Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-05-17 13:46 Corey(8)
Slipknot letos v Česku na 99% nezahrají. Můžeme se vztekat, nadávat, bušit pěstí do klávesnice nebo zakládat veletrapné petice na Facebooku, nakonec nám ale stejně zbývá jediné: Akceptovat tento fakt a hledat alternativu. Jednou z letních možností, jak vidět Slipknot naživo, je polský Impact Festival, který proběhne 9.6.2015 v polském městě Lodž a kde se objeví také zámořské stálice Godsmack a Hollywood Undead nebo francouzský úkaz Gojira. Corey Taylor nahrál ve spojitosti s událostí tuto kratičkou zdravici:

2015-05-17 12:39 Corey(8)
Do Columbusu, dějiště festivalu Rock On The Range 2015, se až z daleké Británie přesunula také část redakce magazínu Metal Hammer, aby s muzikanty přímo na místě pořídila ty nejčerstvější rozhovory a nahlédla pod pokličku příprav tohoto mamutího podniku. Jim Root tak mohl těsně před vystoupením Slipknot pohovořit například o stavu příprav šesté řadovky, jejím případném zvuku nebo budoucnosti jeho hudební kariéry, která by mohla skrývat jeden velmi zajímavý side project:


"Je fajn, že se ptáte, právě jsem se na tohle téma totiž bavil s Benem (kytarista Ben Weinman pozn. korej) z The Dillinger Escape Plan. Možná k něčemu dojde, možná ne. Každopádně se spolu bavíme o možnosti vlastní muziky už několik let, akorát jsme nikdy neměli čas se k tomu dostat. Teď se chci ale maximálně koncentrovat na vše okolo Slipknot, což by si podle mě měli všichni uvědomit a raději věnovat svou sílu kapele, než tuhle snahu zbytečně tříštit vedlejšími projekty."


2015-05-16 17:25 Corey(8)
Spojené státy se ani zdaleka nemohou pyšnit takovou tradicí rockových festivalů, jakou disponuje například Evropa, pokud ale existuje jedna zámořská akce, jež si svou velikostí a věhlasem nic nezadá s evropskou festivalovou školou, je to Rock On The Range - třídenní hudební svátek pro 40.000 lidí, kterému letos na fotbalovém stadionu v Columbusu šéfovali Slipknot. Galerku magazínu Metal Hammer můžete prohlížet zde (levé myšítko na fotku pro přesun do galerie):Co je ale nejdůležitější, na americké kabelovce běžel včera kompletní live stream, který si nyní můžete vychutnat v celé jeho délce - a velmi solidní kvalitě - zde:

2015-05-10 20:58 Corey(8)
Dívá se na nás z obálky Kerrangu!, jako by snad měl ještě dnes večer vedle svých bratrů vyběhnout na pódium. Jenomže nevyběhne. Přesně za dva týdny nás čeká smutné výročí úmrtí baskytaristy Slipknot, jemuž zmíněný magazín věnoval celé své aktuální číslo. Budou to nesmírně silné momenty. Tím spíš, že roli hlavního vypravěče příběhu Paula Graye na sebe vzal samotný Corey Taylor (levé myšítko na obálku pro zvětšení):

2015-05-09 15:20 Corey(8)
Jsou věci, kterých se člověk jen tak nenabaží, a spojení brutální muziky Slipknot s něžným pohlavím k těmto lahůdkám jednoznačně patří, tudíž pokračujeme v seriálu fotosetů s tuzemskými fanynkami maskované devítky. Tentokrát čtenářům Maggots-Lair zapózovala půvabná Veronika, s níž je skutečná radost spolupracovat - přemluvit se mi ji podařilo pouze za užití několika stovek SMS zpráv a desítek hodin kvalitního stalkingu. Pravda, snímky nejsou příliš odvážné, na druhou stranu tu ale máme něco roztomilého, něžného a jarně veselého. Prostě splněný sen každého romantika, který si představuje své ideální odpoledne mezi klíšťaty v trávě. Fotky můžete prohlížet zde (levé myšítko na fotku pro zvětšení):
Miniaplikace


>> PŘEDCHOZÍ FOTOSET: DEVIL ESU <<
2015-05-09 13:47 Corey(8)
Když děláte věci pořádně, lidé to ocení. Zatracené klišé, kterému věří jenom lidi, co kupují Jihlavanku, řeknete si. Jenže svět Coreyho Taylora dokazuje, že i podobně naivní idealismus mnohdy může opravdu fungovat. Aktuálním potvrzením Coreyho pozice v metalovém světě je žebříček největších rockových hvězd světa, který sestavil ve svém novém čísle magazín Kerrang!. Zde je kompletní čtyřicítka osobností:

40. Jonny Hawkins, Nothing More
39. Wes Borland, Limp Bizkit
38. Lemmy, Motorhead
37. Ice-T, Body Count
36. Simon Neil, Biffy Clyro
35. Robb Flynn, Machine Head
34. Bruce Dickinson, Iron Maiden
33. Trent Reznor, Nine Inch Nails
32. Kirk Hammett, Metallica
31. Austin Carlile, Of Mice & Men
30. Sam Carter, Architects
29. Rivers Cuomo, Weezer
28. Marilyn Manson
27. Slash
26. Rou Reynolds, Enter Shikari
25. Pete Wentz, Fall Out Boy
24. Frank Iero
23. Rob Halford, Judas Priest
22. Phil Anselmo, Down
21. Jeremy McKinnon, A Day To Remember
20. V. Priest, Acherontas
19. Ben Bruce, Asking Alexandria
18. Danny Worsnop, We Are Harlot
17. Billy Corgan, Smashing Pumpkins
16. Billie Joe Armstrong, Green Day
15. Lynn Gunn, Pvris
14. Laura Jane Grace, Against Me!
13. Chester Bennington, Linkin Park
12. Mike Patton, Faith No More
11. Lzzy Hale, Halestorm
10. Ozzy Osbourne, Black Sabbath
9. Andy Biersack, Black Veil Brides
8. Becca Macintyre, Marmozets
7. Alex Gaskarth, All Time Low
6. Dave Grohl, Foo Fighters
5. Gerard Way
4. Hayley Williams, Paramore
3. Oli Sykes, Bring Me The Horizon
2. Corey Taylor, Slipknot/Stone Sour
1. Angus Young, AC/DC

2015-05-05 21:59 Corey(8)


Asi takhle...


2015-05-05 20:24 Corey(8)
Magazín Rock Sound slaví v těchto dnech vydání svého dvoustého čísla, s čímž souvisí také vznik kompletního cover alba, jež si čtenáři mohou užívat jakožto jeden z doplňků časopisu ku příležitosti tohoto historického milníku. Nechybí ani Slipknot a jejich hymna "Wait And Bleed", kterou si na paškál vzali mladí Britové Architects. Výsledek jejich snažení můžete posoudit zde:

<< < | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]