Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-12-24 15:24 Corey(8)
Nechme stranou rozjuchaná vánoční přáníčka a pojďme se věnovat skutečně důležitým otázkám dnešní společnosti. Jednou takovou je bezesporu i poněkud problematický vztah Coreyho Taylora s Justinem Bieberem, který po letech uznání přešel do své zatím nejstinnější fáze. Více už Corey v aktuálním rozhovoru pro Rolling Stone:

"Měl jsem ho rád, dokud se z něj nestala zasraná karikatura a rozmazlený spratek. Jediný pop, který v tuhle chvíli poslouchám, jsou věci, co mi doma pouští moje děti. Takže jsem si doma letos užíval třeba Babymetal a pak taky 5 Seconds of Summer, které jsem nedávno potkal a jsou to fakt velcí fanoušci Slipknot, což mě docela překvapilo. Navíc jsou ti kluci úplně v pohodě. Neznám názvy jejich songů, ale už jsem je slyšel. Jinak jsem ale v popu naprosto mimo, protože to prostě zní všechno úplně stejně. Stejná stavba, stejně bizarní refrény, případně stejný hip-hopový beat, který muselo v jedné místnosti vymýšlet asi 20 lidí. Už mě to nudí."2015-12-24 13:05 Corey(8)
Dva měsíce jsme čelili mediální masáži, aby bylo za 72 hodin, z nichž jsme už nějakých 13 ukrojili, všechno fuč. Docela paradox, co? Ale nebudeme se rmoutit, ne dnes a ne o Vánocích. Ty prožijte dle vlastního rozmyslu a přesvědčení - v kostele, u pohádek, vylití pod stolem nebo v naprosté ignoraci - hlavně ale takovým způsobem, aby na vás nešly splíny a měli jste kolem sebe klid a pohodu. A pokud náhodou potřebujete k dosažení duševní rovnováhy svůj denní přísun informací ze světa Slipknot, vězte, že Maggots-Lair frčí nonstop a na svátky rozhodně nebere ohled.


- Veselé Vánoce!


2015-12-23 20:33 Corey(8)
V USA se aktuálně řeší jenom dvě věci: Star Wars a prezidentské volby v příštím roce. To první budí převážně nadšení a doslova extatické výstřiky, to druhé... už méně. Corey Taylor v rozhovoru s magazínem Rolling Stone přiznal, že kandidaturu a rostoucí oblibu Donalda Trumpa dokonce považuje za jednu z nejhorších událostí v tomto roce:

"Myslím, že mluvím za většinu, když řeknu, že mi vadí Trumpova kandidatura na prezidenta. Pamatuju si, když to zkoušel David Duke (bývalý člen Ku-klux-klanu pozn. korej), přičemž lidi se mu totálně vysmáli. Byl to vtip. Říkali mu: 'Jak si vůbec můžeš myslet, že máš nějakou šanci?'. A teď tu máme Trumpa, kterého lidi berou vážně jenom proto, že je to zasranej populista. Jenom tohle a pak taky fakt, že je dokonce úspěšný u konzervativního křídla Ameriky, mě skutečně děsí. Republikáni se ho musejí zbavit, jinak budou k smíchu celému světu."

Zároveň prozradil, kdo dostane během samotné volby jeho podporu:

"Bernie Sanders mě zajímá. Všechno okolo Hillary vypadá jako jednoduchej kalkul a plán. Neznám ji osobně, ale působí jako prefabrikát. Bernie Sanders je prostě svůj a to je kurevsky osvěžující. Pokud dojde k debatě mezi Sandersem a Trumpem, Bernie ho rozcupuje. Doslova rozcupuje. Tahle země se pomalu rozpadá a my nepotřebujeme někoho, kdo to bude podporovat."

2015-12-23 15:07 Corey(8)
Ukaž mi svůj Twitter a já ti řeknu, jakým jsi člověkem. Tak takhle to na světě naštěstí nefunguje. Vaše zájmy o vás ale prozradí mnohém více, než si možná sami myslíte, a nejinak je tomu i u Coreyho Taylora, jehož Twitter ukrývá spoustu zajímavých položek ke zkoumání. Tak si je pojďme maličko přiblížit!


