Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-06-14 09:39 Corey(8)
Joey Jordison byl včera magazínem Metal Hammer ocejchován titulem "Golden God", tedy nejvyšším metalovým oceněním, které tento slavný měsíčník v rámci svých Metal Hammer Golden Gods Awards každoročně rozdává. Joey se tak po dlouhých měsících vrátil zpátky na pódium a poskytl velice emotivní děkovací řeč, v níž zmínil i možný důvod svého šokujícího konce ve Slipknot. Joey během ceremoniálu řekl:

"Když jsem končil ve Slipknot - a teď chci, abyste jim zatleskali, protože si to zaslouží. Dokázali jsme toho hodně, každý z nás, takže jim přeji jen to nejlepší a spoustu dalších úspěchů. Co jsme dokázali vytvořit ze sklepa v Des Moines, to už nikdy nikdo nepřekoná. Je to naprosto nedosažitelné. Všechny ty kluky moc miluju. Když jsem končil ve Slipknot, vážně jsem onemocněl - jde o hroznou chorobu s názvem transverzální myelitida. Přišel jsem o své nohy. Nemohl jsem už dál hrát. Jednalo se o formu roztroušené sklerózy, kterou nepřeju ani svému nejhoršímu nepříteli. Dostal jsem se ale z toho, šel do posilovny a začal s terapií, abych tuhle sračku mohl porazit. A pokud jsem to dokázal já, dokážete to i vy. Byla to ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy musel udělat.

Chtěl bych vzkázat lidem s roztroušenou sklerózou nebo transverzální myelitidou: Já jsem důkazem, že tohle svinstvo můžete porazit. Metal a jeho fanoušci stojí za vámi. Tohle je náš svět. Nedělám si legraci. Pokud máte metal v srdci, dokážete cokoliv," uzavřel Joey.

Transverzální myelitida je neurologické onemocnění způsobené abnormální zánětlivostí míchy, jež následně vyvolává blokaci nervových impulzů a širokou škálu neurologických problémů. V současnosti tímto nesmírně vzácným onemocněním trpí asi jenom 5 pacientů na milion obyvatel.

Joeyho řeč začíná zhruba v čase 16:30.

UPDATE: Joeymu na svém Twitteru pogratuloval i Corey Taylor: "Gratuluju ti k ceně, kámo. Je super tě tam dneska vidět."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Saboterik | 2016-06-14 19:07 |
 #4 
Saboterik2
podľa mňa skončil z vlastnej vôle. Možno cítil, že už na to nemá, alebo že sa sním niečo deje, pretože ked si spomeniem na posledné koncerty s Joeym boli odohrané značne pomalšie, ako bývalo zvykom. Ale ktovie ako to všetko bolo...Mňa by skôr zaujímalo, či je vôbec tá choroba liečitelná lebo skleroza ako taká tuším nieje
shamil | 2016-06-14 18:43 |
 #3 
shamil1
ked si to precitate pozorne tak joey netvrdi ze skoncil v slipknot kvoli onemocneni ale:

Když jsem končil ve Slipknot, vážně jsem onemocněl.takze onemocnel po vyhazovu z kapely.
suomifil | 2016-06-14 15:18 |
 #2 
suomifil1
A konspirátoři furt říkali, že se pohádali a ona to byla jen zku*vená nemoc.
Neříkám, že jsem nevěřil té hádce ale tohle tomu dává jiný pohled. Prostě o tom nikdo nechtěl mluvit dokud o tom nepromluví sám.
Saboterik | 2016-06-14 13:43 |
 #1 
Saboterik2
Tak toto je silné...Chudáčisko...som rád, že sa z toho dostáva držím mu palce.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]