Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-22 21:57 Corey(8)
Pokud jste zatím pochybovali, už nemusíte. Nová deska Stone Sour je nevyhnutelnou záležitostí a její přípravy budou zahájeny už v průběhu příštího roku, kdy zároveň odstartuje několikaletá přestávka Slipknot. Corey Taylor informaci potvrdil v jednom z rozhovorů na festivalu Graspop:

"V roce 2016 ukončíme koncertování se Slipknot. Mělo by to být někdy kolem léta, takže zhruba touto dobou. Pak si dám asi pět minut pauzu a začneme pracovat na nové desce Stone Sour."

Corey se také v rozhovoru pro Studio Brussel (video níže) pustil do polemiky s Gene Simmonsem, který v téže pořadu řekl, že posledních dvacet let nedalo světu žádnou ikonickou rockovou kapelu:

"Samozřejmě, že s ním nesouhlasím! Co to je?! Korn, my... Pearl Jam taky pořád hrají. Je nás dost. Sice nemáme tolik reklamních produktů jako KISS, čímž se mimochodem Gene rád dokola chlubí, ale při vší úctě k panu Simmonsovi, dovolil bych si s ním trochu nesouhlasit. Vždyť je to ten stejný člověk, který loni říkal, že rock je mrtvý, a podívejte se na všechny ty lidi venku. Kde jim měřil pulz? Na koleně? Podle mě jsme dost naživu."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
maggot(9) | 2015-06-23 19:12 |
 #2 
maggot(9)1
Hah, jou, tak to ani dlouho netrvalo a je jasno.. xD
kuxa | 2015-06-23 12:59 |
 #1 
kuxa2
Neříkal Clown, že v roce 2016 začnou pracovat na novince i SlipKnoT? Jestli si pamatuju správně, tak by s Jimem mohli na Coreyho zatlačit, jako "Hele kámo, takhle to už dál nejde..."
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]