Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-02 20:23 Corey(8)
Shawn Crahan nikdy nebyl zrovna etalonem skromnosti a na své devítihlavé dítko obvykle pěje chválu, kudy chodí. Zbytku hudební scény naposledy ukázal prostředníček během rozhovoru pro prestižní magazín Rolling Stone, kde povídal také o Slipknot coby kulturním fenoménu s potenciálem nekonečné životnosti:

"Snažil jsem se jenom říct, že v mé hlavě - a teď mluvím za sebe, ne za ostatní - nevím, jak dlouho budu schopný fyzicky zvládat koncerty. Je mi 45 let. Snad budu koncertovat až do doby, kdy budu schopný ještě chodit. Někdy nad tím uvažuju, protože teď máme nové členy, kteří jsou velmi mladí - klidně bych mohl být otcem našeho bubeníka. On má 24 let a moje dcera taky. Říkám si: "Můžeš ho učit dalších 20 let a pořád bude mladý." Já bych mohl odejít a věnovat se jiným věcem. Co když jsou Slipknot jenom určitý myšlenkový proces, který může fungovat nezávisle na členech? Mohli bychom takto vytvořit něco dosud neviděného.

Občas se dívám na ty ostatní velké kapely, kde mají členové mezi sebou tak dekadentní problémy a hrají si na primadony. Musím se tomu smát. Říkám si: "Jsi dospělý muž a nedokážeš fungovat s někým jiným kvůli egu nebo penězům? Doufám, že skončíš." Nebylo by skvělé, kdyby tohle mohlo fungovat po celé generace jako opravdová kultura, císař, král nebo královna? Rodokmen pokračuje, myšlenkový proces se nemění - nezní to úžasně? Neschválil bych nic, co by nebylo opravdové nebo bylo plné sraček. Mluvím tady o opravdových věcech. Ale je to jenom sen.

Nikam se teď ale nechystám. Jsme pořád nad úrovní ostatních. Znám všechny kapely tam venku a můžu je jebat. Jsem v nejlepší kapele na světě. Tečka. Konec příběhu. Nikdo na nás nemá."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]