Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-23 09:34 Corey(8)
Nebylo to poprvé a určitě ne naposled. Corey Taylor má pro Halestorm zkrátka slabost a při pohledu na vokální i jiné přednosti Lzzy Hale se mu popravdě není co divit. Taylor včera doplnil Halestorm během jejich vystoupení na Alternative Press Music Awards, aby kapele pomohl s cover verzí songu “Hunger Strike” od Temple Of The Dog. Video sledujte zde:

2015-07-22 20:57 Corey(8)
Pokud příliš nesledujete zámořské hudební servery, možná vám uniklo, jak mohutně americkou metalovou komunitou rezonuje aktuální dění okolo putovního Rockstar Energy Drink Mayhem Festivalu, který se letos potýká s nejnižší návštěvností ve své historii, a dokonce už začínají kolovat zkazky o historicky posledním ročníku. Jedním z důvodů, proč se Mayhem letos dostal do tak svízelné situace, pak mohou být paradoxně i Slipknot, kteří jej během poslední dekády svou dvojnásobnou účastí pomohli dostat mezi festivalovou elitu.

Téma dnes krátce oglosoval server MetalSucks.net:


Organizátoři Mayhem Festivalu se údajně začátkem roku pokusili přesvědčit Slipknot, aby opět přijali roli headlinera (byli jimi už v letech 2008 a 2012). Slipknot se ale místo toho rozhodli pro vlastní headline turné napříč Státy. A dává to i smysl: Pokud dosahujete velikosti Slipknot a dokážete vyprodávat arény na vlastní pěst, proč to dělat po boku dalších dvaceti kapel, s nimiž se pak musíte dělit o zisky?

Zatímco Mayhem bojuje, turné Slipknot si podle předprodejů vede doslova vražedně. Daří se mu natolik, že kapela podle posledních informací zvažuje další severoamerické koncerty v říjnu. Jednoduše řečeno: Většina metalových fanoušků v USA se toto léto rozhodla investovat do turné Slipknot, což přímo postihlo Mayhem.


Mayhem Festival se letos vinou nedostatku vystupujících smrskl z původních čtyř na pouhá dvě pódia, přičemž hlavní stage vedou Slayer, King Diamond, Hellyeah a The Devil Wears Prada. Ani jedna ze zmíněných kapel přitom v zámoří nedokáže svými příznivci zaplnit prostory, na nichž Mayhem operoval během minulých ročníků.


Summer's Last Stand Tour v předprodejích ničí Mayhem Festival

2015-07-22 20:31 Corey(8)
Wikipedia: Fact or Fiction? je populární segment Youtube kanálu serveru Loudwire, v němž slavní muzikanti čelí citacím fanouškovských textů z jejich vlastních stránek na Wikipedii. A jelikož víme, že co je na Wikipedii, to je pravda to je v drtivé většině případů naprostý odpad, jedná se mnohdy o velmi úsměvné povídání. Nejinak je tomu i v případě Coreyho Taylora, který musel uvádět na pravou míru opravdu pořádnou spršku nesmyslů a polopravd:

2015-07-22 09:28 Corey(8)
Korn drahnou část první poloviny letošního roku koncertovali společně se Slipknot a z této štace si pochopitelně odnesli celou řadu zážitků, o něž se nyní jejich baskytarista Fieldy podělil v rozhovoru s britským magazínem Metal Hammer:


"Lidi k nám pořád chodí a říkají nám, jak moc je naše kapela ovlivnila a že nebýt nás, možná by vůbec nehráli. Vlastně se mi tomu ani nechce věřit, protože to dost často říkají i lidi z kapel, které jsou teď větší než my. Bylo by pochopitelné, kdybychom byli tou největší hvězdou a malé kapely by nám děkovaly za inspiraci. Jenže je to přesně naopak! Třeba teď jsme hráli na turné se Slipknot a zjistili jsme během toho, jak moc je naše muzika ovlivnila. Oni jsou přitom dneska tak masivní kapela! Občas si říkám, že je to fakt zvláštní, jako by to snad ani nebyla skutečnost."


2015-07-21 20:19 Corey(8)
Coreyho Taylora čeká s příští deskou Stone Sour velmi podobná situace, jaké musel čelit v případě comebackového alba Slipknot, kdy si spousta nevěřícných Tomášů zarytě bušila do prsou, že tohle teda jako fakt ne, aby o pár měsíců později v komentářích extaticky uchcávali z mocného návratu enigmy.

Dělám tyhle stránky 11. rokem. Takových skeptiků už bylo.

Ale k věci: Práce na další desce Stone Sour začínají už nyní, necelý rok před oficiálním nástupem kapely do studia. Více už samotný Taylor v rozhovoru pro show Eddieho Trunka:

"Pro novou desku Stone Sour mám teď připravených asi osm skladeb, ale do studia nepůjdeme, dokud Slipknot nedokončí turné na podporu ".5: The Gray Chapter". Chceme jít tentokrát trochu jiným směrem, chceme hrát opravdový rock and roll a znovu trochu posunout hranice toho, co dokážeme. Slipknot se budu věnovat zhruba do června příštího roku. Teď se tedy novým albem Stone Sour zabývám jenom ve chvílích volna, pomalu ale chystám základy, na nichž to posléze postavíme."

