Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-01-17 17:55 Corey(8)
Finská Hartwall Arena bude už zítra hostit start další evropské štace Slipknot, která tentokrát eminentně zajímá i české fanoušky, jejichž chvíle přijde o 9 dní později, kdy maskovaná kapela zavítá do O2 Areny v Praze. Slipknot se v rámci aktuálního turné podívají do Evropy již potřetí, velké novinky v setlistu a pódiové prezentaci se však dle informací magazínu Metal Hammer zatím neplánují. Kapela tedy přijede s dobře známou produkcí a nehodlá ani příliš míchat s dramaturgickou skladbou jednotlivých vystoupení, ačkoliv několika překvápek se přece jenom dočkáme.

Předně, Slipknot chtějí hrát písně, které na starém kontinentu zatím nezazněly, nebo nebyly součástí posledního tour cyklu. S velkou pravděpodobností tedy zazní skladba "Metabolic", která před několika měsíci zažila v USA svou historickou premiéru. Shawn Crahan láká také na koncertní raritky "Me Inside" a "Prosthetics", které podle něj fungovaly i v roce 2015 na výbornou. "Tyhle songy lidi zaručeně omráčí," říká Clown.

Slipknot obecně nepatří mezi kapely, které by své setlisty drasticky obměňovaly mezi jednotlivými shows. Opěrné body pražského koncertu tedy nejspíš poznáme již zítra!

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]