Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-03-26 22:15 Corey(8)
Legendární britský magazín Metal Hammer bude v červnu rozdávat svá prestižní ocenění, tentokrát díky dvěma generálním partnerům naprosto úchylně pojmenovaná Orange Amplification Presents the Metal Hammer Golden Gods In Association with World Of Warships Awards, a Slipknot ani letos nechybí mezi nominovanými. Pro devítku můžete konkrétně hlasovat v kategorii Nejlepší kapela, kde jim sekundují následující jména:

- Machine Head
- Nightwish
- Mastodon
- Scorpions

Pozvěte tedy širší příbuzenstvo, zdarma se zaregistrujte a hlasujte zde! Pokud budete hodně aktivní, získáte navíc možnost vyhrát volňásky na samotné předávání cen v Londýně.

2015-03-26 20:05 Corey(8)
Asi znáte ten pocit, když hledíte na něco tak úžasného, až se tomu musíte začít smát. Příkladem takové situace je nepochybně i sestava hudební extravaganzy s názvem Rock In Rio, která proběhne koncem září tohoto roku v brazilském Rio de Janeiru. Rozpažený Kristus a desetitisíce dalších návštěvníků dostanou výživnou nadílku v podobě následujícího menu:


Festival Rock In Rio trvá, jako každý rok, po dobu celého týdne, a pokud koukáte na seznam headlinerů z opačné stránky, naskytne se vám mnohem bizarnější pohled:

2015-03-22 18:46 Corey(8)
Proč své interview opatřovat titulky, když můžete původní zvukovou stopu zadupat do země otravným francouzským voiceoverem, který rozhovor dokonale znechutí (skoro) celému zbytku světa? Nic proti francouzštině, jde o jazyk, jímž můžete nadávat a zní to, jako byste si zadek vytírali hedvábím, pořád bychom ale raději slyšeli takřka půlhodinové povídání Coreyho Taylora a Jima Roota pro pořad Metal XS v jeho originálním znění. Nu nic, streamujte zde:

2015-03-21 19:30 Corey(8)
Jak víte, BBC nedávno natočila a odvysílala povedený dokument Slipknot: Hellbound, který se vydal do zákulisí zatím posledního turné kapely po Britských ostrovech. Ne každý ale zaregistroval, že na BBC Radiu 1 nyní můžete streamovat také prodlouženou audioverzi, jejíž stopáž překračuje hranici jedné hodiny. Shawn Crahan se v rámci tohoto "režisérského sestřihu" rozpovídal například o budoucnosti Slipknot:

"Pořád se snažím přijít na to, jak nás udělat nesmrtelnými - něco jako Van Gogh a jeho obrazy. Asi se nedočkám toho, že by někdo vzal mé obaly našich cédéček a umístil je třeba do Louvru. Pokud to ale udržíme v chodu, udržíme filozofii a kulturu při životě, pak nás může čekat věčná budoucnost.

Nebuďte překvapení, pokud Slipknot jednou budou vystupovat bez jediného z původní devítky. Všechno to budou nováčci. Mně bude 80 a celá Slipknot věc bude naživu. Vždyť už teď máme dva nové členy. Nikdy nevíte. Možná to místo mě vezme můj syn."

Není to zdaleka poprvé, co si Clown pohrává s myšlenkou, že funkci duchovního lídra kapely a vrchního konceptualisty, jak sám sebe Shawn nazývá, jednou převezme jeho syn Gage.

2015-03-21 16:16 Corey(8)
Pokud jste snad živili poslední zbytky naděje na neočekávaný comeback Jima Roota do Stone Sour, můžete tyto představy nyní s klidným svědomím pustit k ledu. Stone Sour totiž skrze jednu z odpovědí na svém oficiálním Facebooku potvrdili, že kytarista Christian Martucci, který Roota poprvé nahradil během loňské koncertní šňůry po Spojených státech, je plnohodnotným členem kapely. Christian s kapelou nahrál také cover EP "Meanwhile In Burbank…" a figuruje i na promo fotkách k tomuto počinu.