Wrestling

Corey je masivním fanouškem wrestlingu a na Twitteru sleduje desítky účtů největších hvězd tohoto byznysu, jako jsou Stone Cold Steve Austin, The Rock, Daniel Bryan, Mike Foley, Sting nebo Paige. Na Twitteru se zrodila také Coreyho nedávná rozmíška s NXT wrestlerem Baronem Corbinem, jež vyústila až v tuhle fackovačku.


Rap

Corey se nikdy netajil svou láskou k průkopníkům zámořského hip-hopu a první deska Slipknot je toho důkazem. Mezi rappery, které Corey na Twitteru sleduje, jsou lidi jako Busta Rhymes, Eminem nebo Ice-T. S Eminemem by Corey v budoucnu rád nahrál společný song.

Melissa Joan Hart

Když se řekne Melissa Joan Hart, nejspíš se vám nic nevybaví. Pokud jste ale někdy viděli TV seriál Sabrina - mladá čarodějnice, určitě už víte, odkud vítr vane. Proč tuhle kdysi slavnou herečku sleduje Corey, Dave Mustaine z Megadeth nebo Lajon Witherspoon ze Sevendust, nevím. Metalisti asi rádi čarodějky.

Nietzsche

Pokud nejste naprostí burani, asi víte, že Friedrich Nietzsche byl ten věčně nerudný německý pán, kterého malinko dezinterpretoval Adolf Hitler. Jeden z největších filozofů všech dob je stěžejní inspirací Coreyho tvorby (nejen) ve Slipknot - ať už jde o koncept odmítnutí Boha či koncentrovaný nihilismus, jež jasně prosvítá - zejména na starších deskách - jinak těžko uchopitelnými metaforami.

P.S.: Nietzsche už Twitter bohužel nestihl, a tak Corey sleduje alespoň stránku s jeho citáty.


Corey Taylor

Corey Taylor sleduje všechny své jmenovce. Pokud se tedy jmenujete Corey Taylor (čááu, já jsem Corey Taylor z Ostravy, moje máma se jmenuje Božena Taylor a otec Chrudoš Taylor), rychle upalujte na Twitter, protože si vás tam zpěvák Slipknot s velkou pravděpodobností odchytí. Corey takhle například začal stalkovat americkou rádiovou moderátorku Corey Taylor, s níž letos dělal i pár rozhovorů.

Monty Python

Bylo by minimálně zvláštní, kdyby neměl samozvaný Brit v těle Američana rád legendární Monty Pythony. Komediální skeče téhle skupinky patří mezi zlaté dědictví západní popkultury a Corey na Twitteru sleduje jak oficiální účet Monty Python, tak samotné aktéry Johna Cleese a Erica Idleho.

Pink

Když na to přijde, Corey Taylor si s radostí ujíždí i na popu, ačkoliv nedávno prohlásil, že jej moderní popová muzika uráží. Zjevně to ale neplatí pro všechny, jelikož Corey na Twitteru sleduje například zpěvačku Pink nebo zpěváka Eda Sheerana. Pink je rebelka a Sheeran mečí jako koza. To je tak všechno.


The Walking Dead

Oficiální profil seriálu, stránky hlavní hvězdy Normana Reeduse i všemožné fanstránky s tunou zákulisního infa - Corey je na Twitteru obklopen kompletním vesmírem superoblíbeného seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). Jelikož je Corey největším konzumentem čehokoliv s hororovou tématikou minimálně v naší galaxii, není to asi úplně s podivem.

Fanoušci Slipknot a Stone Sour

Corey na Twitteru sleduje půl druhého tisíce lidí a zdaleka ne všichni patří do okruhu celebrit. Naopak, Corey dohlíží na aktivitu stovek "obyčejných" fanoušků obou jeho kapel. Pokud byl pro vás tedy až do této chvíle svět Twitteru neprobádaným místem, zkuste svůj postoj přehodnotit. Už jenom kvůli šanci navázat kontakt se svým idolem to za to stojí!
2015-12-22 19:36 Corey(8)
Honza: Čau Zuzko, ti prasáci na Maggots-Lair chtěj pořád odvážnější fotky. Já už fakt nevím.
Zuzka: A co mám asi dělat? Mám jedno Slipknot tričko, nic jinýho si mi nechtěl proplatit.
Honza: Tak se zkus fotit bez toho trička!
Zuzka: A kde tam pak jako budou Slipknot?
Honza: Budeš je na sebe muset nějak... načmárat!?
Zuzka: Jdi do prdele.

