Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-11 18:48 Corey(8)
Slipknot se samozřejmě po smrti Paula Graye museli zatraceně otáčet, aby našli někoho, kdo by byť jen vzdáleně svými schopnostmi a citem pro muziku kapely dokázal nahradit jejího zesnulého baskytaristu. Dost dlouho to vypadalo, že tím vyvoleným bude ex-kytarista Donnie Steele, který kapelu až do roku 2014 doprovázel ze zákulisí, Jim Root se však nyní v rozhovoru pro magazín Ultimate-Guitar rozhovořil o nedostatcích této spolupráce:

"Až teď si teprve všímám, že když s námi hrál Donnie, spousta věcí v našem zvuku jako by chyběla. Neudělali jsme si potřebný čas a nesedli jsme si s Donniem, aby jsme s ním prošli veškeré nuance, kterými naše songy z Paulovy strany disponovaly. Paul dělal spoustu věcí, kterých si možná na první poslech nevšimnete, ale pokud tam chybí, najednou máte pocit, že tomu songu něco schází. Alex a Jay proto přišli pár týdnů před začátkem turné ke mně domů a s VManem jsme poctivě rozložili každý basový aspekt našich songů, a to i v jejich live verzích."

Na nové desce jsi basu nahrával ty?

"Jo, je to tak. Už si nepamatuju, které songy přesně to byly, ale určitě to je většina. VMan zahrál asi na pěti nebo šesti a já si vzal celý zbytek. Mohlo toho být i víc, ale Greg Fidelman (producent alba pozn. C(8)) si to nepřál, protože cítil, že Alex ještě potřebuje čas k adaptaci. Technicky je na tom sice perfektně, ale abyste mohli nahrávat věci Slipknot, musí v tom být něco speciálního. Jelikož jsem většinu těch pasáží stejně napsal já, Fidelman měl pocit, že to takhle bude lepší."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]