Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-06 20:00 Corey(8)
A německý festival Rock Im Park ještě jednou. Tuzemský rum fotograf Milan Říský vyjel, jak sám říká, do Reichu, aby tu nádheru svým objektivem zprostředkoval také věčně nemajetné lůze, která si dle vlastních slov takový výlet v žádném případě nemůže dovolit, ale o víkendu nechá v nejbližší nalejvárně klidně i několik Palackých, nedejbože Masaryků - jestli mi teda rozumíte.

Ale zpět k věci: Milan svou misi beze zbytku splnil a na jeho Facebooku najdete porci impozantních snímků (nejen) z včerejšího vystoupení Slipknot.

2015-06-06 18:46 Corey(8)
Více než půl roku nás Slipknot v rámci Prepare For Hell Tour pouze připravovali na to, co má přijít. Dočkali jsme se tedy slibovaného pekla? Přiložené video, které vzniklo včera na festivalu Rock Im Park, dokazuje, že pokud v něm už nejsme, je zatraceně blízko:Slipknot jsou tedy po menší odmlce zpátky na cestách a čeká je vydatná porce letní festivalové krmě. Ať už vyhlížíte rakouský Nova Rock, nebo koketujete s myšlenkou výletu do Polska, vězte, že maskovaná devítka k vám přifrčí v tomto super-mega-bombastroji (levé myšítko na obrázky pro zvětšení):

2015-06-02 20:23 Corey(8)
Shawn Crahan nikdy nebyl zrovna etalonem skromnosti a na své devítihlavé dítko obvykle pěje chválu, kudy chodí. Zbytku hudební scény naposledy ukázal prostředníček během rozhovoru pro prestižní magazín Rolling Stone, kde povídal také o Slipknot coby kulturním fenoménu s potenciálem nekonečné životnosti:

"Snažil jsem se jenom říct, že v mé hlavě - a teď mluvím za sebe, ne za ostatní - nevím, jak dlouho budu schopný fyzicky zvládat koncerty. Je mi 45 let. Snad budu koncertovat až do doby, kdy budu schopný ještě chodit. Někdy nad tím uvažuju, protože teď máme nové členy, kteří jsou velmi mladí - klidně bych mohl být otcem našeho bubeníka. On má 24 let a moje dcera taky. Říkám si: "Můžeš ho učit dalších 20 let a pořád bude mladý." Já bych mohl odejít a věnovat se jiným věcem. Co když jsou Slipknot jenom určitý myšlenkový proces, který může fungovat nezávisle na členech? Mohli bychom takto vytvořit něco dosud neviděného.

Občas se dívám na ty ostatní velké kapely, kde mají členové mezi sebou tak dekadentní problémy a hrají si na primadony. Musím se tomu smát. Říkám si: "Jsi dospělý muž a nedokážeš fungovat s někým jiným kvůli egu nebo penězům? Doufám, že skončíš." Nebylo by skvělé, kdyby tohle mohlo fungovat po celé generace jako opravdová kultura, císař, král nebo královna? Rodokmen pokračuje, myšlenkový proces se nemění - nezní to úžasně? Neschválil bych nic, co by nebylo opravdové nebo bylo plné sraček. Mluvím tady o opravdových věcech. Ale je to jenom sen.

Nikam se teď ale nechystám. Jsme pořád nad úrovní ostatních. Znám všechny kapely tam venku a můžu je jebat. Jsem v nejlepší kapele na světě. Tečka. Konec příběhu. Nikdo na nás nemá."

2015-05-31 14:38 Corey(8)
Komplimenty sem, poklony tam. Když členové Slipknot a Korn chodili během společného zimního turné na záchod, nejspíš tam z nich vyvěrala duha nebo lentilky. Tak sluníčková a pozitivně barevná jejich historicky první koncertní šňůra byla. Kytarista Brian "Head" Welch pochvalami nešetřil ani v aktuálním rozhovoru pro PureGrainAudio:

"Turné se Slipknot bylo super. Šlo o nejlepší turné, na němž jsem od návratu do Korn byl, protože Slipknot jsou monstrum. Paradoxně se naše kapely začaly sbližovat v době, kdy jsem byl mimo Korn, takže je tohle tour jako splněný sen. Kluci ze Slipknot patří mezi ty nejpříjemnější lidi, jaké v naší branži můžete potkat.