Jak můžete vidět, i přes prvotní záseky v tvůrčím dialogu jsme nakonec se Zuzkou opět našli společnou řeč, a níže tak můžete klikat na zbrusu nový fotoset, tentokrát prezentující kombinaci něžných půvabů a dravé animálnosti českých fanynek Slipknot. Ach, to jsem napsal moc hezky.

Autorem snímků je talentovaný Lukáš Ferko, kterému byste měli hodit lajk, pokud rádi koukáte na spoře oděné slečny. Navíc za to nic nechtěl, takže je to evidentně moc hodnej člověk. Nebo už jsou na cestě gorily, co mi prostřílej čéšky. Uvidíme.

Miniaplikace


PŘEDCHOZÍ FOTOSETY:

VERONIKA ///// DEVIL ESU ///// DANILA ///// ZUZKA
2015-12-22 15:15 Corey(8)
Hmm, nevím, o kolik jsem prosral původní termín vyhlášení soutěže tentokrát, na svou obhajobu však musím konstatovat, že jsem v posledních dnech opravdu tvrdě pracoval, a neměl tedy příliš času vynášet Ortely. Teď ten čas mám, takže jdeme na to:


1. místo - poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží Slipknot u Metalshop.cz

Výherce: Bronislav Ryba
Počet hlasů: 7492. místo - poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup zboží Slipknot u Metalshop.cz

Výherce: Evženie Nováková
Počet hlasů: 6713. místo - poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup zboží Slipknot u Metalshop.cz

Výherce: Jakub Karl
Počet hlasů: 240Druhá část soutěže se nesla v duchu otázky "Kdy přesně se na Maggots-Lair poprvé objevila novinka o koncertu Slipknot v Praze?". Správná odpověď zněla 2015-10-03 23:37 a trefili to snad úplně všichni. Slevu 1000 Kč od Metalshopu nakonec dostal:

Radek Samec


Gratuláž všem winnerům!
2015-12-15 16:45 Corey(8)
Není to tak dávno, co jsme tady oficiálně prohlásili Jaye Weinberga nejlepším metalovým bubeníkem světa, a hned je tady další, neméně pošukaná anketa, která tentokrát cílí na kytaristy. Jestli to v redakci časáku Total Guitar řadili podle matematicko-fyzikálních tabulek, nebo si na pomoc zavolali všemocnou Alenku Pastelku, fakt nevím, pro Slipknot jsou konečné výsledky každopádně dost pozitivní:

10. Kerry King/Gary Holt (Slayer)
9. Alexi Laiho (Children Of Bodom)
8. Josh Middleton/Alex Bailey (Sylosis)
7. Kirk Hammett/James Hetfield (Metallica)
6. James 'Munky' Shaffer/Brian 'Head' Welch (Korn)
5. Dave Murray/Adrian Smith/Janick Gers (Iron Maiden)
4. Jim Root/Mick Thomson (Slipknot)
3. Andy James
2. Nameless Ghouls (Ghost)
1. Kiko Loureiro/Dave Mustaine (Megadeth)

2015-12-12 12:34 Corey(8)
Ok, takže jsme teď oficiálně ve dvou třetinách předělávkového eposu, který by Stone Sour měli doklepnout někdy v prvním kvartálu příštího roku, a ač mě to tíží u srdéčka, musím zase zopakovat, že svůj cejch zbytečnosti tenhle projekt nesejmul ani tentokrát. Někdy to šlape líp (Seasons In The Abyss), někdy to šlape hůř (Too Fast For Love) a někdy máte chuť propadnout v usedavý pláč (Sailin' On). Nebudu ale už zbytečně kafrat a nechám vás, ať si obrázek uděláte sami. Tady je komplet EP "Straight Outta Burbank":


<< < | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]