Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-10 19:20 Corey(8)
Slipknot odehráli včera v Polsku jedno z největších sólových vystoupení v rámci aktuálního turné po Evropě. Dosednutí jejich speciálu v Łodzi asistoval také známý polský list Gazeta Wyborcza, který na letišti pořídil následující krátké video. Co si o přítomných fotografech myslí Corey Taylor, můžete sledovat zhruba od dvacáté vteřiny:

2015-06-09 21:03 Corey(8)
I přes zdánlivou jednoduchost nabízí nový videoklip Slipknot k singlu "Killpop" dostatek poutavého obrazového materiálu a eye-candy záběrů, abychom mohli sestavit TOP pětku nejlepších momentů, na něž budete zaručeně vzpomínat... no, minimálně do chvíle, než dočtete tento článek.


Mickův hřmotný nástup

Táhlý koridor, působivé nasvícení a jeden dlouhovlasý obr, který vypadá, jako by vám šel utrhnout hlavu a narvat ji do svěráku. Mick se v klipech Slipknot spokojí povětšinou s rolí šedé eminence, která vše sleduje ze svého puntíku a zběsile pohazuje hlavou, tady ale udělal hned v úvodu působivou výjimku. Takhle se buduje atmosféra, přátelé.Šílený Weinberg

Z kluka nám pomalu roste nepřehlédnutelná persóna devítky. Jasně, mnohem více prostoru dostává tentokrát i Alex Venturella, Jay je ale přece jenom ještě o chloupek výraznější a "Killpop" dává opět tušit, že benjamínkovi kapely rozhodně nechybí touha se ukázat a svůj standardně skvělý bubenický výkon podpořit i menší show. Palec nahoru!Sidův dance-off

Debut měl rvačky s Clownem, Iowa šílené skoky do publika, Vol.3 ekvilibristiku na perkusích, All Hope Is Gone kolečkové křeslo a Point Five jede v duchu podkouřených tanečků - toť dosavadní Slipknot kariéra Sida Wilsona. Své rituální vlnění končetin předvádí Sidney i tentokrát, ačkoliv k tomu teskná atmosféra písně zrovna nevybízí, ale... ale to je holt Sid. Ber, nebo nech být.Dvojbarevná dvojčata

Pomalované holky jsou po boku samotné kapely de facto druhou hlavní hvězdou videoklipu, a ačkoliv si fakt nenalhávám, že by si v budoucnosti někdo pustil klip jenom kvůli nim, i tyto nositelky vztahu láska/nenávist, které v reálu mimochodem vypadají takto, mají pár solidních chvil. Například závěrečná koláž scén pod Coreyho rezolutním "Die and fucking love me" pánům z Iowy určitě dělat ostudu nebude.Shawn a sud - lepší lovestory než Twilight

Aneb to nejlepší nakonec. Režírující Clown předvedl ukázkový rozklad vlastního světa, když sám sebe v několika záběrech odstranil z - pro Slipknot toliko typického - prostředí nehostinné zříceniny a nainstaloval svůj sud do venkovní zahrádky, kde naopak Slipknot nevídáme naprosto vůbec. Vznikly tak zdaleka nejpůsobivější momenty celého klipu, kdy baseballová pálka sviští vzduchem a sud dostává nelidské rány, přičemž výsledný efekt byl očividně dobarvován ještě v postprodukci. Naprostá laskomina.A co z výše uvedeného na klipu nejvíce bavilo vás?Miniaplikace
2015-06-09 18:46 Corey(8)
Možná jste o nich zatím nikdy neslyšeli, rozhodně jsou ale jménem, které budete v následujících letech vídat s železnou pravidelností. Britská pětice Marmozets, kterou z kapitánského můstku vede zpěvačka Becca Macintyre, má řádně našlápnuto a její debut "The Weird and Wonderful Marmozets" vzbudil právem pozornost žánrových médií i mnoha fanoušků alternativního rocku. A že se Marmozets inspirují na správné adrese, o tom Becca přesvědčila čtenáře v aktuálním vydání magazínu Kerrang!:


"Corey Taylor je prostě ultimátní frontman. Se Slipknot může řvát a křičet a přitom mu celé publikum zobe z ruky. Ve Stone Sour je zase úplně odlišný a dokazuje, jak umí krásně melodicky zpívat. Poprvé jsem viděla Slipknot živě jako návštěvník Download Festivalu a bylo to něco neskutečného. Nikdy, nikdy jsem nezažila nic, co by se tomu podobalo."


