Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-03-01 21:18 Corey(8)
Pátá řadová deska maskované enigmy je v podstatě zhudebněným pomníkem Paula Graye, a tak asi nikoho nepřekvapí, že refrén "Skeptic" nebo píseň "Goodbye" jsou přímou referencí života a předčasného skonu baskytaristy Slipknot. Těch ohlédnutí do minulosti ale mohlo ".5: The Gray Chapter" potkat daleko více. Alespoň to vyplývá z následujících slov Jima Roota, který v rozhovoru pro Eldoradio odhalil identitu dosud neslyšené písně na téma Paul Gray:

"Je to asi poprvé, co o tom mluvím, ale ve studiu jsme napsali song "Without The Gray". Nejdřív se to tak nejmenovalo, protože jsme měli pouze mé aranže, ale pak k tomu Corey dodal svůj text. Následně došlo k velmi dlouhé debatě s naším producentem o tom, jestli tu píseň pošleme na album. Celá kapela vlastně tu skladbu chtěla na desce mít, ale z nějakého důvodu jsme tehdy poslechli Fidelmana, což zpětně hodnotíme - nebo alespoň já to tak hodnotím - jako docela velkou chybu. A protože se nedostala na desku, nemá nyní smysl, abychom se ji snažili procpat na další album.

Corey není úplně klasický rockový textař. Je hodně lyrický a většinu věcí píše v metaforách. Proto si z jeho textů můžete tolik vzít a tolik toho aplikovat na svůj život. Jenže v případě "Without The Gray" udělal výjimku a byl hodně konkrétní. Když jsem ho to poprvé slyšel zpívat, sebralo mě to a musel jsem opustit místnost. Fidelman nám potom říkal, že lidi, kteří nejsou blízko naší situaci, nepochopí, k čemu se natolik specifický a konkrétní text vztahuje, ale my jsme mu na to řekli, že v tom případě nezná nás ani naše fanoušky, protože ti doslova žijí vším, co se okolo nás děje. Lidi by to oslovilo, i když to není žádná metafora. Na druhou stranu možná Corey mohl k celé věci přistoupit o něco méně otevřeně, což je ale čistě jeho věc. Bavil jsem se teď s Clownem o tom, že bychom "Without The Gray" mohli vydat třeba ke dni Paulových narozenin, což by bylo něco skutečně výjimečného."

2015-02-26 21:45 Corey(8)
Ne, zrak vás zatím nešálí. Corey Taylor aspiruje na zlatou medaili ve všech myslitelných odvětvích lidského poznání, což opět stvrdil v rozhovoru pro finský server Yle.fi, kterému na sebe prásknul některé ze svých dosud utajovaných předností:

"Miluju vaření, naučil jsem se to po rozvodu. Můj jediný problém je to, že musím vařit pro 40 lidí, prostě to jinak neumím. Takže jsem teď třeba dělal lasagne o velikosti celého stolu a hodně toho zůstalo. Strašně mě to ale baví. Umím taky měnit plínky během patnácti vteřin - bum, prásk, nasadit kalhoty a je to. Jsem dobrý táta. Nebo v to alespoň doufám. S přibývajícím věkem zjišťujete, že byste se měli určité věci naučit, což v případě mého vaření trvalo nějakých 32 let. Když něco dělám, chci to dělat co možná nejlépe, přitom mi ale nevadí, když se to třeba poprvé nepovede. Například můj první krocan na Den díkůvzdání byl docela OK, ale něco tomu chybělo. Takže jsem tomu dal čas, zlepšoval se a loni udělal toho nejlepšího krocana na světě - s křupavou kůžičkou a šťavnatým masem. A takhle se stavím ke všemu. Během tvorby první knihy jsem se naučil plno věcí, které jsem následně použil u knížky druhé, a to samé pak platí i v případě mé letošní novinky."

Kdo ví, třeba se Corey časem dočká i své vlastní cooking show...

2015-02-24 21:19 Corey(8)
Jak jistě víte, server Maggots-Lair není pouze zdrojem všeobjímajícího poznání, ale občas se sníží i na úroveň běžných smrtelníků, aby svým čtenářům nabídl nějaký ten bulvárek, obnaženou slečinku nebo recept na koňský špíz podle Láďy Hrušky.

A dnes to bude o těch slečinkách.

Když jsem v průběhu minulého týdne lákal na sexy fotky, logicky jsem nemluvil o sobě, jelikož mám pochopení pro váš žaludek a nechci, abyste jeho obsah vyvrhli na klávesnici. Ne, role modelky se naštěstí ujala vnadná Devil Esu, které tímto děkuji a doufám, že její inspirativní snímky pozvednou přiroze... ehm.. přirozenou návštěvnost tohoto webu. Fotky najdete zde (levé myšítko na fotku pro zvětšení):
Miniaplikace
2015-02-23 20:49 Corey(8)
A máme jasno. Corey Taylor nechce do Česka jezdit, protože zde žije jakýsi paranoidní magor, který ví, že zpěvák Slipknot bydlí na adrese 108 East 33rd Street v Des Moines a okolí jeho nejbližších příbuzných tvoří Amanda M Taylor, Stephanie Lynn Taylor, Thelma M Taylor a... jak to všechno vím? Čistá náhoda, přátelé, čistá náhoda! Cože? Jaký stalking? Kdepak!

