou nejčastěji označování jako Horror punk/Glam metalová kapela a odpovídá tomu i jejich image. Původně nesla název The Rejects a vystrídala asi 10000 členů, ale větší rozruch se kolem ní začal šířit až ve chvíli, kdy se do věci zapojil Tripp Eisen (ex-Static-X). Tehdy se psal rok 2000 a kapela byla označována jako kolaborace mezi Joeym Jordisonem a Trippem Eisenem (ex-Static-X). Když se skupina začala stávat populárnější, vstoupil do ni i Wednesday 13, z kterého se následně vyklubal nesmírně charismatický frontman a rovnocenný parťák Joeyho Jordisona. Jeho a Joeyho také napadlo skupinu přejmenovat a vyrukovali s názvem Murderdolls. Zatím trojčlenná kapela tedy vyrazila do studia a nahrála album "Beyond The Valley Of MurderdollS". Po vydání desky, která zaznamenala solidní úspěch, do kapely přišli ještě Eric Griffin a Ben Graves. V tomto složení se chtěli vydat na turné, ale v té chvíli skupinu opustil Tripp Eisen a nahradil jej Acey Slade, jenž do té doby působil v kapele Dope. Následovalo dlouhé turné, kde se potkali s Iron Maiden, Queens of the Stone Age, Papa Roach a Foo Fighters. Nechybělo ani společné tour se Stone Sour po Velké Británii.

Narozdíl od statních projektů členů Slipknot (Stone Sour, To My Surprise) se Murderdolls v roce 2006 nedali znovu dohromady. Stojí za tím fakt, že Wednesday 13 nemá potřebu čekat na Jordisona v době, kdy se soustředí na SlipKnoT, a proto si založil svou vlastní kapelu, nazvanou jednoduše Wednesday 13. Murderdolls za sebou zanechali výraznou stopu, o to více muselo všechny fanoušky překvapit, že na jejich návrat si museli počkat předlouhých osm let!

Známky života začínal pacient ve stádiu klinické smrti jevit až v únoru roku 2010, kdy Wednesday 13 během svého sólového turné po Austrálii odhalil možnost budoucího reunionu. Všechna šeptanda pak vzala za své o měsíc později, když Joey Jordison v rozhovoru pro Kerrang! magazín oficiálně potvrdil znovuzrození kapely, jejímiž studiovými členy jsou od té doby pouze Jordison a Wednesday, a zároveň počátek nahrávání nové desky "Women & Children Last". Trojice Slade, Griffin a Graves, která v Murderdolls působila během koncertních manévrů k první desce, tedy musela na pracovní úřad. Jak známo, chemie mezi dvojicí hlavních motorů Murderdolls je pozoruhodná, a tak se nikdo nedivil, když už 15. dubna (pouhý měsíc a půl po ohlášení reunionu) ohlásili ukončení přípravných prací na nové desce. Ta nakonec vyšla 31. srpna a zaznamenala pozitivní reakce ze strany fanoušků, kritiky i prodejních čísel. Murderdolls jsou tedy se svým přisprostlým cirkusem zpět v plné kondici a jejich znovuzrození je třeba vychutnávat plnými doušky, nikdo totiž neví, na kolik let se hoši odmlčí příště. Snad to opět nebude skoro celá dekáda.

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]