Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-09 17:14 Corey(8)
Jako by snad popularita Coreyho Taylora rok od roku stoupala. Zatímco jeho první sólové turné spoléhalo výhradně na podporu malých rockových kaváren a klubů, dnes je zpěvák Slipknot synonymem plnohodnotné celebrity (ač je toto slovo v poslední době krutě dehonestováno špínou, která si jej přivlastnila bez jakéhokoliv přičinění), jejíž den obvykle vypadá jako jedna velká směsice přednášek, autogramiád, focení, zpívání, stovek nadšených fanoušků a dalších aktivit toliko typických pro slavné osobnosti. Inu, posuďte sami:

Asbury park, you were beautiful! Thanks to Lou Brutus, HardDrive Radio, Bryant Park and The Stone Pony!

Posted by Corey Taylor on 9. červenec 2015
2015-07-07 23:43 Corey(8)
Promo mašinérie na podporu Coreyho knižní trojky "You're Making Me Hate You: A Cantankerous Look at the Common Misconception That Humans Have Any Common Sense Left" potřebuje své momentum nabrat co možná nejrychleji - jednak kniha vyšla už i v USA, druhak za necelé tři týdny Slipknot pokračují v dalším koncertování a na sólové kratochvíle Corey nebude mít čas.

A tak Corey objíždí studia, knihkupectví, autogramiády a dělá vše, co svým ovečkám na očích vidí.

2015-07-07 22:01 Corey(8)
Už jenom to jméno - Kanye. Hahahahah! Jakej dospělej chlap se asi jmenuje Kanye. No leda tak úplnej čůrák!

Ehm.

Kanye West před pár dny zase řádil, když na legendárním festivalu Glastonbury prohlásil: "Díváte se na něco speciálního. Sledujete největší žijící rockovou hvězdu!"

Corey kontoverznímu rapperovi odeslal během své návštěvy hudební stanice Music Choice v New Yorku tuto zprávu:


"Kanye, ty nejsi - NEJSI - největší rocková hvězda všech dob. Už jenom fakt, že to lidem musíš říkat, o něčem vypovídá. Připomínáš mi lidi, co se chvástají tím, kolik mají denně kundiček. Nikdy nemají tolik, kolik vám napovídají. Přestaň s tím. Přestaň s tím!"


2015-07-07 20:34 Corey(8)
Pokud jste snad dnes odpoledne věnovali svůj čas nepodstatným margináliím, jako je práce, rodina nebo popíjení krabicového vína za nejbližší prodejnou hypermarketu Tesco (to V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nemluvím o sobě!), nejspíš jste absentovali v rejdišti všech trollů na redditu, kde Corey Taylor necelou hodinku odpovídal na zvídavé dotazy svých fanoušků. Překlad toho nejzajímavějšího najdete zde:


Snowmittromney: Chtěl bys někdy do studia s Jerry Cantrellem z Alice In Chains?

Corey: Než bys řekl švec! Miluju toho člověka.

Blackjack__21: Viděl jsi to video, kde staří lidi reagují na Slipknot?

Corey: Jo, viděl. Je to kurevská sranda!

maelstrom197: Jaké jsou tvoje nejoblíbenější Slipknot a Stone Sour songy, které nevyšly jako singly?

Corey: Slipknot - Disasterpiece, Stone Sour - Home Again

Dinomanic: Jaké máš vzory mimo muziku?

Corey: Mými nehudebními vzory jsou Hunter S. Thompson, Bill Hicks, Bruce Lee, Darth Vader a Snake Plissken. Bruce Campbell v tom klubu vyvolených bude taky.

tbos13: Kdybys měl popsat tvou kariéru třemi svými songy, jaké by to byly?

Corey: Spit it out, Bother a Everything Ends - protože si nikdy nesmíš přestat vážit věcí, které ti život dává.

zombie810: Hraješ nějaké počítačové hry?

Corey: Počítačové hry? Teď už ani ne, ale pár let jsem hodně ujížděl na Tiger Woods Golf. Teď se hlavně dívám, jak to jde Griffovi, což je mnohem zajímavější.

guntis: Jak tě bavila spolupráce s Tech N9ne? Chtěl bys nahrávat s dalšími rappery?

Corey: Bylo to úžasné, patří mezi moje nejoblíbenější lidi! Jinak je ten list dlouhý: Dre, Eminem, Jay-Z, Public Enemy, Cube a Ice T mě napadají jako první!

