Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-15 07:56 Corey(8)
Corey Taylor nikdy nepatřil mezi nadšené obdivovatele Axla Rose a jeho nechvalně proslulých výstřelků rockové primadony, která na sebe nechá před samotným vystoupením čekat klidně i několik hodin. Právě Axlovo chování k vlastním fanouškům je důvodem, proč Corey excentrického frontmana v aktuálním rozhovoru pro "Opie Radio" talk show nazval debilem a doporučil mu ráznou změnu chování.

Taylor před pár roky odhalil, že během jednoho z festivalových vystoupení v Evropě, kde Slipknot vystupovali s Guns N' Roses, byla jeho kapela instruována, aby v žádném případě nevstupovala do míst, která byla vyhrazena pouze kapele a managementu GN'R. Corey rozkaz neuposlechl, šel si zahrát na Axlovo ikonické piáno a posléze mu na něj položil i své genitálie.

Do studia zmíněného rádiového pořadu na to konto zavolal jeden z naštvaných fanoušků Guns N' Roses, který Coreymu vzkázal, že má Rose "více talentu v malíčku než Taylor v celém těle". Dále Coreymu vysvětlil, že fanoušci Guns N' Roses jsou ochotni na svou modlu čekat a svůj rozohněný projev ukončil otázkou "Jak si vůbec můžeš dovolit udělat něco takového člověku jako je Axl?"

Corey zareagoval: "Jelikož Axla znám, nebyl to pro mě žádný problém, příteli. Nemám špetku respektu pro někoho, kdo nechá své fanoušky pravidelně čekat na vystoupení dvě až tři hodiny. Guns N' Roses miluju a 'Appetite For Destruction' je fantastická deska, ale pokud se chováš takovým způsobem... a je mi jedno, že ten trouba teď v telefonu říkal 'My s tím ale počítáme' - to seš pak pěknej idiot."

Závěrem dodal: "Víte, proč v Guns N' Roses nejsou už žádní původní členové? Protože nikdo kurva nechce čekat tři hodiny na koncert! Chcete reunion sestavy z 'Appetite'? Tak mu vyřiďte, ať už kurva přestane být takový debil!"

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
maggot(9) | 2015-07-15 14:48 |
 #1 
maggot(9)1
Myslím že každá kapela na světě má ve svých útrobách někoho, kdo prostě neudrží na uzdě nějaké svoje primadona manýry.. Nechci porovnávat jestli se někdo chová hůř než někdo jiný, ale prostě tak to je - v každé formaci se nějaký "vůl", resp. "projevy vola" najdou.. Na GNR jsem nechci říct vyrůstal, ale určité období jsem jim věnoval a jasně, mrzelo mě, že se odchodem i Slashe zabrzdili, ale taková Chinese Democracy bylo coby "melancholy rock" vynikajícím počinem.. Zmíněný fanoušek v rádiu je zřejmě každopádně blbeček, ale to je taky normální - každá kapela ma ve své fanbase také nějaké ty idioty.. ;D
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]