Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-02-05 07:02 Corey(8)
Pokud na tyhle stránky nechodíte jenom ve středu a v dubnu, asi už víte, že Jim Root pomalu začíná s přípravami nové desky Slipknot, což svěřil lednovému vydání britského magazínu Metal Hammer. A taky už víte, že je na této cestě zatím nuceným solitérem. Potvrzují to i slova Coreyho Taylora a Shawna Crahana ze stejného interview, kteří chtějí obra z Iowy svorně poslat na delší odpočinek.

Corey Taylor:

"Jsme kapela, která ví, kdy přestat a jak umožnit fanouškům, abychom jim začali chybět. Prostě víme, jak jim na očích nezůstat moc dlouho. Pokud budeme lidi tímhle mlátit po hlavě příliš dlouhou dobu, příště už to nemusí mít stejný efekt."

Nyní v rozhovoru nastává moment, kdy Jim Root ujišťuje, že zatímco ostatní potřebují pauzu, on je připraven pokračovat, ba dokonce přestávku považuje za pouhou ztrátu času. Vše rozčísne až Clown:

"Podívej, brácho. Pro nás jsou přestávky prostě nutnost. Musíme si dávat tyhle pauzy, abychom se uzdravili jak fyzicky, tak i psychicky a duchovně. A pak se začali nudit. A pak, až ta nuda fakt udeří, se těšili na další tvůrčí proces. Dávám všem vědět, že je mi fakt jedno, co budou dělat. Nikoho z nich nebudu chtít na nějakou dobu vidět. Tečka. Nechci být v jejich blízkosti, nechci s nimi mluvit, nechci poslouchat naši muziku, nechci ji ani hrát, nechci se bavit o konceptech, nechci prostě nic z toho. Chci obnovit svou paletu sil přesně tak, jako jsme to dělali v případě minulých desek. Lidi z kapely si budou dělat svoje vedlejší projekty, ať už jde o cokoliv, a pak se zase vrátíme. Jim může klidně celou dobu pracovat, je teď v ráži a my toho můžeme využít. Já mám ale rodinu - 4 děti a manželku -, bylo mi už 46 let a chci si užívat život, své děti a celkově zregenerovat, abych mohl být zase nejlepší."

Nová deska Stone Sour by měla vyjít v roce 2017 a v plánech je pochopitelně i celosvětové turné. Shawn Crahan se mezitím hodlá věnovat kariéře filmového režiséra (jeho filmová prvotina Officer Downe má premiéru v létě). Konkrétní aktivity ostatních členů Slipknot dosud nejsou známy.

2016-02-04 20:48 Corey(8)
Nabírá to docela drajv, hm? Co začínalo zhruba před rokem jako jednorázová skopičina, se pomalu mění v... několikanásobnou skopičinu? Dělat a publikovat tyhle fotosety je prostě zábava, nikoho to nebolí (teda až na zavilé puritány a latentní homosexuály, co při pohledu na odhalené stehýnko chytaj kopřivku), chlapi si přijdou na své, holky sice tolik ne, těm ale musí stačit jejich každodenní přísun sexy momentek Coreyho Taylora na Maggots-Lair Facebooku. Kolem a kolem je to prostě fajn kratochvíle.

Ale k věci: Šestým fotosetem a titulem páté modelky, která kdy - samozřejmě zdarma, v Řecku je krize a nejsou peníze - poskytla své snímky pro potřeby tohoto webu, je uhrančivá kráska Petra, s níž jsme společnej projekt plánovali snad už před půl rokem, jakási vyšší síla ale zřejmě chtěla, aby nám stylově nakopla až ročník 2016. A to teda fakt udělala! Fotky čekujte tady:

Miniaplikace


PŘEDCHOZÍ FOTOSETY:

VERONIKA //// DEVIL ESU //// DANILA //// ZUZKA //// ZUZKA 2
2016-02-04 18:58 Corey(8)
Okej, já vím, jak vypadají, vy víte, jak vypadají, všichni víme, jak vypadají. To ale neznamená, že by se kouzlo odmaskované devítky během let záhadně vytratilo - ba naopak, kdykoliv členové Slipknot povídají o své kapele bez masek, případně ukazují bolestivý proces jejich aplikace na obličej, nabízejí se nám velmi poutavé, až niterně působící výjevy.

Právě tuto část světa Slipknot hodlá zítra prozkoumat nová show Artsnight, kterou vysílá BBC Two a kde se Corey Taylor a Shawn Crahan maličko rozpovídají o fenoménu masek a všem, co k němu patří. Zatím si můžete vychutnat krátké preview:

2016-01-31 13:58 Corey(8)
Tak, nastává čas bilancovat. Bylo to krásné, bylo to povznášející, bylo to jedinečné. A teď je potřeba vybrat absolutní vrchol. Jasně, zvolit pouze jeden song, který by čněl nad zbytkem výborného setlistu, nebude úplná brnkačka, nikdo ale netvrdil, že tyhle ankety máte odklikávat mávnutím kouzelného proutku, takže... takže jedem! Hlasování najdete vlevo dole.

