Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-03-14 20:18 Corey(8)
Jaké písně - staré či nové - by Slipknot měli rozhodně zařadit do svého koncertního setlistu pro léto 2015? Že je tahle otázka předčasná? Vždyť ještě ani neskončila zima. Povím vám jedno: Než Sida vyhrabou z téhle popelnice, máme venku třicítky, nebudete stíhat chladit pivo a začnou vám docházet ponožky do sandálů. Jo, přesně takový fofr to bude!


Proto se magazín Kerrang! pokusil sestavit třináctku skladeb, jež by maskovaná devítka ve svých plánech na toto léto rozhodně neměla opomenout. Výsledný žebříček je následující:

13. Sarcastrophe
12. Eyeless
11. Sulfur
10. Duality
9. AOV
8. Get This
7. The Devil In I
6. Gematria (The Killing Name)
5. Spit It Out
4. The Negative One
3. People=Shit
2. Surfacing
1. Custer


Nuže, dle prvního místa to vypadá, že nás čeká řádně nekompromisní a obhrublé léto 2015. Jakou skladbu byste v setlistu Slipknot rádi viděli vy? O své tipy se můžete podělit v diskuzi!

2015-03-14 17:09 Corey(8)
BBC není Česká televize a Velká Británie není Česká republika. Jak to myslím? Třeba tak, že britské veřejnoprávní médium před pár týdny natočilo skvělý dokumentární minifilm o Slipknot, který se včera na BBC Radiu 1 dočkal své premiéry. Slipknot: Hellbound je o všem, co definuje maskované titány z Iowy: šílených koncertech, jedinečné kultuře, skalních fanoušcích, masivních vítězstvích, ale i smrti, bolesti a sebeobětování. Sedmnáctiminutový náhled za oponu britské části Prepare For Hell tour můžete sledovat zde:


2015-03-13 23:25 Corey(8)
Po několika dnech turbulencí okolo zdravotního stavu Micka Thomsona znovu najíždíme do standardního režimu, což v překladu znamená další povídání s Jimem Rootem, a tedy i další spršku jeho zaručeně upřímných odpovědí.

Tentokrát si Jim v rozhovoru pro RockSverige.se rýpnul do svých kolegů z Tenacious D, kteří letos získali cenu Grammy za cover verzí písně "The Last in Line" (původně Dio). Netřeba dodávat, že rozhodnutí akademiků ignorovat originální tvorbu, a ocenit místo ní předělávku, vyvolalo napříč metalovou komunitou vlnu kontroverze.


"No, musím jim k té ceně pogratulovat, určitě pracovali hodně tvrdě na tom, aby nahráli něco, co napsal někdo jiný před mnoha lety. Byl bych radši, kdyby si to odnesli třeba Mastodon. Ale teď už je to fuk..."


A povídal také o dosavadním milníku své kariéry:


"Stalo se fakt hodně super věcí. Pro mě je to všechno o našich live shows, vždycky to tak bylo. Poslední dobou si ale hodně užívám i práci ve studiu. Můžu tady mluvit o tom, jak úžasné bylo vystoupit v Madison Square Garden a podobně, ale... když na koncertech děláme meet and greet a já potkám někoho, koho skutečně oslovila naše muzika, pomohla mu v kariéře nebo mu dává sílu vstát každý den ráno z postele a pokračovat dál, to je pro mě skutečné ocenění."


2015-03-12 19:20 Corey(8)
Pokud někdo ví, jaké to je, když máte opravdovou starost o člověka, kterého v podstatě vůbec neznáte, ale tak nějak provází celý vás život, jsou to rozhodně fanoušci Slipknot. Stigma předčasného skonu Paula Graye nás bude provázet navždy, a proto v mnohých z nás rezonovala včerejší novina o bodných zraněních Micka Thomsona s opravdovou intenzitou, čemuž rozhodně napomáhal fakt, že šokující informace okamžitě obsadila přední místa zpravodajských serverů napříč internetem.

Právě způsob, jakým se včerejší novinky dostávaly na světlo světa, není po chuti Mickově manželce Stacy, která mediální sféru označila na svém Instagramu takto: "Jsem znechucená tím, jak neskutečně dokáží média vše nafouknout a překroutit, aby z kauzy vymáčkla maximum. Nevěřícně kroutím hlavou."

