Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-09 18:46 Corey(8)
Možná jste o nich zatím nikdy neslyšeli, rozhodně jsou ale jménem, které budete v následujících letech vídat s železnou pravidelností. Britská pětice Marmozets, kterou z kapitánského můstku vede zpěvačka Becca Macintyre, má řádně našlápnuto a její debut "The Weird and Wonderful Marmozets" vzbudil právem pozornost žánrových médií i mnoha fanoušků alternativního rocku. A že se Marmozets inspirují na správné adrese, o tom Becca přesvědčila čtenáře v aktuálním vydání magazínu Kerrang!:


"Corey Taylor je prostě ultimátní frontman. Se Slipknot může řvát a křičet a přitom mu celé publikum zobe z ruky. Ve Stone Sour je zase úplně odlišný a dokazuje, jak umí krásně melodicky zpívat. Poprvé jsem viděla Slipknot živě jako návštěvník Download Festivalu a bylo to něco neskutečného. Nikdy, nikdy jsem nezažila nic, co by se tomu podobalo."


Marmozets jsou mimochodem taktéž upsáni labelu Roadrunner Records a toto vydavatelství si dle vlastních slov vybrali proto, aby mohli blíže sledovat pracovní etiku Slipknot. Jo, tahle parta má našlápnuto!Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]