Pojďme si ještě připomenout výsledky poslední ankety, v níž jste měli pojmenovat nejlepší song desky ".5: The Gray Chapter". Celkem došlo 2344 hlasů (krásné číslo!) a z vítězství se celkem dle očekávání raduje "Custer", který nafasoval přes pětikilo vašich volebních preferencí. Medaile pak získaly singly "The Devil In I" a "Killpop", zatímco brambory loupe "AOV".

2016-01-31 11:20 Corey(8)
Videí z Prahy je spousta a každý, kdo ovládá základy práce s počítačem, a dokáže tedy na Youtube do vyhledávače napsat slovo Slipknot, jich už určitě viděl celou řadu. Občas se ale najdou kousky, které potřebují speciální zmínku. Mezi takové patří tradičně i videa týpka s nickem Bahomar, který aktuálně doprovází kapelu na její evropské šňůře a z většiny koncertů pořizuje velmi kvalitní obrazové záznamy. Nejinak tomu bylo i v případě Prahy:

Skeptic:Left Behind:Everything Ends:(sic):A komu to náhodou nestačí, může kouknout na pětikamerový mix The Negative One z Rakouska, kde Slipknot hráli den před Českem:

2016-01-30 13:31 Corey(8)
Corey Taylor si těsně před koncertem Slipknot ve Švédsku udělal čas pro server RockSverige.se, aby krátce popovídal o možnosti sólového alba, své vysněné hudební spolupráci i rychle expandující produkci s názvem Knotfest.

O sólové desce:

"No, nejsem si tím úplně jistý. Na sólovou desku se mě lidi ptají už strašně dlouho. Ale víte, je to docela příjemný problém. Na druhou stranu jsem ale ve dvou fantastických kapelách, takže proč bych vůbec...? Pokud nechci být ten největší chamtivec, nemá teď smysl přidávat cokoliv dalšího. Plně mě uspokojuje muzika, kterou můžu tvořit v mých kapelách. Mám v sobě sólové album? Ano. Ale v nejbližších letech k tomu nejspíš nedojde."

O vysněné hudební spolupráci:

"Napadá mě spousta lidí. Třeba takový Trent Reznor [NINE INCH NAILS] - strašně rád bych něco nahrál s Trentem. A zrovna včera jsem přemýšlel o tom, že pořád nevyšla spolupráce s Eminemem. Rád bych si s ním vyměnil naše věci a využil jeho způsobu skládání, flow a celkově přístupu, který prezentuje. Tohle mě fakt láká. Stane se to někdy? Nejspíš ne. Ale je to můj sen. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl dělat na muzice s Davem Grohlem [NIRVANA, FOO FIGHTERS], takže nikdy nevíte."

O plánech pro zbytek roku:

"Jsme teď na měsíc v Evropě, pak nás čeká pár měsíců pauza, pak pojedeme opět Státy. Možná letos stihneme i Evropu, ale tím si fakt nejsem jistý. Zbytek roku ale v podstatě chceme věnovat Knotfestu - opět jej o něco rozšířit a etablovat v zemích, kde se už v minulosti konal, takže USA, Japonsko, pravděpodobně dojde znovu i na Mexiko. A pak se jej samozřejmě snažíme dostat i do nových destinací a zemí, kde ale chceme respektovat tamní festivalovou scénu, takže jsme opatrní. Pokud to vyjde, během měsíce bychom chtěli oznámit více informací."

2016-01-29 18:20 Corey(8)
Český koncert je český koncert, ve světě Slipknot se toho ale děje samozřejmě mnohem víc, takže popojedem.

".5: The Gray Chapter" obdrželo před pár dny v Rakousku další významné ocenění, když jej tamní federace hudebního průmyslu ocenila zlatou deskou, a to za prodeje přesahující hranici 7.500 kusů!

Na podobnou metu mají Slipknot našlápnuto i doma za oceánem, kde jejich poslední deska aktuálně útočí na metu 400.000 prodaných kusů, přičemž k zisku zlata potřebuje kapela z Iowy přisypat minimálně ještě další kilo.

Jelikož se Jay Weinberg přímo podílel na nahrávání nové desky, z vavřínů se nyní může radovat i on:

2016-01-29 09:02 Corey(8)
Bizár, bizár a ještě jednou bizár. Víte, jak vypadá opravdový bizár? Představte si princátko Miroslava Šimůnka, co měl kdysi Z pekla štěstí, kterak uvádí reportáž o Slipknot v bulvárním výplachu TOP STAR na TV Prima. Jo, to je fakt korunovanej bizár. Jenže to je vlastně docela v pohodě a dostaneme i pár dosud neviděných záběrů ze zákulisí koncertu. Takže? Takže super! Celé vydání pořadu najdete zde, reportáž Slipknot pak začíná v čase 12:22.

P.S.: A kdyby vás to zajímalo, i Corey Taylor kouká na Primu! Hahah!

<< < | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]