Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-18 16:51 Corey(8)
Možná se vám současná obsese Stone Sour předělávkami nelíbí, to je ale asi tak jediné, co s tím naděláte. Další cover verze budou a jejich první várka pravděpodobně dorazí ještě před koncem tohoto roku. Corey Taylor v rozhovoru pro podcast "Talk Is Jericho" odhalil seznam interpretů, kterým Stone Sour vzdají hold na svých chystaných EP "Straight Out Of Burbank" a "No Sleep 'Till Burbank":

"Straight Outta Burbank"

* BAD BRAINS
* THE ROLLING STONES
* SLAYER
* MÖTLEY CRÜE
* IRON MAIDEN

"No Sleep 'Till Burbank"

* VAN HALEN
* VIOLENT FEMMES
* BUZZCOCKS
* RAGE AGAINST THE MACHINE
* AC/DC

2015-07-15 21:52 Corey(8)
Pokud jste si užili video z poslední novinky, kde poblázněný šéf fanklubu Axla Rose předvádí zcela nový level zoufalství některých přívrženců vyčpělých rockových hvězd, určitě si nenechte ujít ani kompletní záznam Coreyho návštěvy pořadu Opie Radio talk show, který můžete nyní v jeho takřka hodinové celistvosti streamovat níže. Mluví se například o Kanye Westovi, stavu hudební scény, Coreyho knize i spoustě dalších zajímavých témat.

2015-07-15 07:56 Corey(8)
Corey Taylor nikdy nepatřil mezi nadšené obdivovatele Axla Rose a jeho nechvalně proslulých výstřelků rockové primadony, která na sebe nechá před samotným vystoupením čekat klidně i několik hodin. Právě Axlovo chování k vlastním fanouškům je důvodem, proč Corey excentrického frontmana v aktuálním rozhovoru pro "Opie Radio" talk show nazval debilem a doporučil mu ráznou změnu chování.

Taylor před pár roky odhalil, že během jednoho z festivalových vystoupení v Evropě, kde Slipknot vystupovali s Guns N' Roses, byla jeho kapela instruována, aby v žádném případě nevstupovala do míst, která byla vyhrazena pouze kapele a managementu GN'R. Corey rozkaz neuposlechl, šel si zahrát na Axlovo ikonické piáno a posléze mu na něj položil i své genitálie.

Do studia zmíněného rádiového pořadu na to konto zavolal jeden z naštvaných fanoušků Guns N' Roses, který Coreymu vzkázal, že má Rose "více talentu v malíčku než Taylor v celém těle". Dále Coreymu vysvětlil, že fanoušci Guns N' Roses jsou ochotni na svou modlu čekat a svůj rozohněný projev ukončil otázkou "Jak si vůbec můžeš dovolit udělat něco takového člověku jako je Axl?"

Corey zareagoval: "Jelikož Axla znám, nebyl to pro mě žádný problém, příteli. Nemám špetku respektu pro někoho, kdo nechá své fanoušky pravidelně čekat na vystoupení dvě až tři hodiny. Guns N' Roses miluju a 'Appetite For Destruction' je fantastická deska, ale pokud se chováš takovým způsobem... a je mi jedno, že ten trouba teď v telefonu říkal 'My s tím ale počítáme' - to seš pak pěknej idiot."

Závěrem dodal: "Víte, proč v Guns N' Roses nejsou už žádní původní členové? Protože nikdo kurva nechce čekat tři hodiny na koncert! Chcete reunion sestavy z 'Appetite'? Tak mu vyřiďte, ať už kurva přestane být takový debil!"

2015-07-14 20:48 Corey(8)
Slipknot jsem viděl naposledy v roce 2009, přičemž před koncertem jsem se alkoholem posilňoval tak vehementně, až jsem z jeho průběhu po letech schopen poskládat asi 8 vteřin souvislých vzpomínek.

Metallicu jsem viděl live dvakrát, přičemž v Milovicích před pěti lety stála regulérně za pendrek a loni na Aerodromu zase silně úřadovala matička příroda.

Tím chci jenom říct, že ačkoliv by to na základě mých vlastních zkušeností byla asi poměrně smutná plichta, jinak samozřejmě všichni víme, že živáky Slipknot jsou v poslední době - při vší úctě k Metallice - na malinko vyšším levelu.

Hlasování o nejlepší metalovou live kapelu současnosti probíhá zde!

