Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-06-19 14:00 Corey(8)
Joey Jordison si prošel peklem. Teď je ale zpátky a má chuť světu konečně prozradit, co stálo za jeho bolestivým odchodem ze Slipknot. V rozhovoru s magazínem Metal Hammer slavný bubeník přiznal, jak náročný fyzický teror prožíval během svých posledních týdnů ve Slipknot. Joey pokračuje:

"Stalo se to během těch několika posledních koncertů vzpomínkového turné na Paula Graye. Byli jsme v Kanadě, šlo o poslední část toho turné, načež se mi něco stalo a já vůbec nevěděl, co to je. Prostě mi bylo neskutečně zle.

Můžeš být nemocný a stejně zvládneš odehrát koncert, tohle ale bylo něco jiného, šlo o něco, co jsem nikdy předtím nezažil. Zjistili jsme, že trpím transverzální myelitidou - neurologickým onemocněním postihujícím páteř. Naprosto mi to odrovnalo nohy. Vlastně jsem měl pocit, že žádné nohy nemám.

Ty koncerty jsem odehrál, ale byl jsem naprosto zděšený. Neměl jsem tušení, co se to se mnou děje. Někteří si mysleli, že jsem na drogách, ale já v tu dobu ani nepil. Všechno bylo čisté, všechno fungovalo a nebyl žádný problém.

Pak mě museli začít na koncerty nosit. Podobnou bolest jsem nezažil nikdy v životě a nepřál bych ji ani svému nejhoršímu nepříteli."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]