Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-25 10:17 Corey(8)
The Great Big Mouth je zase v ráži. A tentokrát mu nejspíš dá většina jednoznačně za pravdu. Naše planeta poznala za čtyři a půl miliardy let své existence jenom málo retardovanějších věcí, než jsou nablblí hipsteři, co si na koncerty nosí své selfie tyčky, aby pak podobně postiženým kamarádům mohli demonstrovat 3457 krásně vyfiltrovaných momentek na Instagramu. Jo, je to peklo. A Corey Taylor to vidí úplně stejně:

"Kurva drát, selfie tyče? Jebu na to. Kdykoliv s tím někoho vidím, říkám si "To jako fakt?!". Existuje celý jeden průmysl, který vydělává stovky tisíc dolarů denně na tom, že si lidi potřebují fotit svoje posrané xichty.

Je to stupidní vynález. Co se s náma sakra děje? Nejde mi ani tak o tu trivialitu, spíš o fakt, jak úspěšní jsou v podvádění lidí. Pokud bych to viděl na našem koncertu, vzal bych baseballovou pálku a zmlátil toho člověka jako psa. Pak bych šel do vězení, aniž bych cítil sebemenší lítost. Dejte mi želízka, pane policisto! Mám jít do auta? Ok! Hlavně ať jsem odsud pryč!"

2015-06-23 00:09 Corey(8)
Koukejte na toho chlapce, jak se pořád usmívá! Možná je to tím, že Nizozemsko, kde vznikal níže přiložený rozhovor pro server Toazted, je nejbližším pozemským blížencem planety kanabis, odkud náš rozverný DJ pochází. Během příjemně uvolněného rozhovoru povídal Sid Wilson například o matematických rovnicích, horských drahách, bionických končetinách či hudebním žánru polka, stihl vylézt na stůl i ukázat své - fakt hodně doslovné - Slipknot tetování a hlavně se všemu od srdce zasmál. Protože smíchu, krabičáků a marihuany není nikdy dost. Muhehahehahaha... ehm.


2015-06-22 21:57 Corey(8)
Pokud jste zatím pochybovali, už nemusíte. Nová deska Stone Sour je nevyhnutelnou záležitostí a její přípravy budou zahájeny už v průběhu příštího roku, kdy zároveň odstartuje několikaletá přestávka Slipknot. Corey Taylor informaci potvrdil v jednom z rozhovorů na festivalu Graspop:

"V roce 2016 ukončíme koncertování se Slipknot. Mělo by to být někdy kolem léta, takže zhruba touto dobou. Pak si dám asi pět minut pauzu a začneme pracovat na nové desce Stone Sour."

Corey se také v rozhovoru pro Studio Brussel (video níže) pustil do polemiky s Gene Simmonsem, který v téže pořadu řekl, že posledních dvacet let nedalo světu žádnou ikonickou rockovou kapelu:

"Samozřejmě, že s ním nesouhlasím! Co to je?! Korn, my... Pearl Jam taky pořád hrají. Je nás dost. Sice nemáme tolik reklamních produktů jako KISS, čímž se mimochodem Gene rád dokola chlubí, ale při vší úctě k panu Simmonsovi, dovolil bych si s ním trochu nesouhlasit. Vždyť je to ten stejný člověk, který loni říkal, že rock je mrtvý, a podívejte se na všechny ty lidi venku. Kde jim měřil pulz? Na koleně? Podle mě jsme dost naživu."

2015-06-21 18:26 Corey(8)
Slipknot vystoupením na festivalu Graspop Metal Meeting včera ukončili další část turné na podporu páté studiovky ".5: The Gray Chapter", a minimálně do konce tohoto roku tak splatili své koncertní závazky vůči starému kontinentu. A co dál? Kapelu nyní čeká zhruba měsíční pauza, kterou si věčně aktivní Corey Taylor proloží sólovými vystoupeními v rámci promo aktivit k jeho nové knize "You're Making Me Hate You", a pak už přijde na řadu obrovské Summer's Last Stand Tour, kde Slipknot překřtí USA po boku metalových hvězd Lamb of God, Bullet For My Valentine a Motionless In White (upoutávka níže).

V září pak přijde krátká epizodka v Jižní Americe, říjen se klasicky nese ve znamení Knotfestu a potom... potom už je vše opředeno rouškou tajemství. Uvidíme Slipknot na pódiích i během příštího roku? Nebo štafetový kolík opět převezmou Stone Sour a jim podobní? Odpověď na tuto otázku přinesou již následující měsíce.

2015-06-20 16:41 Corey(8)
Maggots-Lair si pomalu buduje zpravodajskou síť, jakou červí armádě může závidět i TV Hovna. Po reportu Jamese Colea z Polska nyní přichází chvíle fanynky Jane Taylor, která se před pár dny vydala na rakouský festival Nova Rock 2015 a samozřejmě tam vstřebala spoustu zážitků (a obrazového materiálu), o něž se s námi nyní chce podělit. Tak teda jo!


