Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-04-13 18:15 Corey(8)
Jako jo, dravost coveru neschází, má to svůj xicht a Corey by odzpíval se ctí i jízdní řád, nemůžu si ale odpustit malý šťouchanec: Stone Sour měli být v procesu dramaturgie svých předělávek rozhodně odvážnější, přijít s něčím svěžím, překvapivým a hranice stylů bořícím. Místo toho před sebou máme miliontou variaci na "Creeping Death" - skladbu, kterou po garážích hraje každá druhá začínající kapela.

Ale nebudu za kazišuka. Jako řemeslně bezchybná pocta učitelům moc fajn.

2015-04-11 17:36 Corey(8)
Je to vlastně jenom další ptákovina, která má za úkol udržet novinkový rytmus stránek v nelehkých dobách, kdy se Slipknot povalují doma a vysávají svá napěchovaná konta. Ale pojďme k věci.

Před pár dny jsem na Facebooku zveřejnil níže přiložený obrázek a s ním i prosté zadání: Napište mi do komentářů, kdo se na jednotlivých fotkách nachází a jaký mají tyto celebrity vztah k maskované devítce. Většina znala jednu nebo dvě tváře, pár lidí nevědělo ani hovno a takřka nikdo (slovy nula) mi nedal definitivní a úplnou odpověď.

Naštěstí je tady Maggots-Lair, jakožto skvělý tahák u zkoušky z dospělosti:


1. Marlon Brando - Pokud jste nepoznali ikonický snímek z filmu Kmotr a herce Marlona Branda, respektive netušíte, v jakém kontextu tento pán ve světě Slipknot figuruje, asi byste měli svou červí registračku okamžitě spláchnout do záchodu. Nebo minimálně začít pořádně naslouchat textům Slipknot - jméno Branda je totiž obsaženo ve slavné pasáži "You can't see California without Marlon Brando's eyes" songu "Eyeless". Pokud za touto větičkou dodnes hledáte nějaké vzletné poselství, jste mimo. Jde o slova jednoho bezdomovce, který je na ulici pokřikoval, když šli Slipknot podepisovat svůj první albový kontrakt.

2. Conan O'Brien - Tady je toho trochu víc, čímž se správná odpověď stává paradoxně jednodušší. Conan O'Brien je vůbec první známou televizní persónou, která dala Slipknot příležitost vystoupit v jeho late night show (bylo to v roce 2000). Slipknot poté zahráli u Conana ještě dvakrát, a to v roce 2001, kdy představili světu "The Heretic Anthem", a pak o čtyři roky později s "Before I Forget". A aby těch pojítek nebylo málo, zmínku zasluhuje také Max Weinberg (ano, je to otec Jaye), který je dlouholetým bubeníkem O'Brienova doprovodného souboru muzikantů.


Slipknot-Wait And Bleed (Conan O' Brien Show)

http://www.facebook.com/SlipknotTurkiye

Posted by Slipknot Türkiye on 21. leden 2010


3. Malcolm McDowell - Vy neznáze Mechanický pomeranč? Pravda, když hrál Malcolm McDowell postavu Alexe DeLargeho, nebylo mu ani třicet, a tak byla identifikace staříka v klipu "Snuff", který přihlíží transgenderovému přerodu Coreyho Taylora, pro některé možná trochu obtížnější. Když jsme mimochodem u těch herců ve videu "Snuff", menší roličku dostala také Ashley Laurence, tedy Kirsty z pekelné hororové série Hellraiser. Oba podle Shawna Crahana přistupovali k natáčení jako maximální profíci a velmi se zajímali o výsledný produkt.

