Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-03-21 19:30 Corey(8)
Jak víte, BBC nedávno natočila a odvysílala povedený dokument Slipknot: Hellbound, který se vydal do zákulisí zatím posledního turné kapely po Britských ostrovech. Ne každý ale zaregistroval, že na BBC Radiu 1 nyní můžete streamovat také prodlouženou audioverzi, jejíž stopáž překračuje hranici jedné hodiny. Shawn Crahan se v rámci tohoto "režisérského sestřihu" rozpovídal například o budoucnosti Slipknot:

"Pořád se snažím přijít na to, jak nás udělat nesmrtelnými - něco jako Van Gogh a jeho obrazy. Asi se nedočkám toho, že by někdo vzal mé obaly našich cédéček a umístil je třeba do Louvru. Pokud to ale udržíme v chodu, udržíme filozofii a kulturu při životě, pak nás může čekat věčná budoucnost.

Nebuďte překvapení, pokud Slipknot jednou budou vystupovat bez jediného z původní devítky. Všechno to budou nováčci. Mně bude 80 a celá Slipknot věc bude naživu. Vždyť už teď máme dva nové členy. Nikdy nevíte. Možná to místo mě vezme můj syn."

Není to zdaleka poprvé, co si Clown pohrává s myšlenkou, že funkci duchovního lídra kapely a vrchního konceptualisty, jak sám sebe Shawn nazývá, jednou převezme jeho syn Gage.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
kuxa | 2015-03-22 10:52 |
 #3 
kuxa2
Fakt netoužím po tom, aby nějací rozmazlení fracci těžili ze slávy svejch tatíků. Navíc si nedovedu představit Slipknot s jiným zpěvákem (upřímně, ani Coreyho syn nebude mít stejný hlas jako on)
voliminal | 2015-03-21 19:57 |
 #2 
voliminal3
A pokud se nepletu podobnou věc jsem slyšel říkat už i KISS. Je to pěkná myšlenka, ale podle mě nerealizovatelná.
voliminal | 2015-03-21 19:51 |
 #1 
voliminal3
Jen takový pěkný řečičky. Člověku jako je Clown nemusíte vysvětlovat, že krása věcí je v tom, že všechny jednou končí, stejně jako život. Takže bych za tím nic jinýho než pohrávání si s myšlenkou neviděl. Kdo by se chtěl dožít toho, jak jeho celoživotní dílo zkurví banda nějakejch dementů.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]