Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-02-23 20:20 Corey(8)
Jméno: Joey Jordison
Status: Neznámý

Je moc smutné sledovat, jakou trajektorii opisuje kariéra Joeyho Jordisona po nečekaném odchodu ze Slipknot. Padlá bubenická superstar už dva roky v ústraní pracuje na nové desce stále nespecifikovaného projektu a pečlivě pálí veškeré mosty za minulostí. Wednesday 13 v rozhovoru pro Sticks For Stones prozradil, že s Joeym naposledy komunikoval před mnoha lety:

"Není to žádné tajemství. Myslím, že o tom všichni ví, protože jsem to nijak netajil. Naposledy jsme se já a členové poslední lineup Murderdolls, kteří teď tvoří i mou sólovou kapelu, s Joeym bavili v dubnu před pěti lety, kdy proběhla poslední show Murderdolls. Pak přišly všechny ty události okolo Slipknot a to jakoukoliv komunikaci ještě více oddálilo. Kolem Murderdolls se tedy neděje absolutně nic.

Před lety jsem říkal, že nikdy nevydáme další desku, a za chvíli přišla naše druhá řadovka. Dělat stejnou chybu, a tvrdit to i tentokrát, by tedy bylo pošetilé. Faktem nicméně je, že v tuto chvíli to tak nevypadá.

Murderdolls ale miluju. Je to důvod, proč mám dnes kariéru, takže mám z působení té kapely samozřejmě radost."

2016-02-23 09:59 Corey(8)
Slipknot už sice sbalili fidlátka, překonali Atlantik a Evropě dali (zřejmě) definitivní vale, ozvěny jejich působení na starém kontinentě ale budou putovat éterem určitě ještě pár dalších týdnů. Pořad EMP Rock Invasion si v Německu odchytil Coreyho Taylora, který během sedmi minut vykonal následující:


>> Potvrdil, že konec roku znamená pauzu pro Slipknot a reaktivaci Stone Sour
>> Zmínil, že kromě Eminema chce spolupracovat i s lidmi jako Trent Reznor, Jay-Z, Ice Cube nebo Dr. Dre
>> V souvislosti s tím pochválil snímek 'Straight Outta Compton'
>> Něco málo pokecal o své třetí knížce
>> Naprosto domrvil četbu jazyka německého a dal nám všem naději, že nejsme nejhorší němčináři na světě


Takže: Díky, Corey!


2016-02-16 23:59 Corey(8)
Americká festivalová scéna hodlá letos zjevně pokračovat ve své malé renesanci, což potvrzuje i řádně našlapaná soupiska historicky prvního Chicago Open Air Festivalu, který přivítá v polovině července například své domácí miláčky Disturbed, německou stálici Rammstein, pro niž půjde o jediný severoamerický koncert v tomto roce, nebo stále vytrvale koncertující Slipknot. Jo a taky zhruba miliardu dalších super kapel. Kompletní lineup zkoumejte tady (levé myšítko na obrázek pro zvětšení):

2016-02-16 21:12 Corey(8)
Jo, takže to bychom měli. Co si budeme povídat, po předlouhém napínání a dnešním odkladu jsme možná čekali o maličko více, jinak ale není důvod, proč nad tímhle oznámením ohrnovat nos - vždyť se na společném tour historicky poprvé setkají dvě z největších metalových ikon posledních dekád!

Slipknot a hostující - aneb jak neurazit a neříct předskokan - Marilyn Manson k sobě do party přiberou mladíky z Of Mice & Men a společně v létě pojedou vypráskat Spojené státy americké, které se tak dočkají již třetího velkého turné Slipknot během posledních dvou let.

Níže najdete kompletní seznam států a měst, kam turné dorazí (pokud máte třeba toulavé boty a hodláte jet v létě do USA). Dočká se pak i Evropa? Ačkoliv nám Slipknot na své čtvrté řadovce chtěli nabulíkovat opak, naděje pořád žije!

Salt Lake City, UT
Seattle, WA
San Francisco, CA
Los Angeles, CA
San Diego, CA
Las Vegas, NV
Phoenix, AZ
Albuquerque, NM
Denver, CO
Austin, TX
Dallas, TX
Houston, TX
Nashville, TN
Atlanta, GA
West Palm Beach, FL
Tampa, FL
Wantagh, NY
Hartford, CT
Holmdel, NJ
Scranton, PA
Cincinnati, OH
Indianapolis, IN
Oshkosh, WI
Cadott, WI
Chicago, IL
Syracuse, NY
Saratoga Springs, NY
Bristow, VA
Camden, NJ
Detroit, MI
Pittsburgh, PA
Virginia Beach, VA
Charlotte, NC
St. Louis, MO

