Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-01-28 20:48 Corey(8)
Znáte to, maminka a recenzent mají vždycky pravdu. Obzvlášť jde-li o recenzenty, kteří běžně vymetají koncerty Kryštofů a jim podobných svoločí, aby pak dostali volňásek na Slipknot s úkolem sepsat věcný souhrn. Ale dost jízlivých poznámek, máme tady první várku reakcí na koncert Slipknot, a to s jednotícím prvkem, kterým je spokojenost. Ano, Slipknot včera v Praze zkrátka předvedli skvělou show. Vědí to fanoušci a vědí to i hudební kritici. Kdokoliv tvrdí opak, je lhář nebo pozér, co chce za každou cenu čnít z davu.

Speciální cenu kreativce roku pak jmenovitě zaslouží Jarda Konáš z Aktuálně.cz, který asi jako jediný člověk na téhle planetě dokáže do nadpisu recenze podobné události vecpat jméno Michala Davida. Mirka Spáčilová, co hledá v Iron Manovi paralelu s Vinnetouem, by měla radost.

Aktuálně.cz - "Pokud si někdo myslí, že rock'n'roll je v roce 2016 mrtvý, není to pravda. I dnes může mít podobu monstrózní lokomotivy, která se rozjede do publika. A přesně tohle Slipknot udělali."

Novinky.cz - "Devět hudebníků vytvořilo na členitém pódiu nebývalou show. Zazněly písně z více alb, aby vykreslily jeden z tvarů, který může mít moderní heavy metal. A tak to, co Suicidal Tendencies načali, Slipknot zdárně dorazili. Obě kapely naprosto splnily očekávání."

iReport.cz - "Slipknot v Praze nadchli, uhranuli, zaskórovali, strhli... Nazvěte si to, jak chcete. Ale jestli tohle nebyl nejlepší metalový koncert roku 2016, tak už nevíme. Black Sabbath i Iron Maiden budou mít sakra co dělat, aby jej alespoň dorovnali."

Spark - "SLIPKNOT - to je dokonalá metalová jednotka, která dokázala skloubit vizuál a hudbu v jeden smysluplný produkt."

ČT24 - "Ve vyprodané O2 areně předvedla, že je právem jednou z nejpopulárnějších metalových kapel současnosti."

MarastMusic.com - "SlipKnot předvedli parádní představení, naprostý masakr, který bude hodně těžké překonat a Maggots můžou jen doufat, že na další takový zážitek nebudou čekat tak dlouho, jak tomu bylo teď."

2016-01-28 16:11 Corey(8)
Osobně nepatřím zrovna do fanklubu magazínu Spark, kterej se podle mě - zejména vizuálně - zasek někde v polovině 80. let předminulého století, právě proto je ale potřeba důrazně říct: TOHLE JE NAPROSTO SKVĚLÁ PRÁCE! Natočit, upravit, seřídit, opatřit českými titulky (nezapomeňte si je dole v přehrávači pustit) a vyslat ven během tak krátké doby, to je už docela majstrštyk. Tak jo, užijte si první interview z Prahy:

2016-01-24 21:45 Corey(8)
Slipknot nadále pokračují na spanilé cestě Evropou a včera odehráli v Litvě jeden z nejlepších koncertů své kariéry. Alespoň to v krátkém instagramovém hodnocení (najdete ho na M-L Facebooku) říkal Chris Fehn, kterého vášnivá reakce tamních fans zjevně překvapila. Kousíček včerejšího dění můžete nyní zakusit prostřednictvím následujících třech videí:


Skeptic:Metabolic:Surfacing:

2016-01-20 09:29 Corey(8)
Jsou rozhovory, které z hlavy prostě nevymažete. V jednom takovém Sid Wilson zhruba před deseti lety zvědavě rozjímal nad tím, jakým že směrem se jeho životní dráha bude asi ubírat po třicítce. Tehdy tuším říkal něco o tom, jak je třicítka nejlepší věk, protože je člověk pořád na vrcholu sil, zároveň už ale čerpá z nabytých zkušeností.

Vůbec nevím, proč si zrovna tohle interview pamatuju. Faktem nicméně zůstává, že Sid Wilson dnes slaví své 39. narozeniny, a vstupuje tedy do svého posledního ročníku na dráze třicátníka - pak už to bude jenom podzim života, bačkory a slevy v Kauflandu. Nebo tak něco.


Všechno nejlepší, pane Wilsone!
2016-01-19 19:10 Corey(8)
Ve vztahu Coreyho Taylora a cen Grammy panuje zvláštní paradox. Čím ostřeji totiž zpěvák Slipknot slavná hudební ocenění napadá, tím vyšší počet nominací jeho kapela obvykle získá. Letos to jsou konkrétně dvě, což je v letité historii devítky vůbec poprvé. Ani tento projev dobré vůle akademiků však Coreyho zjevně neobměkčil. Ceremoniál opět sepsul v rozhovoru pro finské Radio Rock:

"Neznamená to pro mě ani hovno. Jsem upřímný. Vím, že hodně lidí to bere vážně, ale já jim říkám... vždyť kolikrát jsme už byli nominovaní... už asi desetkrát. Vyhráli jsme jednou. Super. Je to prachsprostá soutěž popularity. Nic víc. Kdyby tomu tak nebylo, dostaly by se tam i další metalové kapely - teď nemyslím jenom nás -, a to do důležitých kategorií jako "Album roku" a podobně. Je to prostě soutěž popularity a na tyhle sračky já prostě nemám čas.