"Když jsme začínali, bylo toho hodně, ale teď už vlastně hrajeme pro druhou generaci, takže polovinu publika tvoří lidi, co nás znají dlouho, a pro tu druhou je to třeba vůbec první koncert. Kdysi to ale bylo fakt šílené. Jednou jsme měli autogramiádu v New Yorku a přišel tam nějaký kluk s prasečím srdcem, do nějž se před námi zakousl. Hrozně to smrdělo a udělalo se nám z toho všem blbě. Mrtvé maso neuvěřitelně páchne.

Během těch let jsem měl taky několik stalkerů, kteří se příliš vžili do toho, o čem skládám a píšu. Potom si našli mou adresu, chodili za mnou a nechávali mi nejrůznější věci - rozhodně nic příjemného. Dodnes je jeden takový ve Švédsku, co si vsugeroval věci, které ani nechci opakovat a kvůli kterému tam musím mít ochranku, protože je to zkrátka nebezpečné. Od té doby, co jsem přišel o svého kamaráda Dimebaga (kytarista Pantery zastřelený psychicky nemocným fanouškem přímo během koncertu pozn. C(8)), si na to dávám velký pozor. Když je tvoje umění tak svobodné a svým způsobem šílené, musíš být nesmírně obezřetný, jakým způsobem si to někteří lidi interpretují."

2015-02-22 12:37 Corey(8)
Australský Soundwave Festival patří mezi nejuznávanější festivalová jména současnosti. A Slipknot stojí na jeho úplném vrcholu. Desítkami umělců napěchovaný lineup, jenž nehledí na žánrová klišé, a podmínky tropického ráje společně přispívají k jedinečné atmosféře, kterou se v rozhovoru s magazínem Metal Hammer snažili krátce zachytit Corey Taylor a Shawn Crahan:

2015-02-21 20:28 Corey(8)
Život na turné je pořádná divočina, a tak zatímco ještě před týdnem Slipknot drancovali skandinávské metropole, nyní už jim dělají společnost tropické teploty a brutální časový posun na opačné straně zeměkoule. I přes tyto neduhy si Corey Taylor a Jim Root těsně před prvním vystoupením maskované enigmy na letošním ročníku australského Sounwave Festivalu našli chvilku pro hudební kanál Music Feeds:

2015-02-17 19:49 Corey(8)
Pokud jste už napsali všechny úkoly, nechce se vám do Teska pro další plasťáky a kratochvíle běžných smrtelníků jako Liga mistrů nebo turnaje v kapesním kulečníku vám nic neříkají, ergo máte dnes večer volný program, možná nepohrdnete následující záplavou profesionálních záběrů z japonského Knotfestu, na němž vedle Slipknot zazářili například i Korn, Limp Bizkit nebo Five Finger Death Punch. Kompletní obrazové ohlédnutí za Knotfestem najdete zde:

SlipknotKorn


Limp Bizkit


Trivium


Lamb of God


Five Finger Death Punch


Amon Amarth

2015-02-15 17:12 Corey(8)
Když se Slipknot vydají hrát do Nizozemí, obvykle u toho nechybí kamera serveru FaceCulture a rok 2015 v tomto ohledu není žádnou výjimkou. Během velmi zajímavé půlhodinky tentokrát Corey Taylor shrnul v podstatě celou historii maskované devítky a výrazněji se rozpovídal také o deskách "Vol.3: (The Subliminal Verses" a "All Hope Is Gone".

Corey na téma "Vol.3: (The Subliminal Verses":

"Nahrávání Vol.3 pro mě bylo složité, protože jsem se zrovna dostával z alkoholismu a dalších závislostí. První polovina procesu tak byla opravdové peklo. Když tu desku ale zpětně poslouchám, sice nemám rád zvuk mého hlasu, na druhou stranu oceňuju určité části, s nimiž jsme přišli. Celkově je to podle mě fantastická deska. Zkoušel jsem tehdy něco jiného, protože se s každou deskou pokouším o různé inovace. Na Vol.3 to byl vysoce položený řev a taky absence sprostých slov, protože jsem se často setkával s názorem, že bez vulgarit by mé texty byly prázdné. Řekl jsem si ’Fakt? Tak tady to máte!’. Prostě mi přišlo, že by to byl ten největší prostředníček pro všechny, co mi nevěřili. Je tam spousta silných melodií, ale kvůli změnám, jimiž jsem v životě procházel, nebyl můj hlas tak silný. Jako celek jde ale o silné album."

Corey na téma "All Hope Is Gone":

"Nahrávat tu desku bylo utrpení. Kapela byla hodně rozštěpená a já stál někde uprostřed a snažil se všechny přimět, aby více spolupracovali. V podstatě tehdy v kapele byly dvě samostatné frakce. Abych řekl pravdu, dodnes nemůžu uvěřit, že jsme tu desku vůbec dokončili. Bylo to tak, tak složité. Mám s tím spojeno hodně výčitek, že jsem třeba mohl pro zlepšení situace udělat něco jiného, ale později už jsem prostě rezignoval. Bylo to tedy těžké, ale zároveň je podle mě na té desce několik opravdu skvělých písní. Jsou tam věci, které asi nikdy neuslyšíte živě, na druhou stranu ale i spousta kvalitní muziky. Když o sebe třou dvě plochy, někdy to do sebe zapadne, ale jindy mezi nimi prostě jenom vzniká tlak. A to se stalo nám. Byly kolem nás neviditelné zdi, přes něž se nešlo dostat. Někteří lidi na tom měli trochu větší vinu než ostatní. Aspoň jsme se ale přesvědčili, že nás nic nedokáže zastavit."<< < | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]