Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-03-16 20:49 Corey(8)
Rodina je víc než přátelství, krev není voda a zatímco hovno je hnědé, kukuřice je žlutá. Touto vznešenou analogií chci prostě naznačit, že ač mohou rodinné půtky občas eskalovat do krajně nepřiměřených končin, vždy je fajn, když se sourozenci snaží své problémy vyřešit. Ať se vám to totiž líbí, nebo ne, na světě nakonec nemáte nikoho podobně blízkého. Ach, to jsem napsal moc hezky.

I proto fanoušky Slipknot zahřeje u srdíčka, že Mick se svým bratrem hodili všechny nože i neshody za hlavu a hodlají na celý incident z minulého týdne zapomenout. Alespoň to vyplývá z následujících slov Mickovy manželky Stacy, která je zveřejnila (a o pár hodin později smazala) na svém Instagramu:


"Máme nesmírnou radost z toho, kolik lidí po celém světě má o Micka obavy. Je skvělé vidět, že máte zájem. Děkuji za vaše vlídná slova. Mick je a byl v pořádku. Média celou věc NECHUTNĚ nafoukla a můžu vás ujistit, že to nebylo zdaleka tak dramatické, jak to mohlo vypadat. Mick má se svým bratrem dobrý vztah.

...

Nemusím se nikomu zpovídat, protože do toho nikomu nic není, ale řeknu to ještě jednou a naposledy. Můj manžel je v pořádku a odehraje koncerty. Turné proběhne tak, jak je naplánováno. Se svým bratrem nemá problém. Rodina je rodina. Držíte pohromadě. Pojďme za tím udělat čáru a žijme spokojený život."


Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]