Připadá mi, že spousta lidí žije a dýchá jenom proto, aby mohli dostat tuhle malou sošku. Proč? Aby mohla ležet na poličce a chytat prach? Skutečnou reflexí vaší kariéry jsou live shows. Když vyjdete na pódium a vidíte davy fanoušků, jak se z vás můžou zbláznit, o tom to prostě je. Takže si můžete vzít všechny vaše sošky, je mi to fuk. Je super vyhrát, ale rozhodně se nepůjdu zabít, pokud to pro nás nedopadne."

2016-01-18 21:15 Corey(8)
Kdepak asi soudruzi z magazínu Metal Hammer udělali chybu? Slipknot si z nás na stránkách nového čísla tohoto plátku udělali nefalšovanou prdel. Ano, tím chci říct, že původně oznámená absence výraznějších změn se samozřejmě vůbec nekonala. Naopak, Slipknot na Evropu tentokrát vyrukovali s mírně upraveným pódiem, jemuž nově vévodí velkoplošná projekce, a výrazně překopaným setlistem, který se pyšní hned několika live premiérami a dalšími překvápky. Uff... už ať je tu Praha!


1. The Negative One (poprvé jako otvírák koncertu)
2. Disasterpiece
3. Eyeless
4. Skeptic (live premiéra)
5. I Am Hated (live premiéra)
6. Killpop
7. Dead Memories
8. Everything Ends
9. Psychosocial
10. Wait and Bleed
11. Duality
12. The Devil In I
13. Metabolic
14. (sic)
15. Surfacing
16. Left Behind
17. Spit It OutBe Prepared For Hell & The Negative OneSkeptic:Disasterpiece:Metabolic:I Am Hated:

2016-01-17 17:55 Corey(8)
Finská Hartwall Arena bude už zítra hostit start další evropské štace Slipknot, která tentokrát eminentně zajímá i české fanoušky, jejichž chvíle přijde o 9 dní později, kdy maskovaná kapela zavítá do O2 Areny v Praze. Slipknot se v rámci aktuálního turné podívají do Evropy již potřetí, velké novinky v setlistu a pódiové prezentaci se však dle informací magazínu Metal Hammer zatím neplánují. Kapela tedy přijede s dobře známou produkcí a nehodlá ani příliš míchat s dramaturgickou skladbou jednotlivých vystoupení, ačkoliv několika překvápek se přece jenom dočkáme.

Předně, Slipknot chtějí hrát písně, které na starém kontinentu zatím nezazněly, nebo nebyly součástí posledního tour cyklu. S velkou pravděpodobností tedy zazní skladba "Metabolic", která před několika měsíci zažila v USA svou historickou premiéru. Shawn Crahan láká také na koncertní raritky "Me Inside" a "Prosthetics", které podle něj fungovaly i v roce 2015 na výbornou. "Tyhle songy lidi zaručeně omráčí," říká Clown.

Slipknot obecně nepatří mezi kapely, které by své setlisty drasticky obměňovaly mezi jednotlivými shows. Opěrné body pražského koncertu tedy nejspíš poznáme již zítra!

2016-01-11 09:27 Corey(8)
Patříte-li mezi šťastlivce, kterým dnes při pohledu do schránky vyčarovalo úsměv nové číslo magazínu Metal Hammer, určitě jste se už stihli pevně ponořit do tematického povídání o Slipknot, které tvoří hlavní obsahovou část aktuálního vydání. Všem ostatním bude Maggots-Lair průběžně přinášet překlady nejzajímavějších pasáží.

Tou první je bezesporu snaha Jamese Roota o co možná nejrychlejší zkompletování nové desky Slipknot. Ba co víc, Jim už začal i jednat, když během podzimu v Los Angeles s producentem Gregem Fidelmanem (Metallica, Slayer, poslední deska Slipknot) a zvukařem Jimem Montim položil základy čtveřice zbrusu nových skladeb. Zatím to nicméně vypadá, že je v této snaze osamocen.

"Někteří si možná budou brát další dvouletou přestávku, ale já určitě ne. Osobně moc nerozumím tomu, proč i v téhle části naší kariéry někdo potřebuje věnovat svůj čas tolika jiným věcem, ale prostě se to pořád děje. Dvě navazující desky jsme neměli možnost udělat od dob debutu s Iowou, tak proč to nezkusit teď, když všechno šlape tak dobře?

Nechci nikoho nasrat, ale pamatuju si první Stone Sour koncert v Los Angeles, kdy za mnou přišel Ross Robinson (producent prvních dvou alb) a řekl mi 'Proč tohle děláte? Proč nevezmete veškerou energii, kterou do toho investujete, a nedáte ji do Slipknot?'. Tehdy jsem mu řekl něco jako 'Ale my to potřebujeme. Je to čerstvý vítr v situaci, která je sice skvělá, ale zároveň velmi vysilující'. Dnes už to ale vidím jinak. Situace se změnila a komunikujeme spolu nejlíp v historii. Teď už chápu, o čem tehdy mluvil. Na téhle planetě jsou miliony lidí, kteří čekají na naše nové album, a byla by extrémní škoda to ignorovat."

<< < | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]