Následně všechny fanoušky ujistila, že jejich obavy byly zbytečné: "Mick je v pořádku. Všichni jsou v pořádku. Nebojte se."

Zatím se tedy zdá, že celý incident odpluje v zapomnění stejně rychle, jako včera zahltil zpravodajské kanály. Slipknot své plány měnit nehodlají, k soudu nikdo celou záležitost nepožene a oba bratři jsou podle všeho v pořádku. Snad jenom Novinky.cz potvrdily svou roky budovanou pověst internetového septiku a diskuze u článku o Mickovi je to nejšílenější, co dnes na síti uvidíte.

Toto je Martin. Martin je kokot.
2015-03-11 19:54 Corey(8)
Iowská televizní stanice KCCI před pár minutami informovala o zraněních Mickeala Gordona Thomsona a jeho bratra Andrewa, mezi nimiž došlo v ranních hodinách k fyzické konfrontaci. Celý incident začal v domě slavného kytaristy a následně se přesunul na zahradu, kde došlo k vzájemnému napadení nožem.

Ve chvíli, kdy na místo dorazila policie, byli oba muži opilí a vážně ranění. Kytarista Slipknot měl bodnou ránu dokonce i v zadní části hlavy. Zároveň bylo potvrzeno, že ačkoliv zranění nebyla lehká, nejednalo se o život ohrožující stav.

Mick a jeho pětatřicetiletý bratr byli odvezeni sanitkami do nemocnice. Ani jedna ze zúčastněných stran do této chvíle nevznesla žádná oficiální obvinění.

Informace policie jsou poměrně kusé. Další zpravodajství čekejte v nadcházejících hodinách.


*Update* 13:50: Zástupce policejních složek Danny Anderson řekl pro BBC Newsbeat, že Mick i jeho bratr byli propuštěni z nemocnice. Policie nikoho nezatkla, vyšetřování nicméně nadále pokračuje.


*Update* 11:45: Manažer Slipknot potvrdil pro stanici KCCI, že incident nebude mít žádný vliv na další plány kapely. Uff!


*Update* 23:45: Policista Michael Venema řekl pro New York Daily News, že "ani jeden ze zadržených nechtěl příliš spolupracovat" a "policejní složky přistoupí k výslechům ve chvíli, kdy to dovolí zdravotní stav obou účastníků incidentu". Připomínám, že Slipknot mají svůj nejbližší koncert naplánován až na 25. dubna. Zatím těžko predikovat, nakolik celá situace ovlivní další průběh turné k nové desce.


*Update* 22:20: Corey Taylor přináší na svém Twitteru velmi dobré zprávy: "Co jsem slyšel, je Mick v pořádku. Posílám mu všechny vaše přání a myšlenky. Díky za ně."


*Update* 20:20: O celé věci se dozvěděl už i Corey Taylor, který na svůj Twitter napsal: "Co se týká situace Micka - snažím se zjistit, jestli je v pořádku. Brzy dám všem vědět."Mick a jeho mladší bratr Andrew
2015-03-08 19:10 Corey(8)
Jelikož Slipknot aktuálně prázdninují a zhruba dva měsíce neodehrají jediný koncert, docela se nám hodí, že byl Jim Root poslední dobou opravdu výmluvný, a jeho postřehy tak hezky zacelují období novinkového sucha. James se během jednoho z rozhovorů v Lucembursku vyjádřil k nevázanému životnímu stylu, s nímž si mnoho posluchačů rockovou muziku právem spojuje:

"Podle mě jsou drogy problémem hlavně u kapel, které jsou na svém začátku. Hodně kapel se upíše velkému labelu, hodně kapel má možnost udělat kariéru, ale jen málo kapel skutečně projde tím výběrovým sítem, kdy musíte nahrát jednu, dvě, tři nebo čtyři solidní desky. Když jste na scéně už nějakých 5 nebo 10 let, věci jako drogy se vám začnou vzdalovat. Proto je tenhle životní styl spojený hlavně s mladými kapelami a pak taky s těmi, kdo neví, jak dlouho jim kariéra vydrží, a proto si to chtějí užít na 100%. Mám takové zkušenosti, že se to většinou týká kapel, co hrají v klubech či malých halách pro nějakých 500 až 1500 lidí. Když se podíváte na skutečně velké kapely, které mají nějaké ambice, stávají se drogy mnohem větší výjimkou.