2015-07-13 21:08 Corey(8)
Dobře, dobře, nerad bych si tady proti sobě popudil ortodoxní fanoušky Slipknot, kteří po přečtení nadpisu už v ruce drží klacky (bez dvojsmyslu) a kamení. Ani ti největší tvrďáci ale snad nehodlají rozporovat fakt, že strávit jedno odpoledne s Coreym Taylorem, kdy s vámi pokecá, zasměje se, podepíše veškerý váš majetek a ještě si vyzpívá duši z těla, zní jako zatraceně lákavá představa. Kdo ví, třeba se jednou své sólové štace dočká i Evropa.

St. Paul, you were awesome. See you tomorrow Rock Island!

Posted by Corey Taylor on 13. červenec 2015
2015-07-11 18:48 Corey(8)
Slipknot se samozřejmě po smrti Paula Graye museli zatraceně otáčet, aby našli někoho, kdo by byť jen vzdáleně svými schopnostmi a citem pro muziku kapely dokázal nahradit jejího zesnulého baskytaristu. Dost dlouho to vypadalo, že tím vyvoleným bude ex-kytarista Donnie Steele, který kapelu až do roku 2014 doprovázel ze zákulisí, Jim Root se však nyní v rozhovoru pro magazín Ultimate-Guitar rozhovořil o nedostatcích této spolupráce:

"Až teď si teprve všímám, že když s námi hrál Donnie, spousta věcí v našem zvuku jako by chyběla. Neudělali jsme si potřebný čas a nesedli jsme si s Donniem, aby jsme s ním prošli veškeré nuance, kterými naše songy z Paulovy strany disponovaly. Paul dělal spoustu věcí, kterých si možná na první poslech nevšimnete, ale pokud tam chybí, najednou máte pocit, že tomu songu něco schází. Alex a Jay proto přišli pár týdnů před začátkem turné ke mně domů a s VManem jsme poctivě rozložili každý basový aspekt našich songů, a to i v jejich live verzích."

Na nové desce jsi basu nahrával ty?

"Jo, je to tak. Už si nepamatuju, které songy přesně to byly, ale určitě to je většina. VMan zahrál asi na pěti nebo šesti a já si vzal celý zbytek. Mohlo toho být i víc, ale Greg Fidelman (producent alba pozn. C(8)) si to nepřál, protože cítil, že Alex ještě potřebuje čas k adaptaci. Technicky je na tom sice perfektně, ale abyste mohli nahrávat věci Slipknot, musí v tom být něco speciálního. Jelikož jsem většinu těch pasáží stejně napsal já, Fidelman měl pocit, že to takhle bude lepší."

2015-07-11 13:49 Corey(8)
Pokud náhodou patříte mezi těch několik málo nešťastníků na této planetě, kteří nebyli v New Yorku, aby si mohli poslechnout Coreyho osvětu na téma "nenávidím tebe, tebe i tebe", můžete to napravit prostřednictvím následujícího klipu, jež zachycuje zhruba 20 minut z Taylorovy návštěvy knihkupectví Book Revue. Sledujte zde:

2015-07-11 00:09 Corey(8)
Když na to přijde, umí Corey Taylor pořádně rozkmitat své ploutve a do mediálního rybníku vklouznout s razancí dravé štiky, která hravě odrazí každý vtíravý dotaz a zář reflektorů považuje za svého nejlepšího parťáka. To víme už dlouho. Vehemence, s jakou se Corey pustil do propagace své třetí knihy, ale dosud nemá obdoby.

WWE Network, Loudwire, Sirius XM, HardDrive radio, show Loua Brutuse či Eddieho Trunka - to je jenom zlomek míst, jež Corey se svým humorně-nenávistným poselstvím v podobě "You're Making Me Hate You" během posledních několika dní navštívil a která budou postupně generovat jedno zajímavé interview za druhým. Tuhle šichtu si fakt nezávidím. Na druhou stranu se s prostořekým Irčanem z Iowy aspoň nenudíme, a když vidíte, jak přistupuje k samotným fanouškům (video níže), musíte ho prostě milovat.

Thanks to Opie & Jimmy, WWE Network and everyone who came out to Book Revue yesterday! I'll see you at Saint Andrew's Hall in Detroit tonight!

Posted by Corey Taylor on 10. červenec 2015
<< < | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]