2015-07-21 09:03 Corey(8)
Corey Taylor zakončil své sólové knižní turné ve velkém stylu, když si dovolil vyprodat slavný hudební klub House Of Blues v Los Angeles a ještě na místo přizval dobré duše z Yahoo! Music, díky nimž mohl skrze live stream z pohodlí domova kibicovat - pokud si tedy v našem časovém pásmu pořádně přivstal - každý fanoušek Coreyho mluveného i zpívaného slova. Záznam koncertu najdete níže (neobsahuje úvodní monolog a Q/A s fanoušky, z nějž pocházejí i důležité informace ohledně budoucnosti Slipknot pozn. C(8)), zde je pár zajímavostí, které podvečer s Taylorem přinesl:

  • Stone Sour budou nahrávat další album v druhé půlce příštího roku.

  • Slipknot jsou pro Coreyho hlavní prioritou až do června 2016.

  • Další deska Slipknot by mohla být dvojalbum. Corey má za úkol vymyslet příběh.

  • Jay Weinberg a Alessandro Venturella s největší pravděpodobností zakotví v kapele natrvalo.

  • Corey by se nebránil duetu s Ivanem Moodym z Five Finger Death Punch. Potřebuje k tomu ale správný song.

  • V publiku byl i Michael Starr ze Steel Panther.

  • Coreyho během koncertu doprovázel jeho dvorní přicmrndávač Jason Christopher.

  • Později na pódium dorazili i speciální hosté: Scott Ian (Anthrax), Roy Mayorga (Stone Sour) a Doménico Martucci/Stanley Tucci (Stone Sour)


Setlist vypadal následovně:

01. Nutshell (ALICE IN CHAINS cover)
02. Bother
03. 30/30-150
04. Through Glass
05. Breathe / Have A Cigar / Time (PINK FLOYD cover)
06. The Travelers, Pt. 1
07. Tired
08. Imperfect
09. Pulling Teeth (GREEN DAY cover)
10. Taciturn
11. Snuff
12. Community Property (STEEL PANTHER cover)
13. Lightning Crashes (LIVE cover)
14. Chloe Dancer (MOTHER LOVE BONE cover)
15. Little Red Corvette (PRINCE cover)
16. Love Song (THE CURE cover)
17. Wicked Game (CHRIS ISAAK cover)
18. Take It Easy (THE EAGLES cover)

Přídavek:

19. Free Bird (LYNYRD SKYNYRD cover)
20. Jamie's Crying (VAN HALEN cover)
21. I Don't Care About You (FEAR cover)
22. Spit It Out


2015-07-20 20:23 Corey(8)
Corey Taylor si po pár měsících opět udělal čas na Corey Taylor, aby v show Corey Taylor společně probrali Coreyho novou knihu, Coreyho sólové koncerty i Coreyho plány do budoucna, mezi něž určitě patří i další rozhovory s Corey Taylor a rozpravy o nástrahách anglického systému osobních jmen, jenž přihrál dvěma entitám opačného pohlaví stejné jméno Corey Taylor. Snad nás tedy čekají další rozhovory dvojice Taylor/Taylor, protože když se sejdou Corey Taylor s Corey Taylor, je to vždy inspirativní a informacemi nabité povídání.

Corey Corey exkuzivně odhalil něco málo ze svého vztahu ke koncertním šňůrám:

"Tohle jsem snad ještě nikomu neříkal, ale koncertování mě obyčejně baví asi jenom prvních šest měsíců. Potom už je to takové... a není to tím, že bych neměl rád koncerty nebo mě ubíjelo cestování, i když tenhle život v pohybu tě dokáže pořádně dojebat. Jde ale o to, že chci pořád dělat něco nového, takže být po mém, koncertovali bychom pokaždé maximálně půl roku a hned šli nahrávat další album. Psaní nové muziky je činnost, kterou miluju ze všeho nejvíc, jenže v dnešní době musí mít každý tour cyklus minimálně rok a půl, aby zasáhl všechna důležitá místa. Jinak koncertování samozřejmě zbožňuju, jenom u toho pořád myslím na to, co bude dál."

2015-07-19 18:38 Corey(8)
Zatímco Corey Taylor řádí na sólovém turné, zbytek Stone Sour v Los Angeles usilovně připravuje další cover EP s názvem "Straight Outta Burbank", které by mělo vyjít koncem tohoto roku. Předevčírem pak do nahrávacího studia zavítala také zpěvačka Halestorm Lzzy Hale, aby se zhostila vokálních partů v písni "Gimme Shelter" od Rolling Stones. Josh Rand k tomu napsal: "Velké díky Lzzy Hale za to, že to dokázala takovým způsobem rozbalit. Zní to úžasně!"

Duet Coreyho a Lzzy Hale? Shut up and take my krabice od vína!

<< < | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]