Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-19 23:02 Corey(8)
Že Jim Root teď asi buší pěstmi do stolu a přemýšlí, v jakém vedlejším projektu rozmělní svůj skladatelský přetlak? Vzhledem k jeho veřejně vysloveným touhám vydat novou desku Slipknot co nejdřív je to dost možné. Corey Taylor nicméně vidí celou situaci jinak a po aktuálním turné, které však zatím zdaleka nekončí, přijde zřejmě další několikaletá pauza:

"No, dokončíme toto turné a pak si vezmeme opět na pár let pauzu, abychom nechali všechno uležet. Já si půjdu po svých, všichni ostatní taky. Vím, že třeba Clown má v hlavě spoustu filmů, na kterých by chtěl pracovat, což je super. Před několika měsíci dokončil svůj první celovečerák, takže mám radost i za něj. Plán je tedy takový, že si každý půjdeme dělat vlastní věci, abychom to po pár letech opět mohli dát dohromady a viděli, co bude dál. Dělali jsme to tak i v minulosti, tedy než jsme přišli o Paula. Vždy jsme se na několik let rozdělili, abychom se věnovali ostatním projektům, a pak přišla další deska. Nejspíš to tak bude i tentokrát."

Corey v rozhovoru pro RockSverige.se promluvil i o tom, jestli ho v minulosti napadlo, že by Slipknot někdy mezi koncerty cestovali vlastním letadlem, jako je tomu v případě aktuálního turné po Evropě:

"Ne, fakt ne, vždyť se na nás podívejte. Kapely našeho typu nemají souzeno dostat se tak daleko. Máme obrovské štěstí. Ale taky spoustu talentu a ochotu velmi tvrdě pracovat. Navíc jsme parta tvrdohlavých chlapů. Samozřejmě jde ale hlavně o to štěstí. Byli jsme správní lidé, kteří se ocitli na tom správném místě se správnou emocí, a proto jsme mohli celou tu věc dotáhnout tak daleko. Nemůžu mluvit za všechny v kapele, ale jsem nesmírně vděčný za to, jak moc nás fanoušci podporují."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
maggot(9) | 2015-06-22 15:52 |
 #5 
maggot(9)1
Mno, i Corey je holt "jen" člověk.. Nadšení na začátku turné, resp. po vydání Gray Chapter bylo logicky vysoké, ale nyní už přišla zase chuť si od celého toho Slipknot cirkusu odpočinout.. Nemám mu to za zlé, ale zrovna radostná zpráva to není. Jak už padlo - ono to nikdy nebylo nějak moc jiné a prakticky vždy potom přišla parádní řadovka. A jestli "tentokrát nepřijde" (viz. spekulace mezi každým releasem, totiž že "kapela se ůůůrčitě rozpadne"), alespoň skončili seriously důstojně. :)
isrb666 | 2015-06-21 11:09 |
 #4 
isrb6661
Corey me v poslednim roce zacal pekne srat secret
kuxa | 2015-06-20 12:24 |
 #3 
kuxa2
Bože, proč???
...Plán je tedy takový, že si každý půjdeme dělat vlastní věci...
Aneb Corey půjde dělat komerční rádiovky do SS, Clown natočí pár filmů, který kdyby nebyli od Clowna, tak nikoho ani trochu nezajímají, Jim bude skládat věci pro nové album, a bude jich mít takovou hromadu, že si nakonec taky něco založí, aby ukázal Coreymu, jaká to je otrava, mít někoho s bočním projektem v kapele.
No, a zbytek, jako vždy si zaleze někam do ústraní, kde si bude užívat pro nás nepředstavitelného bohatství, a bude čekat, až si pan Taylor rádií užije ještě víc.
Mimochodem, bylo by super, kdyby se Alex vrátil ke Krokodilum, ale řekl bych, že se zatím neodváží.
vyderifogilni.smrlic | 2015-06-20 11:00 |
 #2 
vyderifogilni.smrlic3
mám pocit, že řikali, že s novou deskou pojedou na mega turné, při kterym objedou všechny místa, kde už byli + tam kde ještě nebyli... hmmm
Sks23 | 2015-06-20 09:38 |
 #1 
Sks232
Někdo by měl na Coreyho řádně zatlačit, pokud chce díky SS zase oddalovat SK album tak si v tomhle rozhovoru lže sám sobě do kapsy. Myslím že zbytek kapely je ready a budou dosti tvrdě zkousávat že je jejich frontman zase (jako vždy) odsune na druhou kolej. Mě osobně a možná nemluvím za sebe SS po odchodu Jima přestali zajímat, stal se z toho pokus na továrnu na prachy což dokazuje nějáké podělané cover album kterých jsou tu už stovky. Mám rád Coreyho a je to můj velký vzor, ale tohle? Takhle fakt ne...
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]