Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-01-28 20:48 Corey(8)
Znáte to, maminka a recenzent mají vždycky pravdu. Obzvlášť jde-li o recenzenty, kteří běžně vymetají koncerty Kryštofů a jim podobných svoločí, aby pak dostali volňásek na Slipknot s úkolem sepsat věcný souhrn. Ale dost jízlivých poznámek, máme tady první várku reakcí na koncert Slipknot, a to s jednotícím prvkem, kterým je spokojenost. Ano, Slipknot včera v Praze zkrátka předvedli skvělou show. Vědí to fanoušci a vědí to i hudební kritici. Kdokoliv tvrdí opak, je lhář nebo pozér, co chce za každou cenu čnít z davu.

Speciální cenu kreativce roku pak jmenovitě zaslouží Jarda Konáš z Aktuálně.cz, který asi jako jediný člověk na téhle planetě dokáže do nadpisu recenze podobné události vecpat jméno Michala Davida. Mirka Spáčilová, co hledá v Iron Manovi paralelu s Vinnetouem, by měla radost.

Aktuálně.cz - "Pokud si někdo myslí, že rock'n'roll je v roce 2016 mrtvý, není to pravda. I dnes může mít podobu monstrózní lokomotivy, která se rozjede do publika. A přesně tohle Slipknot udělali."

Novinky.cz - "Devět hudebníků vytvořilo na členitém pódiu nebývalou show. Zazněly písně z více alb, aby vykreslily jeden z tvarů, který může mít moderní heavy metal. A tak to, co Suicidal Tendencies načali, Slipknot zdárně dorazili. Obě kapely naprosto splnily očekávání."

iReport.cz - "Slipknot v Praze nadchli, uhranuli, zaskórovali, strhli... Nazvěte si to, jak chcete. Ale jestli tohle nebyl nejlepší metalový koncert roku 2016, tak už nevíme. Black Sabbath i Iron Maiden budou mít sakra co dělat, aby jej alespoň dorovnali."

Spark - "SLIPKNOT - to je dokonalá metalová jednotka, která dokázala skloubit vizuál a hudbu v jeden smysluplný produkt."

ČT24 - "Ve vyprodané O2 areně předvedla, že je právem jednou z nejpopulárnějších metalových kapel současnosti."

MarastMusic.com - "SlipKnot předvedli parádní představení, naprostý masakr, který bude hodně těžké překonat a Maggots můžou jen doufat, že na další takový zážitek nebudou čekat tak dlouho, jak tomu bylo teď."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]