4. The Game - Tohle už byla meta pro poněkud ostřílenější fanoušky devítky. Americký rapper The Game je docela drsnej gangsta, který musel ale v létě roku 2008 ohnout záda a poddat se nátlaku maskáčů z Iowy, když s nimi prohrál dostihy o 1. místo na prodejním žebříčku Billboard 200. Závod to byl však nesmírně těsný a oficiální stránky Billboardu v prvních chvílích dokonce informovaly o vítězství rappera, který měl prvenství uzmout o pouhých 13 hlasů (byl by to nejtěsnější rozdíl v historii Billboardu). Do hry se však vložilo vydavatelství Roadrunner Records a po několikahodinových přepočtech bylo zlato připsáno Slipknot, jež černošskou hvězdu předběhli o 1.134 jednotek.


Tak co? Dozvěděli jste se něco nového? Zvládli byste nyní červí maturitu? Dejte vědět, jestli máte o podobná informační okénka zájem i v budoucnu!

2015-04-11 14:39 Corey(8)
Co si budeme povídat, byla to teda solidní žumpa. Pro pár zpropadených krejcarů jste neváhali mlátit do klávesnice, vymýšlet na konto ostatních soutěžících bizarní teorie a vůbec se v některých případech chovat tak trochu jako chátra z Novinek.cz, kde může být i Lojzík z páté třídy velkým mačem a ta ušmudlaná nemluvka od vedle královnou všech diskuzí v přilehlém vesmíru. Škoda.

Fotek na druhou stranu nepřišlo málo, jejich kvalita byla mnohdy opravdu lahodná a počet hlasů šel do tisíců. Řekněme tedy, že úspěšnost 36. soutěže hodnotím zhruba 50-50.


1. místo - poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup libovolných triček u Metalshop.cz

Výherce: RaStr.94@seznam.cz2. místo - poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup trička Slipknot u Metalshop.cz

Výherce: evzuu@email.cz3. místo - poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup trička Slipknot u Metalshop.cz

Výherce: kacnis@seznam.czSpeciální ocenění za nejlepší fotku - poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup trička Slipknot u Metalshop.cz

Výherce: honza.morbacher@email.czVšechny soutěžní fotky v plném rozlišení najdete zde. Výherce kontaktuju v nadcházejících dnech na uvedenou e-mailovou adresu. Gratuláž!
2015-04-08 21:02 Corey(8)
43
Letí to. Je to strašlivé klišé, ale opravdu nevím, jak jinak vhodně okomentovat fakt, že nás za měsíc čeká uzavření první pětiletky bez všemi milovaného baskytaristy Slipknot. A že je to dnes přesně 43 let, co Paul Dedrick Gray v Kalifornii poprvé spatřil světlo světa. Paul Slipknot miloval, byl bez nadsázky jejich lepidlem a svým pozitivním přístupem držel kapelu pohromadě i v dobách, kdy stála na pokraji sebedestrukce. Není podle mě náhodou, že pětiletka po jeho smrti přinesla hned dvě fatální změny, z nichž jedna nenávratně vydědila Joeyho Jordisona a druhá přinesla naprostou záhubu defacto celým Stone Sour (alespoň v očích fanoušků devítky).

Co tím chci říct? Snad bych jenom rád demonstroval, jak moc jsou výroky jednotlivých členů Slipknot na adresu Paula Graye pravdivé. V kapele můžete mít šoumeny, rozené hvězdy a profi zvlhčovače dámského textilu. Pokud vám ale chybí opravdový motor, ten tichý hrdina vzadu, který je ve zkušebně vždy jako první a odchází z ní jako poslední, postihne vás rychlý konec.

Naštěstí to zatím není příklad Slipknot, kterým se během posledního roku daří náramně, vydali fenomenální desku a ničí pódia napříč zeměkoulí. Jenže... všechno je najednou strašně pomíjivé a - ať si to chceme přiznat, nebo ne - kapela je nyní zranitelnější než kdykoliv předtím. A pokud nám posledních pár let něco jasně ukázalo, je to bohužel skutečnost, že stačí jeden den či špatná zpráva a z nadšení okolo velkých úspěchů naší srdcové kapely jsou jenom mračna nejasností a bezradné otázky.