FoIIowTheReaper: Jak často si tlačíš prsty do očí?

Corey: Každý den - protože je to jediná věc, která pomalu zastaví tu bolest.

lovesoakedbullets: S kým bys chtěl v budoucnu ještě spolupracovat?

Corey: Rád bych spolupracoval s celou řadou lidí, je tam třeba i Eminem! Jinak mě toho teď moc nenapadá, i když třeba takoví Clutch. Moje oblíbená kapela. A taky Rival Sons - miluju je!


Massabama: Slipknot oznámili, že Joey opustil kapelu z osobních důvodů, ale Joey říkal, že ho Slipknot vyhodili a nikdy by je dobrovolně neopustil.

Corey: Nikdy jsme neříkali, že Joey nás opustil. Řekli jsme, že se naše cesty prostě neslučovaly. Jelikož k Joeymu chovám úctu, řeknu jenom, že ta jeho se diametrálně odlišovala od zbytku kapely.

jumpeduppantrygirl: Jak se ti líbí noví členové kapely?

Corey: Vypadají dobře v podvlíkačkách.

Mr_DaneG: Co vůbec na deskách dělá Craig Jones?

Corey: Craig si svoje místečka pečlivě vybírá, celkově toho ale dělá mnohem víc, než si většina lidí umí představit. Bez něj by třeba vůbec neexistoval song Liberate.

HyperMolecular: Myslíš, že někdy uvidíme live verze songů jako I Am Hated, The Shape nebo Metabolic?

Corey: Jednou určitě. Možná to bude dřív, než si myslíš...

JoeDeWaal: Přijedete někdy do Jihoafrické republiky?

Corey: Ano, chystáme se. Někdy v průběhu příštího roku.

iamjackfosho: Co říkáš na King 810 a jaké bylo společné turné?

Corey: King 810 jsou super mladá kapela. Patří mezi nejlepší lidi, s nimiž jsem kdy koncertoval. Chci vidět, kam až to dotáhnou.

Andy2194: Budou Stone Sour ještě někdy hrát v Německu?

Corey: Stone Sour vyrazí na turné, až napíšeme a nahrajeme desku, takže někdy koncem příštího roku. Německo ROZHODNĚ nebude chybět.

klopiti: Miluju věci jako Omega nebo The Frozen. Dočkáme se dalších?

Corey: Rozhodně - možná už na další Stone Sour desce.

maelstrom197: Víte už, jestli se bubeník a baskytarista stanou stálými členy Slipknot?

Corey: Zatím ne.

Frutol: Existuje nějaký song, který jste se Slipknot nikdy nehráli, ale ty bys strašně chtěl?

Corey: METABOLIC
2015-07-06 19:03 Corey(8)
Slipknot zpátky do nahrávacího studia rozhodně nespěchají, to však neznamená, že bychom se nutně neměli v nejbližší měsících dočkat dosud neslyšeného materiálu, který si neproklestil cestičku na poslední řadovku kapely. Jim Root do problematiky takzvaných b-side písní hlouběji zabředl v rozhovoru pro magazín Ultimate-Guitar:

"Myslím, že hlavním důvodem, proč vedle samotných desek nevydáváme už moc bonusového materiálu, je prostě to, že se na ně snažíme umístit vše, co v tu chvíli máme. Ač se to nezdá, těch b-side verzí, soundtrackových písní a dalších bonusovek máme docela dost. Museli bychom asi věnovat více času nahrávání, jakmile se ale vaše kariéra jednou rozběhne, vyrazíte na turné a pak už jenom bojujete s termíny a rozpočty. Navíc mluvíme o Slipknot, kde má snad každý svůj zkurvený side project, hahaha! Chápete, co myslím?

Na vše teď prostě máme limitované množství času. Například poslední deska měla být původně dvojalbem, dokonce jsme to už s Clownem probírali, nakonec jsme ale nestihli dát dohromady dostatek materiálu. Buďto vydáte dvojalbum, kde bude dost vaty, nebo se rozhodnete nahustit to nejlepší do jednoho CD. Rozhodli jsme se pro tu druhou variantu. Většinou ale dříve nebo později vydáme vše, co jsme kdy nahráli. Máme teď bokem pár tracků, které jsme nahráli pro poslední album, a chtěli bychom je vydat. Musíme jenom přijít na správný způsob, jak to udělat."

