Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-28 08:00 Corey(8)
Haha, jen do nás ty live streamy hezky ládujte, hošani! Slipknot, Lamb of God, Bullet For My Valentine a Motionless In White, tedy čtveřice desperátů aktuálně křižujících Spojené státy americké v rámci Summer's Last Stand Tour, dnes zahraje v Clarkstonu a díky Yahoo! Live u toho může být každý z vás! Tedy... pokud vám nevadí, že přímý přenos začíná přesně o půlnoci našeho času a Slipknot se na pódium nedostanou dřív než okolo třetí hodiny ranní.

Takže hurá do postele, nastavit budíky a přesně o půlnoci očekávám hromadnej nástup tady:2015-07-27 20:56 Corey(8)
Pokud čtete pozorně zdejší novinkový servis, určitě vám neunikly informace o velmi úspěšných předprodejích aktuálního turné Slipknot, které měly rezultovat v brzké potvrzení dalších koncertů po Spojených státech amerických. Nuže, šeptanda tentokrát nelhala a devítka dnes oficiálně potvrdila podzimní miniturné, kde se role předskokanů tentokrát zhostí Suicidal Tendencies a Beartooth. Seznam říjnových koncertů je následující:

13. října - Bismarck, ND - Civic Center
14. října - Winnipeg, MB - MTS Centre
16. října - Calgary, AB - Scotiabank Saddledome
18. října - Edmonton, AB - Rexall Centre
20. října - Spokane, WA - Spokane Arena
21. října - Boise, ID - Taco Bell Arena
22. října - Portland, OR - Memorial Coliseum
24. října - Sacramento, CA - Aftershock
25. října - San Bernardino, CA - Knotfest

2015-07-26 18:05 Corey(8)
Když na ty fotky tak koukám, hned mám chuť běžet někam do podzemí, abych konečně nemusel trpět to nelidské vedro tady nahoře. Právě prostory pražského metra posloužily jako dějiště historicky třetího fotosetu s tuzemskými fanynkami maskované devítky. Tentokrát čtenářům Maggots-Lair zapózovala tajemná kráska Danila, která si pro potřeby téhle legrace dokonce zhotovila vlastní Slipknot outfit. Jakožto člověk, který potřebuje na přišití knoflíku celé odpoledne a hodně krabičáku, je pro mě podobná aktivita mimořádně fascinující a bezmezně ji oceňuji. Fotky, jejichž autorem je Denny Fotografie, můžete prohlížet zde (levé myšítko na fotku pro zvětšení):
Miniaplikace


PŘEDCHOZÍ FOTOSETY:

VERONIKA <-----> DEVIL ESU
2015-07-25 16:20 Corey(8)
Teenage Time Killers je dlouze propíraná superkapela, kterou v tuto chvíli tvoří asi 230 členů, z nichž můžeme jmenovat například Coreyho Taylora, Davea Grohla z Foo Fighters, Randyho Blythea z Lamb of God nebo Nicka Oliveriho z Queens of the Stone Age. Toto netradiční hudební těleso nyní vydává své první album s názvem Greatest Hits Vol. 1, které můžete streamovat v jeho celistvosti na stránkách listu The New York Times. Spolupráci zmiňované dvojice Taylor/Grohl pak nabízí skladba "Egobomb", v níž prvně jmenovaný zpívá a druhý hraje na baskytaru.

2015-07-25 12:42 Corey(8)
Mňamózní koncertní balíček ve složení Slipknot, Lamb of God, Bullet For My Valentine a Motionless In White se včera vydal na své Summer's Last Stand Tour, aby severoamerickým fanouškům po fiasku Mayhem Festivalu dokázal, že velkoplošná metalová turné po amfiteátrech s kapacitou okolo 20.000 míst mohou i v dnešní době, kdy to tvrdá muzika nemá úplně jednoduché, fungovat. Setlist Slipknot byl následující:

1. Sarcastrophe
2. The Heretic Anthem
3. Psychosocial
4. The Devil in I
5. AOV
6. Vermilion
7. Wait and Bleed
8. Killpop
9. Before I Forget
10. Sulfur
11. Duality
12. Disasterpiece
13. Spit It Out
14. Custer
15. (sic)
16. People = Shit
17. Surfacing


Novinek jinak příliš není. Jak vidíte, setlist vypadá velmi podobně jako v případě evropských festivalů, Jayův nový pracovní nástroj můžete obdivovat v předchozí novince a mimo tyto kosmetické změny Slipknot zjevně nehodlají měnit, co funguje. Snad jenom Chris přichystal fanouškům malé překvápko - sledujte videa.

.: Rozložení sil na turné :.
2015-07-24 21:13 Corey(8)
Jay Weinberg je mezi metalovými bubeníky možná relativním nováčkem, jeho pracovní super-mega-bombastroj si však nic nezadá s těmi nejzkušenějšími harcovníky na scéně. Nástupce legendárního Joeyho Jordisona si od svého předchůdce vypůjčil slabost pro vzhledově impozantní a pořádně rozměrné bicí soupravy, které působí jako obří dynamo k pohonu devítičlenného hudebního kolosu. Nejinak tomu bude také během Summer's Last Stand Tour, které Jay odpálí v nových barvách:

2015-07-24 16:02 Corey(8)
Metalový svět včera zaskočila novina o velkých personálních změnách u hard rockerů Avenged Sevenfold, kteří po odchodu mladičkého Arina Ilejaye musejí hledat svého historicky čtvrtého bubeníka. Kdo jím opravdu bude, zatím netušíme, internet má ale jako vždy jasno: Nejvíc by tahle pozice slušela Joeymu Jordisonovi.

Joey nyní dělá neznámo co. Jednou za pár měsíců sice provětrá svůj Twitter, aby momentkou ze studia nebo procítěným vzkazem všem fanouškům připomněl, že pořád žije, jinak je ale jeho existence už rok a půl opředena závojem tajemství. Zavolejte někdo Muldera se Scullyovou!

Spekulovat o Joeyho budoucnosti nicméně začal už i server Loudwire.com, který zároveň zveřejnil následující anketu, která se čtenářů táže na dalšího bubeníka Avenged Sevenfold a v níž Joey poměrně jasně vede.

Jak by se vám Joey v jedné z největších tvrdě rockových kapel současnosti líbil? A byli byste ochotni tuto zprávu akceptovat i v případě, že by to byla jeho definitivní tečka za možností dalšího působení ve Slipknot?

2015-07-23 19:40 Corey(8)
Když už z cesty odstraníte slovutnou Metallicu, celkové vítězství by pak mělo být jenom takovou neškodnou formalitkou, což? To by tu ale nesměli být X Japan, japonská metalová kapela, kterou v Česku poslouchá všeho všudy asi osm lidí a zatím dává Slipknot pěkně na frak (asi rádi klikaj nebo co).

Co s tím? Pořádně hlasovat!

<< < | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]