Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-03-19 20:40 Corey(8)
A samozřejmě se najdou remcalové, kteří budou tvrdit, že to rozhodně měli udělat, páč od té doby nejde o opravdové Slipknot, ale převlečené illumináty, jejichž jediným úkolem je prznit hudební odkaz frenetické devítky šílenců z roku 1999 popovými experimenty typu "Snuff", "Killpop", "Vermilion" nebo "Goodbye". Pak popadnou do ruky vidle, pustí si Sabatony a hrdě vás nechají napospas této hloupé hudební evoluci, o níž se Slipknot už 15 let pokoušejí.

Ale zpátky k naší novince. Corey Taylor povídal pro BBC Radio 1 o tom, jak všechno málem skončilo po masivním úspěchu první desky:

"Kdysi jsme byli strašní kreténi. (smích) Vážně jsme se třeba bavili o tom, že skončíme hned po první desce, protože jsme netušili, jak dále pokračovat. Nevěděli jsme, jestli to může být vůbec ještě lepší, protože jsme zrovna dostali platinovou desku. Naprosto nikdo nečekal, že by taková kapela mohla něčeho takového dosáhnout. Pak přišla druhá platina a už ani nevím, kolik kusů té desky se vlastně prodalo. Ale vážně jsme se bavili ve stylu: 'Pojďme to rozpustit - jako Sex Pistols! Srát na všechny!'. Nikdy by mě před těmi lety nenapadlo, že to budeme pořád dělat na takové úrovni. Od začátku jsme doufali, že pokud budeme mít opravdové štěstí, prodáme tak 200.000 kusů desky a odjedeme tolik koncertů, kolik to půjde. Pak nám to ale celé explodovalo do xichtu. V dobrém slova smyslu."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]