2015-03-21 14:58 Corey(8)
Bratři Thomsonovi na sebe vytasili kudly a teď se budou potýkat s následky. Podle informací listu The Des Moines Register byli oba účastníci konfliktu obviněni z přečinu výtržnictví, za což jim dle platných zákonů státu Iowa hrozí třicetidenní pobyt za mřížemi, pokuta 65 až 625 dolarů nebo oboje. Zatímco pro Micka půjde o první kriminální záznam, jeho bratr byl v roce 2012 zatčen pro veřejnou intoxikaci (což zní jako chemický terorismus, ale pravděpodobně se jenom ožral v parku). I k těmto skutečnostem bude komise při vynášení rozsudku jistě přihlížet.

2015-03-19 20:40 Corey(8)
A samozřejmě se najdou remcalové, kteří budou tvrdit, že to rozhodně měli udělat, páč od té doby nejde o opravdové Slipknot, ale převlečené illumináty, jejichž jediným úkolem je prznit hudební odkaz frenetické devítky šílenců z roku 1999 popovými experimenty typu "Snuff", "Killpop", "Vermilion" nebo "Goodbye". Pak popadnou do ruky vidle, pustí si Sabatony a hrdě vás nechají napospas této hloupé hudební evoluci, o níž se Slipknot už 15 let pokoušejí.

Ale zpátky k naší novince. Corey Taylor povídal pro BBC Radio 1 o tom, jak všechno málem skončilo po masivním úspěchu první desky:

"Kdysi jsme byli strašní kreténi. (smích) Vážně jsme se třeba bavili o tom, že skončíme hned po první desce, protože jsme netušili, jak dále pokračovat. Nevěděli jsme, jestli to může být vůbec ještě lepší, protože jsme zrovna dostali platinovou desku. Naprosto nikdo nečekal, že by taková kapela mohla něčeho takového dosáhnout. Pak přišla druhá platina a už ani nevím, kolik kusů té desky se vlastně prodalo. Ale vážně jsme se bavili ve stylu: 'Pojďme to rozpustit - jako Sex Pistols! Srát na všechny!'. Nikdy by mě před těmi lety nenapadlo, že to budeme pořád dělat na takové úrovni. Od začátku jsme doufali, že pokud budeme mít opravdové štěstí, prodáme tak 200.000 kusů desky a odjedeme tolik koncertů, kolik to půjde. Pak nám to ale celé explodovalo do xichtu. V dobrém slova smyslu."

2015-03-16 20:49 Corey(8)
Rodina je víc než přátelství, krev není voda a zatímco hovno je hnědé, kukuřice je žlutá. Touto vznešenou analogií chci prostě naznačit, že ač mohou rodinné půtky občas eskalovat do krajně nepřiměřených končin, vždy je fajn, když se sourozenci snaží své problémy vyřešit. Ať se vám to totiž líbí, nebo ne, na světě nakonec nemáte nikoho podobně blízkého. Ach, to jsem napsal moc hezky.

I proto fanoušky Slipknot zahřeje u srdíčka, že Mick se svým bratrem hodili všechny nože i neshody za hlavu a hodlají na celý incident z minulého týdne zapomenout. Alespoň to vyplývá z následujících slov Mickovy manželky Stacy, která je zveřejnila (a o pár hodin později smazala) na svém Instagramu:


"Máme nesmírnou radost z toho, kolik lidí po celém světě má o Micka obavy. Je skvělé vidět, že máte zájem. Děkuji za vaše vlídná slova. Mick je a byl v pořádku. Média celou věc NECHUTNĚ nafoukla a můžu vás ujistit, že to nebylo zdaleka tak dramatické, jak to mohlo vypadat. Mick má se svým bratrem dobrý vztah.

...

Nemusím se nikomu zpovídat, protože do toho nikomu nic není, ale řeknu to ještě jednou a naposledy. Můj manžel je v pořádku a odehraje koncerty. Turné proběhne tak, jak je naplánováno. Se svým bratrem nemá problém. Rodina je rodina. Držíte pohromadě. Pojďme za tím udělat čáru a žijme spokojený život."


<< < | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]