2015-07-05 14:09 Corey(8)
Moudře hovoří ten člověk. Možná to bude tím, že Corey Taylor figuruje na vrcholných pozicích hudebního průmyslu už dobrých 15 let a za tu dobu poznal jak světla ramp a ovace fanoušků, tak byznysovou stránku věci a tvrdou korporátní politiku. O všem zmíněném aktuálně pohovořil pro rádiovou stanici 102.5 The Bone WHPT.

Na téma Gene Simmons:

"Už mě unavuje, jak o tom pořád musím poslouchat. Při vší úctě k panu Simmonsovi, když mluví o tom, že rock umřel, mluví spíš o té staré cestě propagace muziky, tedy album-tour-album-tour-album-tour. Takhle už to dnes ale nemůžete dělat. Je hromada jiných cest, jak udržet náš průmysl naživu. Můžu se třeba podívat na naše headline vystoupení na Download Festivalu. Jo, rock je mrtvý. Proto tam bylo těsně před půlnocí a v ukrutném lijáku přes 85.000 lidí a nikdo neodešel. Jo, rock je mrtvý. Jasně."

Na téma klesajících hudebních prodejů:

"Jediná věc, která fakt trpí, jsou prodeje alb. Rockových fanoušků je tam venku pořád stejné množství, a dokonce se nám tu rodí i nová generace. Ty kontrakty, které jste podepsali kdysi, jsou navíc pořád v platnosti, takže byste stejně museli prodat 5 až 6 milionů kusů desky, abyste se finančně zahojili. Pro nás to tedy rozhodně nikdy nebylo o vydělávání peněz na albech. Jasně, bylo by to super, ale není to až tak důležité. Pro mě je album jako vstupenka do hry. Dnes už nejde o to, kolik lidí si tu desku koupí, ale kolik ji reálně uslyší. Lidi si totiž pořád kupují alba, zároveň si ale pořizují muziku i na iTunes a platí si účty na Spotify. Není to tedy o tom, že by se k nim nová hudba nedostávala. Když hrajete na koncertech novou skladbu a slyšíte ovace, je to vlastně jediná věc, která by vás měla zajímat. Teď jsme třeba začali hrát živě "Killpop", přičemž video vyšlo snad před týdnem, a s každým dalším koncertem slyšíme, jak pozitivní reakce z publika rostou a rostou. Album je tedy pouze takovou vstupenkou, jak lidi přizvat dovnitř, a pokud se vám během koncertování bokem povede prodat i pár nosičů, jenom dobře pro vás. Většinu času se ale o to nesmíte zajímat. V podstatě jde jenom o to, aby lidi muziku znali, ne ji vlastnili."

2015-07-04 19:02 Corey(8)
Magazín Kerrang! připravil svým čtenářům malý dáreček v podobě cover alba Ultimate Rock Heroes, které by mělo sloužit jako odrazový můstek začínajícím (nebo zatím ne až tak profláklým) kapelám, jejichž úkolem bylo vzdát hold svým největším hudebním hrdinům. Britská post-hardcore partička Palm Reader si k tomuto účelu vybrala Slipknot a jejich singl "My Plague". Hodně svojsky znějící výsledek můžete streamovat níže:

2015-07-03 23:57 Corey(8)
Absolutní Mekka každého muzikanta, který kdy vzal do ruky kytaru a přičichl k slastným tónům tvrdé muziky. Posvátné místo, kam rockové kapely jezdí psát palcové titulky svých autobiografií. Donington Park, kde se každoročně koná britský Download Festival, byste mohli podobně vznosnými tituly dláždit celý zbytek života a stejně by vám nejspíš pochybělo. Tak se na to raději vykašlete a pusťte si následující reportáž z Download Festivalu 2015, v níž Slipknot hrají, jakožto páteční headliner, pochopitelně jednu z hlavních rolí.

Slipknot jsou v pětihodinovém kolosálním záznamu zastoupeni skladbami "The Devil In I", "Duality", "Killpop" a "(sic)", přičemž nemůže chybět ani krátké interview vedené moderátorkou Kylie Olsson.

Můžete být pochopitelně za nedočkavce a cíleně se proklikat k útržkům setu maskované devítky. Gurmáni, kteří usilují o plný efekt a chtějí vidět v akci i další hvězdy jako KISS, Muse, Five Finger Death Punch, Lamb of God nebo Faith No More, si ale pochopitelně tuhle nadílku vychutnají hezky v celku.


<< < | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]