Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-19 23:02 Corey(8)
Že Jim Root teď asi buší pěstmi do stolu a přemýšlí, v jakém vedlejším projektu rozmělní svůj skladatelský přetlak? Vzhledem k jeho veřejně vysloveným touhám vydat novou desku Slipknot co nejdřív je to dost možné. Corey Taylor nicméně vidí celou situaci jinak a po aktuálním turné, které však zatím zdaleka nekončí, přijde zřejmě další několikaletá pauza:

"No, dokončíme toto turné a pak si vezmeme opět na pár let pauzu, abychom nechali všechno uležet. Já si půjdu po svých, všichni ostatní taky. Vím, že třeba Clown má v hlavě spoustu filmů, na kterých by chtěl pracovat, což je super. Před několika měsíci dokončil svůj první celovečerák, takže mám radost i za něj. Plán je tedy takový, že si každý půjdeme dělat vlastní věci, abychom to po pár letech opět mohli dát dohromady a viděli, co bude dál. Dělali jsme to tak i v minulosti, tedy než jsme přišli o Paula. Vždy jsme se na několik let rozdělili, abychom se věnovali ostatním projektům, a pak přišla další deska. Nejspíš to tak bude i tentokrát."

Corey v rozhovoru pro RockSverige.se promluvil i o tom, jestli ho v minulosti napadlo, že by Slipknot někdy mezi koncerty cestovali vlastním letadlem, jako je tomu v případě aktuálního turné po Evropě:

"Ne, fakt ne, vždyť se na nás podívejte. Kapely našeho typu nemají souzeno dostat se tak daleko. Máme obrovské štěstí. Ale taky spoustu talentu a ochotu velmi tvrdě pracovat. Navíc jsme parta tvrdohlavých chlapů. Samozřejmě jde ale hlavně o to štěstí. Byli jsme správní lidé, kteří se ocitli na tom správném místě se správnou emocí, a proto jsme mohli celou tu věc dotáhnout tak daleko. Nemůžu mluvit za všechny v kapele, ale jsem nesmírně vděčný za to, jak moc nás fanoušci podporují."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]