2016-02-13 16:40 Corey(8)
Rozhovorů s Mickem Thomsonem není nikdy dost. Protože je jich zatraceně málo. Obrovitý kytarista Slipknot nepatří zrovna mezi protřelé rétory, co stihnout za jeden tour cykl nasekat desítky interviews (zdravím tě, Corey), a proto musíme řádně vyzdvihnout každou příležitost, kdy se tahle hora rozhodne promluvit do mikrofonu. Během mexického Knotfestu Mick v rozhovoru pro Seymour Duncan motivoval mladé kytaristy:


"Nenechte se odradit. Je to dlouhá cesta. Když začínáte, lehce se stane, že se výsledky prostě nedostaví, obzvlášť když koukáte třeba na kámoše, co hraje delší dobu, a vy pořád neumíte stejné věci jako on. Prostě to nevzdávejte. Jde o celoživotní cestu, ať už hrajete na cokoliv. Vždycky se budete zlepšovat, takže se toho prostě držte. Potom se začnou objevovat záchytné body, kdy si uvědomíte, že jste pořád lepší a lepší. Jděte kousek po kousku. Pak se po dvou letech ohlédnete a řeknete si: 'Kurva! Stál jsem pěkně za hovno, ale teď už něco umím!'."


2016-02-11 18:22 Corey(8)
Metal zoufale potřebuje nové headlinery a v posledních letech se o tom přesvědčuje akutněji než kdykoliv předtím. Právě Slipknot patří mezi poslední tvrdé kapely, které si dnes mohou dovolit na vlastní pěst objíždět arény či velet největším festivalům světa. Jenže... co pak? Corey Taylor se na toto téma rozpovídal pro deník The Guardian:

"Všechno to začíná u fanoušků. Tam to všechno začíná, takže pokud najdete kapelu, která vám sedí, může jednou headlinovat festivaly. To se stalo v případě KISS, stalo se to v případě Metallicy a stalo se to i v případě Iron Maiden. Není to o štěstí, potřebujete silnou fanouškovskou základnu.

Dnes vidím několik kapel, které mají solidně nakročeno. Bring Me the Horizon už pomalu klepou na dveře. Potenciál mají i Bullet For My Valentine a zapomínet nesmíme ani na Trivium. Problém je, že spousta kapel je velká v jedné zemi, zatímco v jiných se jim třeba tolik nedaří - naše kapela je vlastně jednou z mála, která může být headlinerem po celém světě, což vyžaduje zejména soudržnou fanouškovskou základnu."

2016-02-10 17:39 Corey(8)
Jak už určitě víte, Slipknot si po ukončení koncertních manévrů k aktuální desce opět vezmou menší voraz, aby mohli krapánek dobít baterky a užívat si někde na Karibiku plody své mnohaleté dřiny. Výjimkou bude samozřejmě Corey Taylor, který žádnou přestávku zjevně nepotřebuje a ani tentokrát nepoleví. Protože Corey Taylor nepoleví nikdy.

Více o svých plánech Corey prozradil v rozhovoru pro list The Guardian:

"Hodlám se teď koncentrovat na obě své kapely. Se Slipknot plánujeme koncertovat do konce listopadu a mezi koncerty hodlám připravovat dema pro nové album Stone Sour. Možná přijde i nová knížka a plánuju i pár sólových koncertů - takže klasicky nabitý program.

Zatím mám pro knihu název America 51, což je samozřejmě odkaz na Area 51. Vlastně to bude o tom, jak neuvěřitelně zkurvená tahle země je. Budu se snažit komentovat politiku i sociální situaci. No, nejspíš to nasere hodně lidí v Americe, ale všichni ostatní to budou milovat.

To mě přivádí k aktuálním volbám, což je zkurvenej bordel. Srovnal bych to snad jenom s tím, když se stal Arnold Schwarzenegger guvernérem Kalifornie. Z faktu, že je Trump pořád legitimním kandidátem, si chci sežrat vlastní boty. Všichni mají potřebu nás rozdělovat a nikdo nechce spojovat, a právě proto podporuju Bernieho Sanderse. Nikdy nepodpořím nikoho, kdo užívá rasismus jako prostředek, jak se dostat k hlasům."

2016-02-08 21:51 Corey(8)
Nebe je modré, tráva je zelená, kokain je bílý a Slipknot jsou headlinery každého festivalu, na němž v posledních letech vystoupili. Jo, jsou zkrátka věci, jež jsou jasné a neměnné, přes které zkrátka nejede vlak. Takže tady máme dva velké severoamerické fesťáky (jmenovitě Rock USA a Rock Fest - aneb dva nejoriginálnější názvy eeeever), hromadu slavných kapel a nad tím vším jednoho krále z Iowy.<< < | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]