Za dob Paula, milé děti, za dob Paula tady pro nás byla jenom jistota a radost.

2015-04-05 15:47 Corey(8)
Stačí zarolovat myšítkem o pár centimetrů níž a podívat se na výsledky ankety: "Custer" je neoddiskutovatelným králem páté řadové desky Slipknot, a spousta fanoušků kapely proto netrpělivě vyhlíží jakékoliv info o budoucím videoklipu.

Dočkáme se!

Zatím sice není úplně jasné, kdy na "Custer" přijde řada, Corey a Shawn v rozhovoru na letošním Soundwave nicméně potvrdili, že tento hřmotný vál půjde ven i jako singl.


"Pracujeme teď hned na několika věcech. Album je samozřejmě stále velmi mladé, takže máme vytipovaných několik songů, které chceme vydat jako singly. Rozhodně se můžete těšit na nové videoklipy. Jedním z nich bude časem určitě i "Custer", a tím nemyslím jenom live video, ale oficiální klip, na kterém Clown pracuje. Během koncertování se ale podobné věci nerealizují jednoduše."


2015-04-05 13:03 Corey(8)
Nebývá zvykem, aby nejzářivější hollywoodské hvězdy během propagace svých aktuálních snímků zmiňovaly Slipknot. Tom Hardy je ale bombarďák každým coulem, a proto vzal reklamní kampaň k letnímu blockbusteru Mad Max: Fury Road, kde ztvárňuje titulní roli Šíleného Maxe, za ten správný konec. Hardy na adresu frenetické šílenosti, která producenty stála 150 milionů dolarů, prohlásil:

"Natáčeli jsme to uprostřed ničeho. Byli jsme tak daleko mimo studiový systém, že Warner Bros vůbec netušili, co se na place vlastně děje. Dostat komplikovanou techniku na místo natáčení bylo nesmírně složité. Polovina vozidel nám zapadla do písku a museli jsme je vyhrabat. Byl tam jenom náš natáčecí štáb a okolo x-milionů čtverečních kilometrů pouště. Vypadali jsme jako parta šílenců v kůži, jako byste pořádali divnou S&M párty nebo sraz Hell’s Angels. Jako když Cirque du Soleil potká zk*rvené Slipknot."

Hardy se proslavil v roce 2012, kdy zatopil samotnému Batmanovi coby maskovaný hromotluk Bane ve filmu Temný rytíř povstal. Svět Slipknot mu tak jistě není cizí.


Mad Max: Fury Road trailer:
Hardy jako maskovaná hora svalů Bane v posledním Batmanovi:

2015-04-03 00:15 Corey(8)
Metal Hammer není na prvním místě v tabulce, on si kope svou vlastní ligu. Zatímco jiné metalové časáky tak spoléhají na práci pochybně placených grafiků, kteří své obálky odevzdávají v potu tváře sotva pár hodin před uzávěrkou (pár jich znám, žádný med), Kladivo se nežinýruje posadit do jedné místnosti renomovaného komixového kreslíře a ještě o poznání slavnější rockovou hvězdu, aby mu během společné seance vymysleli jaksepatří stylový facelift pro aktuální číslo. Nečekejte, kupujte!

2015-03-30 17:44 Corey(8)
Slipknot nebyli v Metal Hammeru něco málo přes půl roku, a tak redakce největšího metalového časáku na světě usoudila, že je pravý čas na nápravu a... a z fleku najala autora vizuální stránky komixu Živí mrtví Charlieho Adlarda, který pro nové číslo nakreslil unikátní třídílnou obálku s kompletním osazenstvem devítky! Nový Metal Hammer vychází zítra a objednat si jej z Británie můžete asi za 2 kilíčka. Pokud neumíte anglicky nebo jste prostě socky, až mi můj výtisk dorazí domů, přeložím nejpikantnější části tematického článku o Slipknot a pověsím je tady do novinek.

<< < | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]