Marmozets jsou mimochodem taktéž upsáni labelu Roadrunner Records a toto vydavatelství si dle vlastních slov vybrali proto, aby mohli blíže sledovat pracovní etiku Slipknot. Jo, tahle parta má našlápnuto!2015-06-08 17:20 Corey(8)
Asi se shodneme na tom, že Slipknot šli tentokrát cestou nejmenšího odporu. "Killpop" tak funguje na poměrně jednoduché premise a je zcela prost všech šokujícím atrakcí, jimiž disponoval například videoklip k pilotnímu singlu "The Devil In I". Vzhledem k vyřčenému mi tedy není příliš jasné, proč se tolik lidí zmateně odvolává na údajnou absenci pointy, která naopak vcelku věrně koresponduje s poselstvím samotného textu. Láska je prostě černobílá, stejně jako je vztah Coreyho Taylora k hudebnímu průmyslu, stejně jako černobílá provází koncept jin a jang či světlo a temnotu, jež fungují ve vzájemné symbióze, a ačkoliv jdou mnohdy proti sobě, nebýt strany jedné, nikdy nemůže plnohodnotně existovat ani ta druhá - rozklad a celek, přátelé.

Když jsme u toho rozkladu, ukázkovou dekompozici vlastního světa předvedl i režírující Clown, který sám sebe v několika záběrech odstranil z - pro Slipknot toliko typického - prostředí nehostinné zříceniny a nainstaloval svůj sud do venkovní zahrádky, kde naopak Slipknot nevídáme naprosto vůbec. Netřeba říkat, že tímhle chytrým tahem vznikly jedny z nejpoutavějších momentů celého videa. Náhoda? Spíš promyšlený tvůrčí tah.

Řemeslná stránka samozřejmě i tentokrát na několikrát podtrženou jedničku, o tom se ale snad už ani nemusíme bavit.
PRÁSK!
2015-06-08 01:33 Corey(8)
Uff, nejlepší Slipknot koncert za posledních... 6 let? Klidně mě opravte, od památné show na Download Festivalu 2009 jsme ale maskovanou devítku nejspíš v lepší formě neviděli. Mělo to šťávu, výbušnou dynamiku, frenetické tempo, fyzické nasazení, báječného Weinberga (ten kluk je poklad), skvělé publikum i zvláštní příchuť něčeho velkolepého, něčeho, čemu přihlížel celý svět - a vemte jed na to, že kapela si tenhle fakt celou hodinu a půl na pódiu moc dobře uvědomovala. Rock Am Ring 2015 si tak zřejmě přivlastní titul nejlepšího Slipknot koncertu v jejich novodobé historii, která se píše od úmrtí Paula Graye a nuceného restartu v roce 2010, a zároveň opět potvrdil, že Slipknot prožívají jedno z nejpříjemnějších období své kariéry.

Dnes navíc dorazí video "Killpop". Může to snad být ještě lepší?2015-06-07 19:55 Corey(8)
Krása naší pospolitosti na Maggots-Lair spočívá třeba v tom, že během několika dní vybereme takřka dvojnásobek potřebné částky na hosting, a já si tak můžu - namísto cálování provozních poplatků ze svého - dovolit například předplatné magazínu Kerrang! až z daleké Británie. Ano, toho magazínu Kerrang!, kde jsou Slipknot doslova pečení vaření. V aktuálním vydání se Corey Taylor rozpovídal o příbězích a symbolikách pětice jeho dosavadních masek:

Maska #1 - Slipknot

Původně to byla maska pro testovací figuríny v automobilkách, kterou Shawn jednou donesl a společně jsme ji pak převrátili naruby. Pak jsme tím protáhli moje dredy a vypadalo to strašně bizarně. Jedním z důvodů, proč jsme zvolili takový hnus, byl fakt - a nerad to říkám, protože se nechci vychloubat -, že jsem byl dlouhou dobu považován v Des Moines za hezounka scény. Fakt! Maska tedy byla jakousi antitezí tehdejší situace a mého působení ve Stone Sour. Když jsem přišel ke Slipknot, naprosto to změnilo můj pohled na věci, které bych chtěl dělat.

