Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-06-20 10:02 Corey(8)
Přátelé, věci začínají nabírat na obrátkách! Pokud jste dosud pochybovali o comebacku Joeyho Jordisona a síle jeho přesvědčení, nyní už nemusíte. Joey je totiž připraven opět nastoupit do šíleného kolotoče s názvem Slipknot. Bubeník tuto informaci potvrdil exkluzivně v rozhovoru s magazínem Metal Hammer, kterému odhalil, že ačkoliv jej stále mrzí způsob, jakým byl vyhozen z kapely (údajně tuto informaci zjistil prostřednictvím e-mailu), pokud by ostatní členové souhlasili s osobním setkáním, Joey je připraven diskutovat o čemkoliv - včetně svého comebacku na plný úvazek!

"Nechci být zbytečně melodramatický, ale pokud by tady byla byť jen malá možnost, určitě bych se rád vrátil. Rád bych je viděl, rád bych se s nimi objal a cítil zase tu energii, kterou jsme měli kdysi, když jsme byli mladí. Jsou to mí bratři. Určitě by došlo k objetí, pokecali bychom a dělali všechny ty věci jako v minulosti. Sedávali jsme celé noci a spřádali velké plány. Takhle bych to rád viděl.

Muselo by to být ale osobně. Pokud by k tomu došlo, bylo by to senzační. Ale jestli k tomu opravdu dojde, ukáže až čas."

Joey zároveň přiznal, že páté řadové album Slipknot, které vznikalo už bez jeho přítomnosti, považuje za "skvělé":

"Poslouchal jsem tu desku několikrát. Myslím, že je fakt skvělá, je fakt kurevsky senzační a mám radost, že se zase posunuli dál. Jsem rád, že dál pokračují, protože tady jde hlavně o naše fanoušky."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]