Tak jo, byla jsem požádána o nějaké vyjádření k NovaRocku v Rakousku. Byla jsem tam pouze na neděli, kdy hráli Slipknot. Jela jsem vlakem, ale když jsem viděla tolik míst k zaparkování, radši bych jela autem. Od vlakáče to bylo sakra daleko, ale kdo to mohl vědět. Bylo asi 13 hodin a 32 stupňů, umíte si představit. Úplně minimum lidí mělo glády. Přišla jsem na Powerwolf zrovna když končili. Eluveite následovali, zahráli největši hity a zpěvák byl úžasnej. All That Remains moc u publika nebodovali, zpěvák se snažil to rozjet a Rakušani nereagovali, nechapu. Hollywood Undead, pro mě neznámá kapela, překvapila mile - je to něco jiného než poslouchám, ale byli přinejmenším hodně zajímaví. Pak se zatáhla obloha a pořadatelé všechny vyhnali od stage. Začlo brutálně pršet a padat kroupy, všichni byli neskutečně mokří, všude bláto.. pak se udál neúprosný boj o místa u pódia, kde pořadatelé německy něco žblechtali, že to asi zkrátí nebo že dokonce někdo nevystoupí, to teď nevím. Každopádně za půl hodiny přišli, že bude vše, jak má být, ale počkáme si další půl hodinku, než to všechno usuší. Five Finger Death Punch byli úžasní, zpěvák skvělá komunikace s publikem, vytáhl si fanouška na pódium (stejně jako Hollywood Undead). Bubeník Motorhead předvedl krásnou podívanou, Lemmy bohužel, zdálo se mi, bez energie - celou dobu stál na místě a mluvil minimálně, koncertem víceméně provedl kytarista. :/


Slipknot ))

Posted by Jane Taylor on 19. červen 2015Slipknot se chystali za zataženou oponou, zase něco extra. :D Diváci úplně vepředu jediní fandili, jinak já cca v páté řadě, když jsem zařvala a začala mlátit hlavou, tak se na mě okolo dívali, jako kdybych dělala něco, co se nedělá. Čekala jsem, že mě ušlapou a místo toho jsem je tam ušlapala málem sama. Jediný co, tak jsem měla pořád někoho nad hlavou, to bylo nekonečný a plno písniček mi kvůli tomu uteklo. Shawn byl na druhé straně pódia, takže jsem ho skoro neviděla. Sid nezklamal a svými tanečky vyplňoval volný chvilky. Celkově jsou čeští fanoušci mnohem více agresivnější, když to srovnám o den později s koncertem Cavalera Conspiracy, kde jsem skoro bojovala o život. Ale zase Rakušani jsou velmi milí lidé, nikdo se tam na mě zle nepodíval, ani holky - a že ty se na mě dívají zle neustále. :) A taxi mě ráno zadarmo odvezl na nádraží. To by se v Česku nestalo. :)


Slipknot Devil In I

Posted by Jane Taylor on 20. červen 2015
Tak místo paličky si slečna doveze od Slipknotů kytičku růžovou..
2015-06-20 13:27 Corey(8)
"Love costs a lot but the pain yeah comes for free" - původně jsem si chtěl zase jednou utahovat ze Sidova podkouřeného projevu a celkově rozhárané hudební produkce jeho sólových výtvorů, jenže pak mi došlo, že by to byla - hlavně vzhledem k neradostné výpovědi skladby - poměrně laciná kritika. Tahle věc je zkrátka trochu jiná. Příliš fanoušků Slipknot sice ani tentokrát neosloví a ortodoxní metalisti ji odstřelí po několika vteřinách, Sid do ní ale viditelně dal srdíčko. A to se cení.

2015-06-19 23:02 Corey(8)
Že Jim Root teď asi buší pěstmi do stolu a přemýšlí, v jakém vedlejším projektu rozmělní svůj skladatelský přetlak? Vzhledem k jeho veřejně vysloveným touhám vydat novou desku Slipknot co nejdřív je to dost možné. Corey Taylor nicméně vidí celou situaci jinak a po aktuálním turné, které však zatím zdaleka nekončí, přijde zřejmě další několikaletá pauza:

"No, dokončíme toto turné a pak si vezmeme opět na pár let pauzu, abychom nechali všechno uležet. Já si půjdu po svých, všichni ostatní taky. Vím, že třeba Clown má v hlavě spoustu filmů, na kterých by chtěl pracovat, což je super. Před několika měsíci dokončil svůj první celovečerák, takže mám radost i za něj. Plán je tedy takový, že si každý půjdeme dělat vlastní věci, abychom to po pár letech opět mohli dát dohromady a viděli, co bude dál. Dělali jsme to tak i v minulosti, tedy než jsme přišli o Paula. Vždy jsme se na několik let rozdělili, abychom se věnovali ostatním projektům, a pak přišla další deska. Nejspíš to tak bude i tentokrát."

Corey v rozhovoru pro RockSverige.se promluvil i o tom, jestli ho v minulosti napadlo, že by Slipknot někdy mezi koncerty cestovali vlastním letadlem, jako je tomu v případě aktuálního turné po Evropě:

"Ne, fakt ne, vždyť se na nás podívejte. Kapely našeho typu nemají souzeno dostat se tak daleko. Máme obrovské štěstí. Ale taky spoustu talentu a ochotu velmi tvrdě pracovat. Navíc jsme parta tvrdohlavých chlapů. Samozřejmě jde ale hlavně o to štěstí. Byli jsme správní lidé, kteří se ocitli na tom správném místě se správnou emocí, a proto jsme mohli celou tu věc dotáhnout tak daleko. Nemůžu mluvit za všechny v kapele, ale jsem nesmírně vděčný za to, jak moc nás fanoušci podporují."

2015-06-18 10:02 Corey(8)
Youtube uživatel s nickem Bahomar (pokud stále nemáte v odběrech, napravte to) má zřejmě hodně času, hodně peněz, málo starostí a perfektní audiovizuální techniku, díky níž může servírovat ve své zážitkové kuchyni vždy solidní nálož koncertní krmě. Naposledy vyrazil do Říma, kde Slipknot zahráli 16. června. Vybrané kousky najdete níže, mnohem více pak průběžně zveřejňuje na svém kanálu:

Sarcastrophe:AOV:Custer:

<< < | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]