Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-05-31 14:38 Corey(8)
Komplimenty sem, poklony tam. Když členové Slipknot a Korn chodili během společného zimního turné na záchod, nejspíš tam z nich vyvěrala duha nebo lentilky. Tak sluníčková a pozitivně barevná jejich historicky první koncertní šňůra byla. Kytarista Brian "Head" Welch pochvalami nešetřil ani v aktuálním rozhovoru pro PureGrainAudio:

"Turné se Slipknot bylo super. Šlo o nejlepší turné, na němž jsem od návratu do Korn byl, protože Slipknot jsou monstrum. Paradoxně se naše kapely začaly sbližovat v době, kdy jsem byl mimo Korn, takže je tohle tour jako splněný sen. Kluci ze Slipknot patří mezi ty nejpříjemnější lidi, jaké v naší branži můžete potkat.

Členem Korn jsem teprve dva roky, takže je pro mě takové turné něčím fakt specifickým. Jsou tak brutální. Zrovna nedávno jsem Mickovi s Jimem říkal, že nejdřív byli na můj vkus až příliš tvrdí. Kdysi jsem nebyl moc do podobných thrashy věcí, ale Corey byl pro mě vždy jiný level. Když jsme s Korn začínali, Jonathan byl syrový a emocionální, jenže Corey to posunul na úroveň "teď ti vytrhnu duši z těla". Vycházel z něj dosud neslyšený hlas nenávisti a zloby. Je jako stroj, nikdy se nezastaví. Už patnáct let to z něj neustále proudí, je opravdový básník."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]