Maska #2 - Iowa

Trochu jsme upravili první masku. Upřímně řečeno, k Iowě snad tahle maska pasovala ještě líp. Vypadalo to, jako by ze mě chtěla vylézt nějaká zrůda. Lidi se nás snažili zahnat do kouta, chtěli další singly jako Wait And Bleed nebo Spit It Out, jenže my jim řekli: "S tímhle kurva nepočítejte, my si budeme dělat, co chceme". Maska tedy reprezentovala zhruba toto: Chceš, abychom byli nějací, ale my budeme naprosto opační. Něco strašného z nás právě vychází a my s tím nehodláme bojovat.

Maska #3 - Vol.3: (The Subliminal Verses)

Záměrně jsem chtěl lidi vyděsit. Bylo to v době, kdy jsem dával svůj život dohromady ze sraček, přestával jsem s pitím, přestával jsem s tvrdými drogami. Na první pohled to vypadá jako zjizvená tvář, ale pro mě to byl spíš jakýsi strupovitý kokon, který jsem chtěl nosit po celou dobu trvání toho turné. Na dalším albu to pak mělo vypadat jako něco, co vznikne, když se ty strupy uzdraví. Strup je vlastně příležitostí pro vznik něčeho nového, což je něco, čím jsem si v životě tehdy procházel. Šlo o těžké časy a ta maska mi hodně pomohla.
Maska #4 - All Hope Is Gone

Dostáváme se k All Hope Is Gone, kdy už jsem byl v lepší kondici. Nepil jsem, snažil jsem se žít zdravě... a zase mi začali lidi předhazovat roli hezounka! Ta maska byla tedy opět mou reakcí, kdy jsem se chtěl zbavit jakékoliv známky lidskosti. Bylo to jako: "Seru na vás, takhle vypadám a takhle chci vypadat, pokud se vám to nelíbí, jděte mi z cesty". Clown to hezky vyjádřil: Zevnějškem reflektujeme naše nitro.
¨

Maska #5 - .5: The Gray Chapteer

Má nejnovější maska vznikla až jako jedna z posledních, protože jsem dlouho netušil, co vlastně má reprezentovat. Její rozdělení je praktické i symbolické. Věděl jsem, že tenhle typ masky bude jednak vizuálně útočný a zároveň nabídne jistou metaforickou úroveň "masky za maskou, obličeje za obličejem". Nikdo z nás není pořád stejný. Před každým člověkem si vždy nasazujeme jinou masku. V našem případě jsem tedy chtěl ukázat, že nás minulé roky pořád velmi bolí, ačkoliv se navenek snažíme vystupovat sebejistě. Pořád mám pocit, že už brzy kurva zešílím.

2015-06-07 14:35 Corey(8)
Těšili jsme se na live stream a německá festivalová extratřída s názvem Rock Am Ring ani letos nezklamala. Slipknot dnes uzavřou svým hodinu a půl dlouhým vystoupením další ročník této jedinečné akce, která je díky vymoženostem moderní techniky každoročně sledována bez nadsázky celým světem. Live stream můžete v komfortní kvalitě sledovat na oficiálních stránkách festivalu, Slipknot by měli dle zveřejněného harmonogramu odehrát svůj set přesně v 00:00 (Sid už teď tancuje nadšením). Tak co? Sejdeme se tady?

2015-06-07 00:17 Corey(8)
Se starými lidmi to není jednoduché. Máme je sice rádi a chováme k nim určitý druh respektu, zároveň ale tak nějak tušíme, že jejich vnímání reality bylo v mnoha případech /začátek eufemismu/ nenávratně opotřebeno zubem času /konec eufemismu/. Zkrátka a dobře: Názory těch, kterým nevadí 3 hodiny pendlovat s košíkem po Kauflandu, ale vypustí hektolitry mravokárných plivanců, když si na 2 minuty nemůžou sednout v MHD, musíte brát vždy s rezervou.

Proto vás asi nepřekvapí, že Slipknot a jim podobní jsou pro drtivou většinu seniorů brutálně nepochopitelným světem, doslova hudební apokalypsou, s níž mohou dobrovolně přicházet do styku jenom šílenci, pravičáci a narkomani, co si píchají marihuanu. Možná ale situace není nakonec až tak beznadějná. Možná důchodci jenom potřebují, aby jim někdo otevřel oči. Populární Youtube kanál TheFineBros se o to pokusil a výsledkem je docela zajímavý sociální experiment:

<< < | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]