Náš případ jasně demonstruje, proč drogy ničí kapely. Když jsem přišel do Slipknot, byli jsme v podstatě "čistá" skupina. Uběhlo několik let koncertování a najednou začaly tyhle návykové věci měnit lidi. Vlastně je to ani neměnilo, ale pro některé je hodně těžké zvyknout si na tento kočovný životní styl, aniž by se nějakým způsobem nestimulovali. Já osobně třeba neberu drogy ani nepiju alkohol, protože vím, že by to umocnilo negativní myšlenky, které se mi honí hlavou. Místo toho všechny emoce směřuju do mé muziky, protože nahrávací výbavu si s sebou vozím i na turné, a tak můžu nahrávat, kdy se mi zachce. Místo toho se ale většinu času dívám na Hru o trůny (smích)."

2015-03-04 20:15 Corey(8)
Jim Root má kromě mimořádně pronikavého smíchu a patentu na výjimečně otevřená prohlášení ještě jednu výsadu: K hodnocení nové desky Slipknot je, jakožto její hlavní strůjce, povolanější než kdokoliv jiný. V rozhovoru pro Eldoradio Jim promluvil o svých nejoblíbenějších skladbách i nebezpečí, které kapele hrozilo po vydání alba "All Hope Is Gone".

"V tuhle chvíli na koncertech nejraději z nové desky hraju asi "Sarcastrophe" a "Custer". Mám rád obě. "Sarcastrophe" je výjimečná tím, jak silně mi připomíná starou tvorbu Slipknot. Navíc má skvělé intro. A "Custer", to je zase song, který si přivlastnili fanoušci, aniž bychom jim ho jakkoliv podsouvali. Je to pro ně oficiální skladba téhle nahrávky. A co nejradši poslouchám? Rád si poslechnu "Killpop", což je jedna z věcí, kterou jsem napsal. Na desku se navíc dostala prakticky v takovém stavu, jakou jsem ji poprvé kapele předal na demoverzi, akorát k tomu Corey přidal svůj text a vokál. Další můj favorit je pak "If Rain Is What You Want", a to kvůli melancholii a hloubce.

Podobný styl zádumčivých písní se nachází na každé naší desce, třeba "Iowa", "Gently" nebo "Prosthetics". Prostě experimentální věci, téměř jako by se Pink Floyd pokoušeli hrát metal. To je směr, jakým se snažím tlačit vývoj téhle kapely. Dost jsme si toho užili například na třetím albu. Pak ale přišlo "All Hope Is Gone" a všechno tohle se vytratilo. Šli jsme směrem, kdy se zdálo, že budeme vydávat pořád jednu a tu samou desku dokola, čehož jsem se nechtěl účastnit. Dost fanoušků to podle mě vidělo podobně. Osobně chci dělat co nejvíc skladeb jako "If Rain Is What You Want" nebo "Killpop", protože to jsou písně, které rostou z emocí. Nejsou to pouhé aranže. Jsou chaotické, melodické, melancholické a skvěle fungují, pokud chcete vykreslit nějakou atmosféru nebo myšlenku."

2015-03-02 21:53 Corey(8)
Člověk míní, nabitý harmonogram Slipknot mění, a tak z původně anoncované cover desky "Meanwhile In Burbank", na níž měli Stone Sour pracovat v průběhu celého letošního roku, vzešlo nakonec "pouhé" EP stejného názvu, které oficiálně spatří světlo pirátských úložišť už 18. dubna 2015 (tedy paradoxně na Record Store Day). Stone Sour ve studiu nahráli tyto cover verze:

1) We Die Young (původně od Alice In Chains)
2) Heading Out To The Highway (původně od Judas Priest)
3) Love Gun (původně od KISS)
4) Creeping Death (původně od Metallicy)
5) Children Of The Grave (původně od Black Sabbath)


Docela nuda, říkáte si? Faktem je, že do experimentování a žánrových přesahů se Stone Sour raději nepouštějí, což může být na jednu stranu dobře... na tu druhou: Kdo by nechtěl slyšet největší hitovky Katy Perry v rockovém hávu a s brusným přednesem Coreyho Taylora?


Kytarista Domenico Christian Martucci poprvé jako oficiální člen kapely
<< < | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]