Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-08 17:20 Corey(8)
Asi se shodneme na tom, že Slipknot šli tentokrát cestou nejmenšího odporu. "Killpop" tak funguje na poměrně jednoduché premise a je zcela prost všech šokujícím atrakcí, jimiž disponoval například videoklip k pilotnímu singlu "The Devil In I". Vzhledem k vyřčenému mi tedy není příliš jasné, proč se tolik lidí zmateně odvolává na údajnou absenci pointy, která naopak vcelku věrně koresponduje s poselstvím samotného textu. Láska je prostě černobílá, stejně jako je vztah Coreyho Taylora k hudebnímu průmyslu, stejně jako černobílá provází koncept jin a jang či světlo a temnotu, jež fungují ve vzájemné symbióze, a ačkoliv jdou mnohdy proti sobě, nebýt strany jedné, nikdy nemůže plnohodnotně existovat ani ta druhá - rozklad a celek, přátelé.

Když jsme u toho rozkladu, ukázkovou dekompozici vlastního světa předvedl i režírující Clown, který sám sebe v několika záběrech odstranil z - pro Slipknot toliko typického - prostředí nehostinné zříceniny a nainstaloval svůj sud do venkovní zahrádky, kde naopak Slipknot nevídáme naprosto vůbec. Netřeba říkat, že tímhle chytrým tahem vznikly jedny z nejpoutavějších momentů celého videa. Náhoda? Spíš promyšlený tvůrčí tah.

Řemeslná stránka samozřejmě i tentokrát na několikrát podtrženou jedničku, o tom se ale snad už ani nemusíme bavit.
PRÁSK!
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]