Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-07 19:55 Corey(8)
Krása naší pospolitosti na Maggots-Lair spočívá třeba v tom, že během několika dní vybereme takřka dvojnásobek potřebné částky na hosting, a já si tak můžu - namísto cálování provozních poplatků ze svého - dovolit například předplatné magazínu Kerrang! až z daleké Británie. Ano, toho magazínu Kerrang!, kde jsou Slipknot doslova pečení vaření. V aktuálním vydání se Corey Taylor rozpovídal o příbězích a symbolikách pětice jeho dosavadních masek:

Maska #1 - Slipknot

Původně to byla maska pro testovací figuríny v automobilkách, kterou Shawn jednou donesl a společně jsme ji pak převrátili naruby. Pak jsme tím protáhli moje dredy a vypadalo to strašně bizarně. Jedním z důvodů, proč jsme zvolili takový hnus, byl fakt - a nerad to říkám, protože se nechci vychloubat -, že jsem byl dlouhou dobu považován v Des Moines za hezounka scény. Fakt! Maska tedy byla jakousi antitezí tehdejší situace a mého působení ve Stone Sour. Když jsem přišel ke Slipknot, naprosto to změnilo můj pohled na věci, které bych chtěl dělat.

Maska #2 - Iowa

Trochu jsme upravili první masku. Upřímně řečeno, k Iowě snad tahle maska pasovala ještě líp. Vypadalo to, jako by ze mě chtěla vylézt nějaká zrůda. Lidi se nás snažili zahnat do kouta, chtěli další singly jako Wait And Bleed nebo Spit It Out, jenže my jim řekli: "S tímhle kurva nepočítejte, my si budeme dělat, co chceme". Maska tedy reprezentovala zhruba toto: Chceš, abychom byli nějací, ale my budeme naprosto opační. Něco strašného z nás právě vychází a my s tím nehodláme bojovat.

Maska #3 - Vol.3: (The Subliminal Verses)

Záměrně jsem chtěl lidi vyděsit. Bylo to v době, kdy jsem dával svůj život dohromady ze sraček, přestával jsem s pitím, přestával jsem s tvrdými drogami. Na první pohled to vypadá jako zjizvená tvář, ale pro mě to byl spíš jakýsi strupovitý kokon, který jsem chtěl nosit po celou dobu trvání toho turné. Na dalším albu to pak mělo vypadat jako něco, co vznikne, když se ty strupy uzdraví. Strup je vlastně příležitostí pro vznik něčeho nového, což je něco, čím jsem si v životě tehdy procházel. Šlo o těžké časy a ta maska mi hodně pomohla.
Maska #4 - All Hope Is Gone

Dostáváme se k All Hope Is Gone, kdy už jsem byl v lepší kondici. Nepil jsem, snažil jsem se žít zdravě... a zase mi začali lidi předhazovat roli hezounka! Ta maska byla tedy opět mou reakcí, kdy jsem se chtěl zbavit jakékoliv známky lidskosti. Bylo to jako: "Seru na vás, takhle vypadám a takhle chci vypadat, pokud se vám to nelíbí, jděte mi z cesty". Clown to hezky vyjádřil: Zevnějškem reflektujeme naše nitro.
¨

Maska #5 - .5: The Gray Chapteer

Má nejnovější maska vznikla až jako jedna z posledních, protože jsem dlouho netušil, co vlastně má reprezentovat. Její rozdělení je praktické i symbolické. Věděl jsem, že tenhle typ masky bude jednak vizuálně útočný a zároveň nabídne jistou metaforickou úroveň "masky za maskou, obličeje za obličejem". Nikdo z nás není pořád stejný. Před každým člověkem si vždy nasazujeme jinou masku. V našem případě jsem tedy chtěl ukázat, že nás minulé roky pořád velmi bolí, ačkoliv se navenek snažíme vystupovat sebejistě. Pořád mám pocit, že už brzy kurva zešílím.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]