Členem Korn jsem teprve dva roky, takže je pro mě takové turné něčím fakt specifickým. Jsou tak brutální. Zrovna nedávno jsem Mickovi s Jimem říkal, že nejdřív byli na můj vkus až příliš tvrdí. Kdysi jsem nebyl moc do podobných thrashy věcí, ale Corey byl pro mě vždy jiný level. Když jsme s Korn začínali, Jonathan byl syrový a emocionální, jenže Corey to posunul na úroveň "teď ti vytrhnu duši z těla". Vycházel z něj dosud neslyšený hlas nenávisti a zloby. Je jako stroj, nikdy se nezastaví. Už patnáct let to z něj neustále proudí, je opravdový básník."

2015-05-30 20:58 Corey(8)
To čekání je bolestivé. A bude ještě hůř: Právě totiž nastává období, kdy už všichni víme, že videoklip "Killpop" existuje, povaluje se hlavounům labelu Roadrunner Records na jejich přísně střežených datových úložištích a nejspíš si jej všichni hrozně užívají, zatímco běžný červ musí hltat každý střípek či ukázku, která uteče ven. Přesně to se stalo dnes, když Slipknot zveřejnili vůbec první snímek Coreyho Taylora z nového videa:

2015-05-29 17:07 Corey(8)
Tak tohle bychom měli. Jsou to přesně 4 dny, co jsem zde prosil o skromný peníz na další provoz Maggots-Lair, a nyní můžu s radostí oznámit, že jste rozhodně nezklamali! Došlý finanční obnos najdete v levé části svých obrazovek, zatímco konkrétní seznam dárců má už své předplacené místečko v sekci DOTACE. Co dodat? Díky, díky, díky.

Peníze můžete samozřejmě posílat dál. Veškeré prostředky, které dorazí nad rámec požadované sumy 1800 Kč, budou využity během další splátky hostingu. Už teď je tedy téměř jisté, že za 6 měsíců tady nebudu smrdět s dalším prosíkem. I za to vám musím poděkovat.

Maggots-Lair jede zkrátka dál na plnej plyn a jako jedna z mála (nejen) hudebních fanstránek si může oficiálně říct: Patřím nyní všem svým návštěvníkům!

2015-05-26 19:47 Corey(8)
Knotfest se Slipknot vyplatí. Nebo zatím minimálně nehrozí, že by na něm kapela měla prodělat kalhoty. A tak zatímco například taková Metallica musela svůj Orion Music Festival kvůli dramaturgickým problémům a nevhodně zvolenému místu konání s ostudným finančním výsledkem ukončit, Slipknot zjevně našli v kalifornském San Bernardinu bezpečný přístav, kam mohou každoročně sezvat své kolegy i hromady fanoušků z celého světa, a to aniž by hrozilo, že jim exekutor polepí žlutými lístečky pivní sudy.

Letos bude kalifornský Knotfest navíc poprvé ve své historii třídenní událostí (proběhne ve dnech 23. až 25. října), což jenom potvrzuje, jak pevnému zdraví se nyní těší. Lístky a první várku vystupujících můžeme očekávat už 29. června.

2015-05-25 20:23 Corey(8)
Zase přišla ta část roku, kdy prosím červí národ český, slovenský, valašský i olašský, aby už více nic nelenil a poslal pár drobných na další provoz jeho (snad) oblíbeného Slipknot webu, který je mezi námi - i díky těmto občasným sbírkám - už krásných 11 sezón.

Maggots-Lair je nezisková organizace, jejíž provoz dlouhodobě zajišťuje pouze dobrovolnická činnost, jakou je nezřízená zahálka, ilegální obchod s krabicovými víny či urputná žebrota před prodejnami Tesco.

Pokud jsou vám tyto aktivity sympatické, anebo si prostě jenom rádi občas zajdete pro aktuální info ze světa maskované devítky, zkuste o malé dotaci alespoň uvažovat. Kdo zadotuje, bude prohlášen svatým (minimálně v očích tuzemských fanoušků kapely). Kdo nezadotuje, tomu přijdu poplivat rohožku u dveří. A potom uteču. Okay!

Ale teď vážně: Nenechte Maggots-Lair padnout! Předem díky všem!


>> INFORMACE O DOTACÍCH + SEZNAM DÁRCŮ <<<< < | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]