Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-01-19 19:10 Corey(8)
Ve vztahu Coreyho Taylora a cen Grammy panuje zvláštní paradox. Čím ostřeji totiž zpěvák Slipknot slavná hudební ocenění napadá, tím vyšší počet nominací jeho kapela obvykle získá. Letos to jsou konkrétně dvě, což je v letité historii devítky vůbec poprvé. Ani tento projev dobré vůle akademiků však Coreyho zjevně neobměkčil. Ceremoniál opět sepsul v rozhovoru pro finské Radio Rock:

"Neznamená to pro mě ani hovno. Jsem upřímný. Vím, že hodně lidí to bere vážně, ale já jim říkám... vždyť kolikrát jsme už byli nominovaní... už asi desetkrát. Vyhráli jsme jednou. Super. Je to prachsprostá soutěž popularity. Nic víc. Kdyby tomu tak nebylo, dostaly by se tam i další metalové kapely - teď nemyslím jenom nás -, a to do důležitých kategorií jako "Album roku" a podobně. Je to prostě soutěž popularity a na tyhle sračky já prostě nemám čas.

Připadá mi, že spousta lidí žije a dýchá jenom proto, aby mohli dostat tuhle malou sošku. Proč? Aby mohla ležet na poličce a chytat prach? Skutečnou reflexí vaší kariéry jsou live shows. Když vyjdete na pódium a vidíte davy fanoušků, jak se z vás můžou zbláznit, o tom to prostě je. Takže si můžete vzít všechny vaše sošky, je mi to fuk. Je super vyhrát, ale rozhodně se nepůjdu zabít, pokud to pro nás nedopadne."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]